آفرینک
X

عصر یخبندان 6 : ماجراهای باک وایلد The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022)

عصر یخبندان 6 The Ice Age Adventures of Buck Wild

انیمیشن عصر یخبندان 6 ماجراهای باک وایلد The Ice Age Adventures of Buck wild 2022 روایت جذاب دیگری از ماجراجویی‌های شخصیت‌های جدید این انیمیشن محبوب و نجات زمین از دست دایناسورها است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی عصر یخبندان 6 : ماجراهای باک وایلد

انیمیشن عصر یخبندان 6 : ماجراهای باک وایلد The Ice Age Adventures of Buck wild 2022 روایت جذاب دیگری از ماجراجویی‌های شخصیت‌های جدید این انیمیشن محبوب و نجات زمین از دست دایناسورها است.

داستان انیمیشن عصر یخبندان 6 : ماجراهای باک وایلد

ماجراهای عصر یخبندان از بیست سال پیش آغاز شده و در پنج فیلم گذشته، سه دوست متفاوت یعنی سید، مانی و دیگو، ماجراهای زیادی را با هم تجربه کردند. در انیمیشن جدید عصر یخبندان 6 داستان فیلم درباره دیگر شخصیت‌های محبوب این مجموعه است که یک گروه جدید را ایجاد کرده‌اند.
برادران نانتنی همسر مانی، دو پوسوم شرور و دست‌وپاچلفتی یعنی ادی و کراش، سعی می‌کنند زندگی اختصاصی و مستقل خود را آغاز کنند که البته با راسوی شجاع یا همان باکِ بی‌باک، روبه‌رو شده و ادامه داستان فیلم عصر یخبندان 6 که یکی از انیمیشن های 2022 است، در رابطه با تلاش‌های این گروه جدید برای جلوگیری از حکمرانی دایناسورها بر زمین است. البته در همین زمان، سید، مانی و دیگو همراه با دیگر اعضای خانواده، تلاش می‌کنند که این دو برادر را یافته و به خانه بازگردانند.

نکات جالبی از فیلم عصر یخبندان 6

مجموعه انیمیشن عصر یخبندان از سال 2002 با معرفی سه شخصیت اصلی آن یعنی سید، مانفرد یا همان مانی ماموت و دیگو، مسیر خود را در دنیای انیمیشن‌های ماندگار آغاز کرد. در طی سال‌های بعدی، چهار قسمت دیگر این مجموعه نیز منتشر شدند که هر کدام مسیر این سه دوست عجیب را با افراد دیگر پیوند زد و در نهایت جدیدترین فیلم این مجموعه یعنی فیلم عصر یخبندان 6 به دنیا عرضه شد.
انیمیشن جدید عصر یخبندان 6 علاوه بر جذابیت‌های ظاهری هم‌چون طراحی صحنه فوق‌العاده و کاراکترهای بامزه، داستان مهم خانواده و تعلق به آن را روایت می‌کند. همه کودکانی که اولین قسمت از این مجموعه انیمیشن را در سال 2002 تماشا کرده‌اند، در حال حاضر جوانانی هستند که در حال ساخت زندگی خود بوده و به همین خاطر فیلم سینمایی عصر یخبندان 6 علاوه بر کودکان کم سن‌وسال، مخاطبان زیادی از قشر جوان و بزرگ‌سال نیز خواهد داشت.
ورود به دنیای جدید، روبه‌رو شدن با خطرات احتمالی دنیای ناشناخته، تلاش خانواده برای یافتن دو برادر الی و از همه مهم‌تر، باک بی‌باک و شجاع و توصیه‌های او به این دو پوسوم جوان، ماجراهای طنز و البته هیجان‌انگیزی را ایجاد کرده است که در مدت زمان کوتاهی، مخاطبان خود را کاملا جذب خواهد کرد.
نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنیم این است که سری جدید عصر یخبندان یعنی انیمیشن عصر یخبندان 6 2022 برخلاف تمام فیلم‌های گذشته این مجموعه، محصول کمپانی محبوب دیزنی است. خوشبختانه برای تمام بچه‌های ایران، امکان تماشا فیلم عصر یخبندان 6 به‌سرعت فراهم شده و می‌توانید با دانلود آن از آفرینک، انیمیشن عصر یخبندان 6 با دوبله فارسی کامل را همزمان با پخش جهانی آن ببینید.

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 6 با دوبله فارسی

در آفرینک امکان پخش آنلاین فیلم عصر یخبندان 6 و یا دانلود و تماشای آن به‌صورت آفلاین و البته رایگان، وجود دارد. پیشنهاد ما این است که تریلر انیمیشن عصر یخبندان 6 را در صفحه اینستاگرام آفرینک تماشا کرده و سکانس‌های بسیار بامزه و جذاب این انیمیشن را پیش از دانلود این فیلم سینمایی، ببینید. بی‌شک تماشای فیلم عصر یخبندان 6 دوبله فارسی برای تمام خانواده امکان‌پذیر است و جذابیت بسیار زیادی خواهد داشت، بنابراین به‌سرعت آن را از آفرینک دانلود کرده و یک شب خانوادگی خاطره‌انگیز را تجربه کنید.