آفرینک
X

جادوگر کوچک Little Sorcerer (2021)

جادوگر کوچک Little Sorcerer

انیمیشن جادوگر کوچک Little Sorcerer درباره ماموریت مهم الا و دوستان او برای پیدا کردن سنگ جادویی است تا با کمک سنگ، شاهزاده الکس را به حالت عادی برگردانند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی جادوگر کوچک

اتفاقات انیمیشن سینمایی جادوگر کوچک که با اسم « الا و جادوگر کوچولو » هم مشهور شده است، در یک دنیای جادویی و زیبا رخ می‌دهد. در این دنیای جذاب، همه چیز نسبتا آرام و خوب پیش می‌رفت تا اینکه یک روز، شاهزاده الکس برای نجات دادن دوست خود یعنی شاهزاده الا، به موش تبدیل می‌شود! بعد از این ماجرا، همه چیز به‌سرعت به هم می‌ریزد. شاهزاده الا هم تصمیم می‌گیرد هر طور که شده، حتما به دوست خود کمک کند و او را به حالت انسانی خود برگرداند. برای این کار، الا به کمک جادوگر کوچکی به اسم کریستال، نیاز دارد. البته جادوی کریستال، برای از بین‌بردن طلسم، اصلا کافی نیست. به خاطر همین کریستال و الا باید از آقای همه‌چیزدان، کمک بگیرند. اگر می‌خواهید ادامه داستان را بدانید، بهتر است هر چه سریع‌تر با تماشا کارتون سینمایی جادوگر کوچک با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، از بقیه ماجرا باخبر شوید.

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی جادوگر کوچک

الا و کریستال متوجه می‌شوند که برای کمک به شاهزاده الکس، به یک سنگ جادویی نیاز دارند. همان‌طور که احتمالا شما هم حدس می‌زنید، پیدا کردن این سنگ اصلا راحت نیست و این دو دوست، باید یک ماموریت سخت را شروع کنند. البته باید بدانید که دو موش کوچولو به اسم‌های مانی و والتر، همراه با الا و کریستال هستند و قرار است این گروه عجیب و غریب، به سوی گوشه‌های ناشناخته دنیا سفر کنند، از جنگل و اقیانوس عبور کرده و سنگ را بیابند. آیا الا، جادوگر کوچک و دو موش، سنگ را پیدا می‌کنند؟ بعد از آن می‌توانند شاهزاده الکس را به شکل قبلی خودش برگردانند؟ برای پاسخ به این سوال، باید به همراه فرزندتان به تماشا کارتون جادوگر کوچک با دوبله فارسی بنشینید!

تماشا انیمیشن Little Sorcerer چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

کارتون جادوگر کوچک یکی از انیمیشن های 2021 بوده و به‌خوبی کودکان را درگیر یک ماموریت مهم و پر از چالش خواهد کرد. بچه‌ها علاوه بر سرگرم‌شدن و لذت‌بردن از سکانس‌های طنز، با دیدن انیمیشن سیندرلا و جادوگر کوچک با این مفاهیم مهم و مثبت هم آشنا خواهند شد:

از خودگذشتگی

ماجرای انیمیشن Little Sorcerer با از خودگذشتگی یکی از کاراکترها آغاز می‌شود. شاهزاده الکس تنها برای محافظت از الا، شکل انسانی خود را از دست داده و به موش تبدیل می‌شود. از این بخش کمک گرفته و درباره از خودگذشتگی و البته رفتار متضاد آن یعنی خودخواهی، با فرزندان‌تان صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که گاهی اوقات با کمی از خودگذشتگی، می‌توانند کمک خیلی بزرگی به اطرافیان‌شان کنند. البته یادآوری کنید که از خودگذشتگی و فداکاری آن‌ها، نباید به شکلی باشد که زندگی عادی آن‌ها را مختل کند، به وظیفه همیشگی‌شان تبدیل شده یا باعث آسیب‌های غیر قابل جبران برای آن‌ها شود.

قدرشناسی نسبت به اطرافیان

در مقابل رفتار شاهزاده الکس، رفتار الا و قدرشناسی او اهمیت زیادی دارد. به بچه‌ها بگویید که باید در مقابل لطف دیگران، قدرشناس باشند، در صورت توان آن لطف را جبران کرده و یا در موقعیت‌های دیگر، به دوستان و اطرافیان خود کمک کنند. در این بخش می‌توانید روش‌های مختلف برای تشکر از اطرافیان را با بچه‌ها مرور کنید و اهمیت قدرشناسی را به کودکان آموزش دهید.

مدیریت بحران و یافتن بهترین راه‌حل

در مسیر ماموریت مهم انیمیشن جادوگر کوچک ، کاراکترهای اصلی با مشکلات و چالش‌های مختلفی مواجه می‌شوند. با ایده‌گرفتن از آن موانع، درباره سختی‌های رسیدن به اهداف، موانع احتمالی، چالش‌ها و مشکلات روزمره، با کودکان گفت‌وگو کنید. به فرزندان‌تان بگویید که رسیدن به هر هدفی، سختی‌های خاص خود را دارد و به همین خاطر، باید بتوانند با یافتن بهترین راه‌حل، مناسب‌ترین مسیر برای دست پیدا کردن به اهداف خود را بیابند. این بخش، فرصت خوبی است که درباره مدیریت بحران در شرایط سخت، با بچه‌ها صحبت کنید.

نکاتی که والدین قبل از پخش کارتون جادوگر کوچک باید بدانند

  • با توجه به حضور کاراکترهای منفی، تعقیب و گریزهای فراوان و لحظات پر تنش، تماشای این کارتون برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب خواهد بود.

  • مشاجره کاراکترهای اصلی و جدا شدن از هم، فرصت خوبی است که با بچه‌ها درباره این موضوع صحبت کنید. رفتار اشتباه کاراکترها را مثال زده و از بچه‌ها بپرسید که چرا الا و کریستال نباید چنین رفتاری نشان می‌دادند.

  • تبدیل شدن کاراکتر اصلی به موش در انیمیشن جادوگر کوچک ، ممکن است برای کودکان کوچک یا حساس، حس خوبی نداشته باشد. در کنار آن‌ها بمانید و به بچه‌ها یادآوری کنید که این بخش، غیرواقعی است.

تماشا و دانلود انیمیشن جادوگر کوچک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا آنلاین کارتون سینمایی جادوگر کوچک با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌های خود پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Little Sorcerer با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن مسیر پر از چالش الا، کریستال، مانی و والتر برای رسیدن به سنگ جادو و کمک به شاهزاده الکس، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جادوگر کوچک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ماجراهای پیل و انیمیشن فندق شکن و فلوت جادویی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.