آفرینک
X

اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon (2012)

اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

در انیمیشن اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon اسکوبی و شگی Shaggy به یک فستیوال کامیک بوک میرن. فستیوال کامیک بوک که میدونید چی ه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی

در انیمیشن اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon اسکوبی و شگی Shaggy به یک فستیوال کامیک بوک میرن. فستیوال کامیک بوک که میدونید چی هست؟ جایی که همه طراح ها و نویسنده و خالقان کامیک بوک و ابرقهرمان ها مثل بت من و سوپرمن و هالک و بقیه جمع میشن و کارهای جدیدشون رو میذارن وسط. یکی از باحالترین فستیوال های دنیاست و اگه تونستین حتمن برین که خیلی خوب و قشنگ و باحال هست.

قرار بوده توی این فستیوال فقط کتاب ها و نقاشی ها و طراحی های قهرمان ها باشه ولی از اونجایی که اسکوبی و گروهش هیچوقت بدون دردسر روزشون شب نمیشه، یک قهرمان قدیمی هالیوود به اسم شاهین آبی هم سر و کله اش پیدا میشه. اون که حسابی از دست تهیه کننده ها و آدمهای قدرتمند هالیوود عصبانی هست اومده تا از اونها انتقامش رو بگیره. آخه اونها در کمال نامردی شاهین رو از هالیوود کنار گذاشتن و بهش کار نمیدن و دیگه توی فیلمها نقشی براش کنار نمیگذارن ولی همه اینها با پیدا شدن آقای هایدMr. Hyde به هم میریزه.

مستر هاید یک شخصیت منفی و بدجنس از کامیک های شاهین آبی هست که میخواد توی فستیوال دست به فعالیت های تروریستی بزنه، گروگان بگیره و بمب بترکونه و از اینجور کارها. خلاصه اسکوبی و گروهش که برای تفریح و خوشگذرونی به فستیوال اومده بودن الان با مشکل بزرگ و بی ریختی روبه رو میشن که باید حلش کنن. اگه شما هم مثل من میخواید بدونید که چه اتفاقاتی قراره توی این قسمت اسکوبی دو و بین اونها و نقاب شاهین آبی بیفته پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای اون بشینید. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن اسکوبی دو! نقاب شاهین آبی Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

کارگردان این قسمت مایکل گوگن Michael Goguen هست و کمپانی انیمیشن سازی برادران وارنر Warner Bros. Animation تولید و پخش اون رو انجام داده. اگه با شخصیت اسکوبی و داستانهاش حال میکنید که میتونید انیمیشن اسکوبی دو: هالیوود جن زده رو هم ببینید.