آفرینک
X

به پیش Onward (2020)

به پیش Onward

انیمیشن به پیش Onward ماجرای دو اِلف است که پدر خود را سال‌ها پیش از دست‌داده‌اند و می‌خواهند با کمک جادو، برای فقط یک روز او را به زندگی بازگردانند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی به پیش

کسانی که یکی از اعضای خانوادشان را از دست داده‌اند، همواره آرزو دارند تا دوباره، او را ملاقات کنند. در انیمیشن به پیش، ایان و بارلی نیز این فرصت را پیدا کرده‌اند تا فقط یک بار دیگر پدرشان را ببیند. اما این دو برادر الف، با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند و سفر طولانی برای دیدن پدرشان آغاز می‌کنند. اما آیا در نهایت موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال و بررسی نکات مهم کارتون به پیش در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن به پیش

ایان و برادرش بارلی، هر دو اِلف هستند. در تولد 16 سالگی ایان، مادر آن‌ها هدیه‌ای به ایان می‌دهد که با کمک آن هدیه جادویی، ایان می‌تواند پدر خود را پس از سال‌ها، به زندگی بازگرداند. هرچند، داستان به همین راحتی‌ها نخواهد بود. پدر ایان و بارلی تنها 24 ساعت زنده خواهد ماند، ایان نمی‌تواند جادو را به‌صورت کامل اجرا کند و تنها بخشی از پدر خود را به زندگی بازمی‌گرداند و از آن بدتر، الماس جادویی که می‌تواند با کمک آن جادو کند، از بین می‌رود. بنابراین ایان و بارلی، خود را برای یک ماجراجویی بسیار هیجان‌انگیز و پر استرس آغاز می‌کنند که در صورت موفقیت، می‌توانند پدر خود را بعد از سال‌ها ببینند.

جزئیات مهم کارتون به پیش با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی به پیش ، روایت جذابی از جادو، خانواده و تلاش برای رسیدن به آرزوهای دیرینه است. داستان این انیمیشن، در دنیایی جادویی و مدرن رخ می‌دهد. در این دنیا، جادو یک موهبت قدیمی بوده ولی اغلب افراد توانایی استفاده از آن را ندارند. به همین خاطر، با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از جادو نیز کاهش پیدا می‌کند.
کارتون به پیش حاوی ماجراهایی درباره جدا شدن از یک والد، جادو، چالش‌های مختلف زندگی و روابط خانوادگی و از همه مهم‌تر، درباره فداکاری است. در این انیمیشن، کودکان با خانواده‌ای آشنا می‌شوند که پدر خود را از دست داده‌اند و پس از سال‌ها، تلاش می‌کنند که او را تنها برای یک روز بازگردانند. انجام این کار، بسیار مشکل و حتی غیرممکن است اما با این وجود، هر دو برادر تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید، میزان اتفاقات نسبتا خشن این انیمیشن است. در صورتی که قصد دارید انیمیشن به پیش با زبان اصلی یا دوبله فارسی را برای کودکان خود پخش کنید، باید بدانید که در این کارتون، انواع صحنه‌های هیجان‌انگیز و استرس‌زا نیز وجود دارد. حمله موجودات کوچک به این دو برادر، فرار ایان و بارلی از دست پلیس، برخورد ماشین با درخت و انواع ماجراهای مشابه، بخشی از سکانس‌های مهیج کارتون به پیش است.

نکاتی برای برقراری مکالمه با کودکان پس از تماشای کارتون به پیش

کارتون به پیش همانند سایر کارتون‌ها و انیمیشن‌ها، با بررسی موضوعات متنوع، فرصت برقراری مکالمه درباره اتفاقات مختلف را در اختیار والدین می‌گذارد. داستان انیمیشن سینمایی به پیش در یک دنیای جادویی رخ می‌دهد که انواع موجودات در آن وجود دارند. از این طریق، می‌توانید درباره تنوع انسان‌ها و توانایی‌ هر کدام از آن‌ها، با کودکان خود صحبت کنید.
پیام‌‌های بسیار مهمی نیز در این انیمیشن وجود دارد که با دانلود انیمیشن به پیش با دوبله فارسی برای کودکان کوچک‌تر نیز قابل فهم خواهد بود. باور داشتن به خود، عبور از چالش‌ها و موانع مختلف و البته حل‌کردن مشکلات با راه حل‌های مثبت، همه بخشی از پیام‌های این انیمیشن جادویی است.
این کارتون سینمایی برای خانواده‌های دارای کودکان بالای 8 سال، فوق‌العاده خواهد بود. برخی از مهم‌ترین نکات این فیلم، شامل موارد زیر است:

  • عشق با رسیدن به یک هدف به‌اتمام نمی‌رسد و یک ماجرای ادامه‌دار است؛

  • هرچند ممکن است در بخشی از زندگی، از خود و توانایی‌های‌تان اطمینان نداشته باشید، اما در هر صورت، خانواده به شما عشق می‌ورزد و از شما حمایت می‌کند؛

  • همه افراد، دارای توانایی‌های اختصاصی خود هستند که می‌توانند در مواقع لازم، از آن‌ها استفاده کنند.

علاوه بر تمام این موارد، کارتون سینمایی به پیش ، بر ارزش‌های مهمی هم‌چون وفاداری، از خود گذشتگی، هم‌دردی با سایرین، صبرکردن، عشق‌ورزیدن و اعتماد کردن نیز تاکید می‌کند.

تماشا و دانلود انیمیشن به پیش با دوبله فارسی و زبان اصلی از آفرینک

در آفرینک هر دو نسخه زبان اصلی و دوبله فارسی انیمیشن به پیش وجود دارد. می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، به‌صورت آفلاین و در کنار هم، این کارتون سینمایی جذاب را تماشا کنید. انیمیشن به پیش 2 قرار است احتمال دارد منتشر شود. در نتیجه برای لذت بردن از قسمت جدید آن، پیشنهاد می‌کنیم کارتون به پیش 1 را هر چه زودتر دانلود کرده و ببینید. در آفرینک، دانلود انیمیشن به پیش به‌صورت کاملا رایگان امکان‌پذیر است. به همین خاطر، توصیه می‌کنیم این فرصت فوق‌العاده برای ایجاد یک شب خاطره‌انگیز خانوادگی را از دست ندهید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن به پیش لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن روح و انیمیشن کوکو را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.