آفرینک
X

بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn (2017)

بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn

انیمیشن بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn یک انیمیشن ابرقهرمانی است که به کارگردانی سم لیو در سال 2017 ساخته شده. انیمیشن‌های بتمن همچنان بعد ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.9 امتیاز
  • 38 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی بتمن و هارلی کویین

انیمیشن بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn یک انیمیشن ابرقهرمانی است که به کارگردانی سم لیو در سال 2017 ساخته شده. انیمیشن‌های بتمن همچنان بعد از 25 سال جزو بهترین شاهکارهای هنر سینما و انیمیشن هستن. آخه کی هست که منتظر یه انیمیشن ابرقهرمانی نباشه؟ وقتی‌که بتمن و هارلی کویین شخصیت‌های اصلی داستان باشن.

در انیمیشن بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn بتمن و نایت وینگ مجبور می‌شن که با هارلی کویین گروهی رو تشکیل بدن تا جلوی یه تهدید جهانی از سوی پویزن آیوی و فلورونیکمن رو بگیرند.

بتمن و نایت‌وینگ می‌فهمن که پویزن آیوی و فلورونیکمن (جیسون وودرو) یه گروه تبهکاری تشکیل دادند. اونا با تمام بی‌میلیشون تصمیم می‌گیرن که دنبال هارلی کویین بگردن تا بتونن بفهمن که اون دو تا کجا قایم شدن. اما هارلی کویین از زمان آزادیش معلوم نیست که کجا رفته. بتمن پیدا کردن هارلی رو میسپاره به نایت‌وینگ چون اون اطلاعاتی ازش داره که از A.R.G.U.S بدست آورده.

بتمن تو A.R.G.U.S می‌فهمه که پویزن آیوی و فلورونیکمن اطلاعاتی در مورد تولد سوامپ تینگ بدست

آوردن و دکتر هارولد گلدبلوم که می‌تونسته به اونا تو انجام پروسه و تبدیل همه مردم جهان به گیاه کمک کنه.

نایت‌وینگ می‌فهمه که هارلی تو یک رستوران به عنوان پیشخدمت کار می‌کنه. نایت وینگ او رو دنبال می‌کنه، باهاش صحبت می‌کنه و کمی که با هم بحث می‌کنن هارلی عصبانی می‌شه چون می‌خواسته مثل مردم عادی زندگی کنه ولی بخاطر گذشتش و کارای مجرمانش نمی‌تونسته دوباره به عنوان روان‌پزشک کار کنه. بالاخره نایت وینگ می‌تونه هارلی رو متقاعد کنه تا بهشون کمک کنه. تو این لحظه بتمن از راه می‌رسه.

هارلی اونا رو به پاتوق تبهکارا می‌بره جایی‌که آدرس پویزن آیوی رو از یکی از دوستای خلاف سابقش به اسم شروبی می‌گیره. هر سه به سمت بلودهون می‌رن جایی‌که آیوی هستش و اون از اینکه یکی از دوستاش به بتمن کمک کرده، غمگینه. وودرو دکتر گلدبلوم رو به طور وحشیانه‌ای مجروح می‌کنه تا بتونه بی هیچ سر و صدایی با آیوی فرار کنه. دکتر قبل از مردن به بتمن میگه که اون دو تا دارن می‌رن سمت جایی‌که سوامپ تینگ وجود داره.

حالا که وودرو و آیوی دارن می‌رن تا دنیا رو نابود کنند، این سه ابرقهرمان داستان قراره چیکار کنند؟ خودتون انیمیشن زیبای بتمن و هارلی کویین را ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای انیمیشن لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن بتمن و هارلی کویین، بتمن، هارلی کویین، نایت وینگ، پویزن آیوی، وودرو، دکتر گلدبلوم هستند.

در صورتی که از انیمیشن بتمن و هارلی کویین خوشتون اومده، انیمیشن لگو بتمن رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن بتمن و هارلی کویین Batman and Harley Quinn

این انیمیشن یک انیمیشن ابرقهرمانی است که محصول مشترک کمپانی برادران وارنر و  دی‌سی اینترتینمنت است. کمپانی برادران وارنر یک شرکت فیلم‌سازی آمریکایی است که در سال 1918 توسط چهار برادر تأسیس شد. اکنون این کمپانی سومین استودیوی بزرگ فیلم‌سازی آمریکا محسوب می‌شود.