آفرینک
X

دنیای وحش The Wild (2006)

دنیای وحش The Wild

رایان بچه‌شیری است که همراه با پدرش، سامسون، در باغ وحش زندگی می‌کند. او تا به حال دنیای وحش را ندیده است؛ تا این‌که یک اتفاق عجیب برایش رخ می‌دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دنیای وحش

انیمیشن دنیای وحش The Wild درباره تعدادی حیوان است، که در یک باغ وحش در نیویورک زندگی می‌کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در یک باغ وحش همه حیوانات با هم دوست هستند. یک شیر هیچوقت به شکار نمی‌رود؛ چون همیشه برایش غذا می‌آورند. برای همین به‌جای خوردن حیوانات دیگر با آن‌ها دوست می‌شود. ولی دور بودن از دنیای وحش باعث می‌شود که یک شیر هرگز نفهمد که شیر بودن چطوری است؟ دنیای وحش پر از خطرات مختلف است و هر لحظه احتمال دارد که حیوانات شکارچی، حیوانات شکارشونده را بخورند. این بخشی از چرخه حیات در دنیای وحش است. حیوانات قوی مثل شیر معمولاً بالای این چرخه قرار می‌گیرند و حیوانات ضعیف در پایین. سامسون همیشه داستان‌هایی درباره حمله بوفالوها برای پسرش رایان تعریف می‌کرد، به او می‌گفت که چطور با نعره کشیدن همه آن‌ها را فراری داده؛ چون او سلطان جنگل است. اما در روزی از روزها که ناگهان به دلایل نامشخصی رایان از باغ وحش برده می‌شود، سامسون مجبور می‌شود برای نجات پسرش از باغ وحش بیرون بیاید. او راه طولانی و سختی را طی می‌کند تا به پسرش برسد. اما متوجه می‌شود نه تنها نمی‌تواند مثل یک شیر در مقابل حیوانات دیگر بایستد، که حتی از سگ‌های خیابانی هم می‌ترسد و توانایی مقابله با آن‌ها را ندارد.
زندگی در باغ وحش بدون سختی و مشکل است. مگر این‌که اتفاق خاصی بیفتد. درست مثل اتفاقی که در فیلم باغ‌وحش افتاده بود. برای همین وقتی حیوانات از باغ وحش بیرون می‌آیند، دنیای وحش به نظرشان خیلی عجیب و ترسناک است. آن‌ها از هر حیوانی که ببینند، می‌ترسند. حتی حیواناتی که بی‌آزارند و یا از آن‌ها ضعیف‌تر هستند. سامسون و دوستانش برای پیدا کردن رایان در دنیای وحش گرفتار می‌شوند. غافل از این‌که بوفالوها برای گیر انداختن آن‌ها کمین کرده‌اند. حالا وقتش رسیده که سامسون نشان بدهد آن داستان‌هایی که درباره ترساندن بوفالوها و فراری دادن آن‌ها تعریف کرده، چقدر حقیقت دارد. اما سامسون جرات روبه‌رو شدن با بوفالوها را ندارد. حتی وقتی رایان را پیدا می‌کند و میان گله‌ای از بوفالوها گیر می‌افتند، با وجود اصرارهای رایان، او نمی‌تواند نعره بکشد و یا با بوفالوها مبارزه کند. اما هر چه نباشد او یک شیر است و بعضی از این ویژگی‌ها در او وجود دارد. فقط کافی است تا خودش را بشناسد و ترس‌هایش را کنار بگذارد. از طرفی بوفالوها دوست سامسون را که یک کوالای خاکستری بامزه است، پیدا کرده و به او لقب رئیس بزرگ داده‌اند. آن‌ها خیال می‌کنند این کوالا می‌تواند بوفالوها را به بالای چرخه حیات ببرد. آن هم چطوری؟‌ با از بین بردن شیرها!

شعار تبلیغاتی انیمیشن دنیای وحش The Wild  :

چرخه حیات در سیب بزرگ (نیویورک)