آفرینک
X

اسکوب Scoob! (2020)

اسکوب Scoob!

ماجرای انیمیشن اسکوب 2020 !Scoob از این قرار است که تبهکاری به نام دیک داستاردلی قصد دارد اسکوبی را بدزدد. اسکوبی و شگی برای مقابله با نقشه‌های تبهکاران، باید از ابرقهرمان نقاب‌داری به نام شاهین آبی کمک بگیرند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی اسکوب

ماجرای انیمیشن اسکوب 2020 !Scoob از این قرار است که تبهکاری به نام دیک داستاردلی قصد دارد اسکوبی را بدزدد. اسکوبی و شگی برای مقابله با نقشه‌های تبهکاران، باید از ابرقهرمان نقاب‌داری به نام شاهین آبی کمک بگیرند.
همان‌طور که می‌دانید این انیمیشن کمدی ماجراجویانه بخشی از داستان‌های اسکوبی دوو معروف و دوست‌داشتنی است. پیش از آنکه فرزند شما به تماشای کارتون اسکوب بنشیند، بهتر است با ما تا انتهای این یادداشت همراه بمانید و داستان کامل انیمیشن Scoob را بخوانید.

داستان انیمیشن اسکوب 2020 !Scoob

آغاز فیلم اسکوب 2020 با ماجرای آشنایی شگی راجرز تنها و اسکوبی دوو است. پس از آن، به ماجراجویی جدید شگی و اسکوبی می‌رسیم؛ جایی آنها با کمک تیم فالکون باید با تبهکاری خطرناک به‌نام دیک داستاردلی و ربات‌های تغییرشکل‌دهنده او بجنگند. اسکوبی و شگی کار سختی در مقابل روتن‌ها (ربات‌های تغییرشکل‌دهنده) و دیک دارند؛ ولی جای نگرانی نیست! چون آن‌ها همکاران و دوستان قدرتمندی هم دارند که می‌توانند از کمک‌شان بهره‌مند شوند.
هدف دیک داستاردلی این است که اسکوبی دوو را دزدیده، از او برای رسیدن به یک قدرت باستانی استفاده کند. آیا دیک موفق می‌شود، یا قهرمانان انیمیشن Scoob او را شکست خواهند داد؟ پس از تماشای انیمیشن اسکوب 2020 !Scoob و ماجراجویی‌های جذاب اسکوبی و دوستانش معلوم می‌شود.
این نکته را هم باید ذکر کنیم که احتمالاً دنباله انیمیشن اسکوب هم قرار است ساخته شود. این انیمیشن هم فروش خوبی در سینما و سامانه‌های پخش آنلاین فیلم داشته، هم نظر منتقدان را به خود جلب کرده و در جشنواره‌های سینمایی بسیاری نامزد دریافت نشان بهترین انیمیشن سال شده است. اگر شما هم همراه با فرزند دلبندتان انیمیشن‌های روز جهان را دنبال می‌کنید، لطفاً پس از تماشای فیلم اسکوب 2020 با دوبله فارسی کامل برای ما بنویسید که آیا به نظرتان این کارتون می‌تواند رقیب بهترین انیمیشن‌های سال 2020 باشد یا نه؟

والدین باید بدانند

انیمیشن سینمایی اسکوب 2020 تاکید بسیاری بر روی ارزش دوستی، کار گروهی، همکاری و شجاعت دارد. این انیمیشن به کودکان می‌آموزد که ما هرچقدر هم که قوی و مستقل باشیم، باید از توانایی‌های دیگران نیز کمک بگیریم تا بتوانیم مشکلات زندگی‌مان را حل کنیم. اسکوبی دوو و دوستانش ارزش شهامت، فکر کردن پیش از عمل، همراهی با دوستان، خوش‌قلبی، قدرت درونی و... را به بینندگان خود می‌آموزند.
البته باید توجه باشید که برخی از کارشناسان توصیه کرده‌اند که والدین پیش از کودکان خود یک بار این انیمیشن را تماشا کنند و ببینند آیا از نظر آنها مناسب فرزندشان است یا نه. شما هم اگر کارتون اسکوبی دوو را برای فرزندتان انتخاب کرده‌اید، حتماً چنین کاری را انجام بدهید و یک بار به‌تنهایی به‌تماشا بنشینید.

تماشای آنلاین انیمیشن اسکوب دوبله فارسی

برای تماشای آنلاین انیمیشن اسکوب دوبله فارسی بهترین پیشنهاد آفرینک است. اپلیکیشن آفرینک این امکان را فراهم کرده که به‌صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک انیمیشن اسکوب 2020 !Scoob و دیگر قسمت‌های برنامه کودک اسکوبی دو را تماشا کنید. همچنین امکان دانلود انیمیشن اسکوب جدید و تماشای آفلاین آن نیز در اپ آفرینک مهیاست و از این بابت هم خیالتان راحت باشد. آخرین نکته این که آفرینک خود را متعهد کرده است که فضای امن و سالم برای فرزندان شما ایجاد کند. شما می‌توانید اپلیکیشن آفرینک را در اختیار فرزندتان قرار دهید و با خیالی آسوده، مطمئن باشید که فقط به محتوای مناسب دسترسی خواهد داشت.