آفرینک
X

صد درصد گرگ 100% wolf (2020)

صد درصد گرگ 100% wolf

انیمیشن صد درصد گرگ 100% Wolf داستان ماجراجویی‌های فردریک است که باید به سایر اعضای خانواده‌اش ثابت کند که یک گرگ واقعی است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • استرالیا
  • 5.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی صد درصد گرگ

انیمیشن صد درصد گرگ که در ایران با نام گرگ مادرزاد نیز شناخته می‌شود، درباره خانواده‌ای است که در زمان ماه کامل، به گرگ تبدیل می‌شوند. پسر خانواده که نامش فردریک است نیز آرزو دارد تا یک گرگ ترسناک و قدرتمند شده و از خانواده‌اش محافظت کند. اما برای فردریک، یک اتفاق عجیب افتاده و به‌جای گرگ، به شکل یک سگ درمی‌آید. آیا این پسر نوجوان موفق می‌شود تا مانند سایر اعضای خانواده به گرگ تبدیل شود؟ برای پاسخ به این سوال، باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن 100% Wolf با دوبله فارسی بنشینید. اما قبل از تماشا، با ما همراه باشید تا نکات مهم و مثبت این انیمیشن را برای شما توضیح دهیم.

داستان انیمیشن سینمایی 100% Wolf

فردریک لوپین، پسر نوجوانی است که سال‌ها پیش پدر خود را از دست داده و در کنار سایر اعضای خانواده و دوستان‌اش زندگی می‌کند. این خانواده، با سایرین کمی تفاوت دارند و در شب‌هایی که ماه کامل است، به گرگ تبدیل می‌شوند. همه اعضای خانواده، از روستا و محل زندگی‌شان محافظت کرده و فردریک نیز بی‌صبرانه منتظر اولین شب گرگ‌شدن خود است. هرچند در همان شب، یک اتفاق خیلی عجیب رخ داده و فردریک به یک سگ کوچولوی بامزه تبدیل می‌شود. فردریک از همان لحظه باید هویت واقعی خود را به بقیه ثابت کند و البته، خانواده و دوستان‌اش را هم نجات دهد؛ اما آیا موفق خواهد شد؟

نکات مهم انیمیشن صد درصد گرگ

انیمیشن صد درصد گرگ با اقتباس از کتابی به همین نام، در سال 2020 ساخته شده است. این انیمیشن اکشن، طنز و درام، روایت جالبی از مشکلات یک نوجوان گرگ‌نما است. همه اعضای خانواده، به‌راحتی به موجودات بزرگ و قدرتمندی تبدیل می‌شوند که به‌راحتی می‌توانند از خود، گله و البته محل زندگی‌شان دفاع کنند؛ اما این موضوع برای شخصیت اصلی انیمیشن، به همین سادگی نخواهد بود.
کیفیت طراحی صحنه‌ها، کاراکترها و صداگذاری بسیار خوب انیمیشن 100% Wolf توانست در مدت زمان کمی، توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کند. استقبال بسیار خوب از این انیمیشن، باعث شد که تولیدکننده‌ها تصمیم بگیرند که قسمت دوم این انیمیشن را با نام 200% گرگ بسازند که قرار است در سال 2023 منتشر شود.
انیمیشن صد درصد گرگ در نگاه اول ممکن است خشن به نظر برسد، اما باید به شما بگوییم که گرگ‌های موجود در این انیمیشن تنها قصد کمک‌کردن را داشته و به هیچ عنوان خطرناک نیستند. اگر فرزندان شما کم سن و سال هستند، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن صد درصد گرگ با دوبله فارسی کامل را برای آن‌ها دانلود کنید. بدین شکل، دنبال‌کردن خط سیر داستان نیز برای آن‌ها آسان‌تر شده و به‌راحتی می‌توانند نکات مهم انیمیشن را درک کنند.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن 100% Wolf

تماشا انیمیشن صد درصد گرگ با دوبله فارسی همانند سایر کارتون‌های دیگر، می‌تواند موقعیت فوق‌العاده‌ای برای گفت‌وگو میان شما و فرزندان‌تان ایجاد کند. داستان این انیمیشن راجع به بحران هویت نوجوانان است. فردریک که تمام عمر تصور می‌کند مانند همه اعضای خانواده‌اش یک گرگ قوی و بزرگ خواهد شد، به‌سرعت می‌فهمد که یک سگ زیبا و کوچک است که هیچ‌کدام از توانایی‌های خانواده خود را ندارد.
با توجه به این موضوع، می‌توانید درباره تفاوت انسان‌ها، میزان قدرت هر فرد و منحصر به‌فرد بودن هر انسان، با کودکان خود حرف بزنید. از بچه‌ها بخواهید که پس از تماشا انیمیشن 100% Wolf با دوبله فارسی ، راجع به مشخصه‌های ظاهری خاص هر فرد صحبت کرده و تفاوت‌های خود را با سایرین پیدا کنند. علاوه بر این، با توجه به موضوع این انیمیشن می‌توانید راجع به کودکانی حرف بزنید که به هر دلیلی، توانایی‌های عادی سایرین را نداشته و از لحاظ ظاهری، متفاوت هستند. این‌گونه می‌توانید کودکان خود را برای مواجهه و رفتار درست با سایر افراد جامعه، آماده کنید.
نکته مهم دیگر این است که فردریک در سال‌های کودکی پدر خود را از دست می‌دهد. با کمک این بخش نیز می‌توانید راجع به خانواده‌های تک والد، فوت‌شدن یکی از والدین و یا از دست دادن سایر اعضای خانواده و دوستان، با فرزندان خود گفت و گو کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن صد درصد گرگ دوبله فارسی کامل در آفرینک

ما در آفرینک نسخه باکیفیت بالا انیمیشن 100% Wolf با دوبله فارسی کامل را برای شما فراهم کرده‌ایم و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، آن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده یا دانلود کنید. با دانلود انیمیشن صد درصد گرگ با دوبله فارسی می‌توانید این انیمیشن را در کنار سایر اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراهای اکشن، درام و طنز آن لذت ببرید. انیمیشن صد درصد گرگ به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که قدرت، فراتر از ظاهر است و می‌توان با هر شکل و ظاهری، مفید بود.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن صد درصد گرگ لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ولف واکرز و انیمیشن فرزندان گرگ را نیز برای  او از آفرینک دانلود و پخش کنید.