آفرینک
X

کتاب جنگل 1967 Jungle Book 1967 (1967)

کتاب جنگل 1967 Jungle Book 1967

انیمیشن کتاب جنگل Jungle Book داستان پسری هست که در جنگل بزرگ می‌شه. موگلی، نوزاد تازه‌متولدشده، درون سبدی در جنگل‌های هند توسط بگهیرا، یک بب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی کتاب جنگل 1967

انیمیشن کتاب جنگل Jungle Book داستان پسری هست که در جنگل بزرگ می‌شه. موگلی، نوزاد تازه‌متولدشده، درون سبدی در جنگل‌های هند توسط بگهیرا، یک ببر سیاه، پیدا می‌شه. بگهیرا نوزاد رو می‌بره پیش گرگی که به تازگی توله‌هایی رو به دنیا آورده. او بچه رو دقیقا مثل توله‌های خودش بزرگ می‌کنه و موگلی با زندگی در جنگل خو می‌گیره. چند سال بعد، موگلی که الان ده سالشه، داره با خواهر و برادراش بازی می‌کنه. یک شب با برگشتن شیرخان، یک پلنگ آدم‌خوار، به جنگل، دسته گرگ‌ها تشخیص می‌دهند که موگلی برای حفظ جونش باید به روستای آدم‌ها بره.

بگهیرا مسئولیت محافظت از موگلی رو برعهده می‌گیره. آن‌ها اون شب رو جون سالم به در می‌برند ولی موگلی مصمم می‌شه که باید تو جنگل بمونه. آن‌ها شب رو روی درختی سر می‌کنند جایی‌که کا، یه پایتون هندی گرسنه، تلاش می‌کنه تا موگلی رو بخوره ولی بگهیرا جلوشو می‌گیره. صبح روز بعد، موگلی تلاش می‌کنه تا به دسته فیل‌ها ملحق بشه، که توسط کلونل هثی و همسرش وینفرد رهبری می‌شه. بگهیرا می‌تونه موگلی رو پیدا کنه ولی بعدش تصمیم می‌گیره تا موگلی رو رها کنه تا بتونه رو پای خودش بایسته. بعد از مدتی موگلی با یک خرس، به اسم بالو، آشنا می‌شه. بالو به موگلی قول می‌ده تا آخر عمرش اونو بزرگ می‌کنه و به روستای آدم‌ها نمی‌فرستش. کمی نمی‌گذره که دسته‌ای از میمون‌ها موگلی رو می‌دزدند و پیش رییسشون، شاه لویی، می‌برند. شاه لویی به موگلی پیشنهاد‌ می‌ده که اگه بتونه بهش آتیش درست کردن مثل آدم‌ها رو یاد بده، به او اجازه می‌ده تا توی جنگل مونه. به‌هرحال موگلی با آد‌م‌ها زندگی نکرده و نمی‌دونه که چطوری باید آتش درست کنه. بگهیرا و بالو برای نجات موگلی می‌آیند و کل قصر شاه لویی رو خراب می‌کنند. بعد بگهیرا، بالو رو متقاعد می‌کنه که جنگل جای امنی برای موگلی نیست.

آیا موگلی می‌تونه با این همه خطر تو جنگل بمونه؟ خودتون انیمیشن زیبای کتاب جنگل رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن کتاب جنگل، موگلی، بالو، بگهیرا، شیرخان، پایتون، کلنل هث و وینفرد هستند. در صورتی که از انیمیشن کتاب جنگل خوشتون اومده، انیمیشن خانه‌ای در مزرعه رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن کتاب جنگل Jungle Book

اسم او موگلی هست و توسط گرگ‌ها بزرگ شده.