آفرینک
X

اسکروج : سرود کریسمس Scrooge : A Christmas Carol (2022)

اسکروج Scrooge

انیمیشن اسکروج : سرود کریسمس Scrooge : A Christmas Carol 2022 درباره پیرمرد بداخلاقی است هیچ علاقه‌ای به کریسمس ندارد و حالا در شب سال نو با روح دوستش ملاقات می‌کند و می‌فهمد باید برای نجات‌دادن خود، تغییر کند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • انگلیس
 • 6.2 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی اسکروج : سرود کریسمس

شما هم فکر می‌کنید که همه مردم دنیا عاشق حال و هوای سال نو هستند؟ از جمعیت و آهنگ‌های مخصوص سال نو لذت می‌برند و دوست دارند در روزها و ساعت‌های قبل از سال جدید، در کنار دوستان و خانواده‌شان باشند؟ خب باید به شما بگوییم که حتما «ابنزر اسکروج» را نمی‌شناسید! اسکروج، پیرمردی بداخلاق و عصبانی است که اصلا دوست ندارد در هیچ کدام از مراسم‌های شروع سال نو شرکت کند، جشن بگیرد و یا هیچ ارتباطی با همه این داستان‌ها داشته باشد. اما قرار است در یک شب خاص، این موضوع کاملا تغییر کند. می‌پرسید چطور؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان انیمیشن جدید اسکروج : سرود کریسمس را برای شما تعریف کنیم!

داستان کامل کارتون سینمایی اسکروج : سرود کریسمس

«ابنزر اسکروج»، پیرمرد تنها و بداخلاقی است که هیچ علاقه‌ای به کریسمس ندارد و شب قبل از سال نو، یک اتفاق خیلی عجیب برای او رخ می‌دهد. روح همکار و دوست قدیمی‌اش، به خانه او می‌آید و به اسکروج می‌گوید که با این اوضاع و اخلاق اسکروج، در آینده با شرایط خیلی بدی مواجه خواهد شد! حالا و با این دیدار عجیب، سه شبح جدید یعنی شبح‌های کریسمس گذشته، حال حاضر و آینده، به دیدن او می‌آیند و می‌خواهند چیزهای تازه‌ای به او بگویند! فکر می‌کنید اسکروج بدخلق، بعد از این همه سال و در این شرایط، بالاخره تغییر می‌کند؟

جزئیات جالب انیمیشن Scrooge : A Christmas Carol 2022 با دوبله فارسی

انیمیشن جدید اسکروج که یکی از انیمیشن های 2022 است اقتباسی از داستان معروف سرود کریسمس، اثر چارلز دیکنز می‌باشد. در صورتی که به دنبال یک انیمیشن فوق‌العاده جذاب، با داستان عالی و سرگرم‌کننده و در عین حال آموزنده و مهیج هستید، تماشا کارتون جدید اسکروج : سرود کریسمس 2022 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این کارتون سینمایی موزیکال، طراحی صحنه و حتی نوع صداگذاری‌ها، حال و هوای روزهای آخر سال را به‌خوبی به مخاطبان منتقل می‌کند و بدون هیچ شکی، علاوه بر بچه‌ها، شما هم از دیدن جزئیات این کارتون لذت خواهید برد.
روند داستان و نحوه تغییر کاراکتر، کاملا برای کودکان قابل درک است و می‌توانند نکات مهمی را با کمک این کارتون یاد بگیرند. البته از آن‌جا که دیالوگ‌های میان کاراکترها، بسیار مهم و تاثیرگذار هستند، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون اسکروج : سرود کریسمس با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات را به‌خوبی درک کنند و سپس با اتمام کارتون، درباره لحظه‌های مهم کارتون، با هم گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت انیمیشن جدید اسکروج : سرود کریسمس

ابتدا و پیش از هر چیز باید به شما بگوییم که تماشا این کارتون برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است و با خیال راحت می‌توانید این کارتون را برای آن‌ها پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن Scrooge : A Christmas Carol شامل موارد زیر است:

 • عواقب ناخوشایند بدرفتاری، حرص و طمع بر زندگی انسان؛

 • اهمیت هم‌دلی و انسان‌دوستی؛

 • تلاش برای رسیدن به شرایط بهتر؛

 • اهمیت پذیرش تغییرات.

بچه‌ها در این کارتون، با کاراکتر اصلی همراه می‌شوند که دارای رفتارهای منفی و ناخوشایندی است. به دلیل همین رفتار نامناسب، این فرد همیشه تنها است، حال بدی دارد و انگار در سیاهی و تاریکی، غرق شده است. با وجود این، کم‌کم و با حضور سه کاراکتر جدید، اسکروج متوجه می‌شود که باید رفتار خود را تغییر دهد و این کار، اصلا برای او آسان نیست. از این بخش استفاده کرده و درباره رفتارهای ناخوشایند انسان‌ها و تاثیر آن بر همه بخش‌های زندگی، با کودکان تبادل نظر کنید. از آن‌ها بخواهید که مهم‌ترین رفتارهای منفی خود و البته شما را نام ببرند و در کنار هم، سعی کنید برنامه‌ای برای تغییر عادت‌های نامناسب خود، ایجاد کنید. به آن‌ها بگویید که تغییر، همیشه سخت است، اما نتیجه آن، ارزش تحمل همه سختی‌ها را دارد!
در کارتون جدید اسکروج ، گفت‌وگوهای بسیار مهمی بین کاراکترها رخ می‌دهد که می‌تواند برای همه مخاطبان صرف نظر از سن و سال‌شان، مناسب باشد. در یکی از بخش‌ها، روح گذشته به اسکروج می‌گوید که هیچ‌کس نمی‌تواند گذشته را تغییر دهد و به خاطر همین، تنها باید از آن، تجربه‌های ارزشمند کسب کنیم.
از این بخش کمک بگیرید و از همین سنین کودکی، به بچه‌ها یاد دهید که پشیمانی و حسرت خوردن، بزرگ‌ترین اشتباه ممکن است. به آن‌ها بگویید که باید از اشتباهات قبلی خود درس بگیرند، آن‌ها را فراموش نکنند و سعی کنند که همیشه، نسخه‌ای بهتر از خود قدیم‌شان باشند. به این شکل، در طی سال‌ها و با در نظر گرفتن این نکته‌ها، انسان‌ها رو به جلو حرکت کرده، پیشرفت خواهند کرد و می‌توانند به موقعیت‌های بسیار بهتری دسست پیدا کنند.

تماشا و دانلود کارتون اسکروج : سرود کریسمس با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن اسکروج : سرود کریسمس با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید به‌راحتی این کارتون فوق‌العاده جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Scrooge : A Christmas Carol با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را در یک شب آرام و تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. تغییر اسکروج در طی داستان، به همه بیننده‌ها یادآوری می‌کند که در هر سنی و با هر شرایطی، امکان تغییر و بهتر شدن، وجود دارد و تنها باید برای بهتر شدن، اراده کرد.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اسکروج : سرود کریسمس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن کابوس قبل از کریسمس و انیمیشن آرتور کریسمس را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.