آفرینک
X

لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها Teenage Mutant Ninja Turtles : Mutant Mayhem (2023)

لاک پشت های نینجا Teenage Mutant Ninja Turtles

انیمیشن لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها Teenage Mutant Ninja Turtles : Mutant Mayhem 2023 داستان جدیدی از تلاش‌های چهار لاک‌پشت برای زندگی عادی میان انسان‌ها و محافظت از آن‌ها است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها

این کارتون سینمایی جذاب که با اسم‌های دیگری مثل «لاک پشت های نینجا : آشوب جهش یافته ها» و «لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان» هم در ایران مشهور شده است، داستان تازه‌ای از چالش چهار لاک پشت محبوب یعنی لئو، دونی، مایکی و راف را نشان می‌دهد. این چهار برادر، در این داستان 15 ساله هستند. دل‌شان می‌خواهد به سطح زمین بیایند و در کنار بقیه مردم، زندگی کنند. البته که احتمالا همان‌طور که خودتان هم حدس می‌زنید، این اتفاق به‌راحتی رخ نخواهد داد. آن‌ها با حضور روی زمین، از طرف انسان‌ها طرد می‌شوند و البته با یک موجود شرور، آشنا خواهند شد. حالا اگر نمی‌دانید که در ادامه قرار است چه ماجراهایی پیش بیاید، باید هر چه زودتر تماشا انیمیشن سینمایی لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها با دوبله فارسی را با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون جدید لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها 2023 درباره چیست؟

لئوناردو، دوناتلو، مایکل‌آنجلو و رافائل، از زندگی در تونل‌های زیرزمینی شهر نیویورک خسته شده‌اند و می‌خواهند زندگی روی زمین را تجربه کنند. در اولین روزهای حضورشان، این چهار برادر با دختر نوجوانی یعنی آپریل آشنا می‌شوند و او برای شناخت بهتر شهر، به آن‌ها کمک می‌کند. لاک‌پشت‌های نینجا که حسابی از زندگی در سطح شهر هیجان‌زده شده‌اند، تصمیم می‌گیرند که در میان مردم باشند و ماجرا از این لحظه، سخت‌تر می‌شود. مردم، آن‌ها را به دلیل ظاهر متفاوت‌شان نمی‌پذیرند و از آن بدتر اینکه یک موجود بدجنس به اسم «سوپرفلای» که از آدم‌ها متنفر است، قصد دارد با یک گروه از جهش‌یافته‌ها انسان‌ها را نابود کند. لاک‌پشت‌های نینجا، با کمک توانایی‌های رزمی خود در مقابل او قرار می‌گیرند تا انسان‌ها را نجات دهند. اما در نهایت کدام یک برنده خواهند شد؟

کودکان با تماشا انیمیشن لاک پشت های نینجا 2023 چه نکاتی یاد می گیرند؟

انیمیشن جذاب و مهیج لاک پشت های نینجا، به‌خوبی چالش‌ها و کنجکاوی بچه‌های نوجوان را به مخاطبان نشان می‌دهد. لاک‌پشت‌ها درست مثل سایر نوجوانان، دوست دارند مرزهای دنیای خود را بشناسند و در کنار هم سن و سال‌هایشان، درس بخوانند. بررسی نکات مهم اخلاقی هم‌چون قضاوت از روی ظاهر یا همکاری با یکدیگر برای موفق‌شدن، از نکات آموزنده و مهم این انیمیشن است. پس از تماشا انیمیشن لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها با دوبله فارسی ، می‌توانید درباره پیام‌های مثبت زیر با فرزندان خود حرف بزنید.

قضاوت اشتباه انسان ها و تاثیرات آن

ظاهر متفاوت و نسبتا عجیب لاک‌پشت‌های نینجا، انسان‌ها را دچار خطا می‌کند و اغلب آدم‌های ظاهربین، لاک‌پشت‌ها را موجودات عجیب‌الخلقه و ترسناک در نظر می‌گیرند. البته در این بین، دوست نوجوان آن‌ها یعنی آپریل، اصلا چنین نگاهی به آن‌ها ندارد و یک رابطه کاملا خوب و دوستانه با لاک‌پشت‌های نینجا برقرار می‌کند.
از این بخش کمک بگیرید و درباره قضاوت‌های اشتباه، با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که ظاهر زشت یا زیبا، هیچ‌کدام نباید در رفتار آن‌ها با اطرافیان، تاثیر بگذارد. آدم‌ها با هر شکل و ظاهری، می‌توانند خیلی خوب یا خیلی بد باشند و بچه‌ها باید اجازه دهند رفتار و شخصیت هر انسان، خوب یا بد بودن او را به آن‌ها نشان دهد.

کمک به یکدیگر و انجام گروهی کارها

یکی از کلیدی‌ترین نکات کارتون لاک ‌پشت‌ های نینجا : شورش جهش یافته ها ، همکاری چهار برادر با یکدیگر است. آن‌ها در تمام مراحل کنار هم هستند، در خطرات یکدیگر را تنها نمی‌گذارند و با وجود تمام اختلاف نظرها، راه پذیرش این تفاوت‌ها را یاد گرفته‌اند. آموزش این نکات مهم، تاثیر بسیار زیادی بر زندگی کودکان دارد.
به بچه‌ها یادآوری کنید که هر کدام از انسان‌ها، اعضای خانواده و گروه دوستان‌شان، یک ویژگی، توانایی و البته نقطه ضعف خاص خود را دارد. با وجود همه این تفاوت‌ها، انسان‌ها برای رسیدن به موفقیت و داشتن روابط دوستانه و ادامه‌دار، باید همکاری با هم و پذیرفتن تفاوت خود با دیگران را فرا بگیرند.

جبران اشتباهات گذشته و تلاش برای بخشش خود و اطرافیان

این انیمیشن سینمایی جذاب، یک موضوع بسیار مهم دیگر را هم به کودکان و مخصوصا نوجوان‌ها می‌آموزد. در این کارتون، پذیرفتن اشتباه و دادن یک فرصت تازه به خود، به‌خوبی بررسی شده است. درباره این بخش با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که وقوع یک اشتباه، به معنای اتمام زندگی در مسیر درست نیست و در خیلی مواقع، آدم‌ها باید بتوانند خود را ببخشند و کار اشتباه‌شان را جبران نمایند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش کارتون لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها باید بدانند

  • با وجود مبارزه‌ها همراه با تعقیب و گریزها، تماشای این کارتون برای کودکان 8 ساله و بزرگتر، بهتر خواهد بود.

  • به تلاش دائم کاراکترهای اصلی برای حل مشکلات از طریق خشونت فیزیکی، اشاره کنید و به بچه‌ها بگویید که خشونت و مبارزه، هیچ‌وقت روش درست برای حل چالش‌ها و اختلاف‌ها نیست.

  • نظر کودکان درباره مخالفت لاک‌پشت‌ها با استادشان را بپرسید و دلایل اشتباه‌بودن این رفتار را به بچه‌ها آموزش دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها 2023 با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را رایگان و آنلاین با بچه‌ها تماشا کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون سینمایی لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را پس از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های چهار برادر دوست‌داشتنی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن لاک پشت های نینجا : شورش جهش یافته ها لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ظهور لاک پشت های نینجا و انیمیشن مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.