آفرینک
X

ولف واکرز Wolfwalkers (2020)

ولف واکرز Wolfwalkers

انیمیشن ولف واکرز Wolfwalkers داستان دختربچه‌ای به‌نام «روبین» است که همراه پدر شکارچی‌اش به ایرلند سفر کرده‌اند تا آخرین گرگ‌های باقی‌‌مانده در آن سرزمین را شکار کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ایرلند
  • 8.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ولف واکرز

انیمیشن ولف واکرز Wolfwalkers داستان دختربچه‌ای به‌نام «روبین» است که همراه پدر شکارچی‌اش به ایرلند سفر کرده‌اند تا آخرین گرگ‌های باقی‌‌مانده در آن سرزمین را شکار کنند.
کارتون ولف واکرز یکی از بهترین انیمیشن های سال 2020 بود و توانست هم نظر مثبت منتقدان را جلب کند؛ و هم مورد توجه بینندگان قرار بگیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا داستان این انیمیشن فوق‌العاده و نکات آموزشی آن را با هم مرور کنیم.

داستان انیمیشن ولف واکرز Wolfwalkers 2020

اگر تریلر انیمیشن جدید ولف واکرز را دیده باشید حتماً مشتاق شده‌اید که ببینید عاقبت کار روبین در جنگل و در میان گلۀ گرگ‌ها به کجا می‌انجامد. ما این‌جا قصد نداریم داستان کامل انیمیشن Wolfwalkers را برای شما لو بدهیم! فقط کمی دربارۀ آن صحبت می‌کنیم تا پیش از تماشا بدانید که ماجرا از چه قرار است.
این نکته را هم اشاره کنیم که کارتون ولف واکرز با نام‌های انیمیشن گرگینه ها یا کارتون گرگینه نیز با دوبله فارسی کامل موجود است. از این جهت به این نکته اشاره کردیم که بدانید مقصود از همۀ این دوبله‌های فارسی همان کارتون Wolfwalkers 2020 است.
ماجرا از این قرار است که در زمان‌های دور، دوره‌ای که انسان گرگ‌ها را موجودی اهریمنی و خطرناک می‌دانست، یک شکارچی حرفه‌ای به نام بیل گودفلو همراه با دخترش «روبین» به ایرلند سفر می‌کند تا آخرین گلۀ گرگ‌ها را هم نابود کند. روبین دختر پُرجنب‌وجوشی است و در خانه آرام و قرار ندارد. او که از تنهایی در خانه‌ماندن حوصله‌اش سر رفته، همراه با شاهین دست‌آموز خود از دیوار محافظ شهر خارج شده، وارد جنگل می‌شود.
حضور روبین در جنگل باعث آشنایی با او دختری دیگر می‌شود که راز بزرگی را پنهان کرده است. دوستی این دو دختر پای بیل گودفلو را نیز به ماجرا باز می‌کند و او باید بین وظیفه خود و دخترش یکی را انتخاب کند.
بیش از این دربارۀ داستان این انیمیشن جذاب نمی‌نویسیم تا خودتان به تماشای انیمیشن ولف واکرز بنشینید و لذت ببرید.

والدین باید درباره انیمیشن Wolfwalkers بدانند...

مفاهیم والای انسانی بسیاری در این انیمیشن مطرح می‌شود: ارزش خانواده، ارزش دوستی، آشتی با طبیعت، ماجراجویی، شجاعت، تلاش و خودباوری، و... از جملۀ این مفاهیم‌اند. البته توجه داشته باشید که در کارتون گرگینه ها -همان‌طور که از نامش پیداست- شاهد حضور گرگ‌ها و تبدیل پیکر از انسان به گرگ و برعکس هستیم. این کارتون از نظر گفتاری مورد حساس چندانی ندارد و در گفت‌وگوهای آن شاهد استفاده از کلمات نامناسب نیستیم. اگر دوبله فارسی انیمیشن ولف واکرز را ببینید این مسئله به کلی حل می‌شود. صحنه‌های شاید خشن هم همانی است که بالاتر نوشتیم و مربوط می‌شود به تلاش انسان‌ها برای شکار گرگ. با این حال، شاید بهتر این باشد که پیش از تماشای فرزندتان، خودتان یک‌بار این انیمیشن را نگاه، و سپس تصمیم‌گیری کنید.
از همۀ این توضیحات که بگذریم؛ Wolfwalkers یک انیمیشن خوش‌ساخت، با داستانی هیجان‌انگیز و پر از تعلیق است و می‌تواند ساعتی پرهیجان و لذت‌بخش برای جمع خانوادگی شما بسازد. شما هنگام تماشای این انیمیشن می‌توانید در صحنه‌هایی خاص، از طبیعت و نیاز انسان به آن و هم‌چنین احترام به جانداران و شجاعت در برخورد با آنها برای فرزند دلبندتان صحبت کرده، به بار آموزشی این کارتون بیفزایید.
لطفاً شما هم پس از تماشای کارتون ولف‌واکرز نظرتان را درباره نکات آموزشی آن با ما در میان بگذارید تا والدین دیگر بتوانند با تجربه و نظر شما تصمیم بهتری بگیرند.

کارتون ولف واکرز دوبله فارسی را رایگان ببینید

برای تماشای رایگان کارتون ولف واکرز دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی می‌توانید از اپلیکیشن آفرینک استفاده کنید. برای تماشای آنلاین این کارتون و صدها کارتون دیگر نیازی به خرید اشتراک نیست و شما می‌توانید به‌صورت رایگان این انیمیشن را ببینید. امکان دانلود انیمیشن Wolfwalkers و تماشای آفلاین نیز در اپلیکیشن آفرینک مهیاست. آفرینک اپلیکیشن مخصوص کودکان است و تمام تلاش خود را می‌کند تا فضایی امن و سالم و مطمئن برای ایشان بسازد و همراه و حامی والدین در سرگرمی و آموزش کودکان باشد.