آفرینک
X

مینیون ها Minions (2015)

مینیون ها Minions

انیمیشن مینیون‌ها Minions داستان سرگذشت مینیون‌ها قبل از آشنایی با گرو هستش. مینیون‌ها موجودات زرد کوچولویی هستند که از ابتدای دوران وجود داش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی مینیون ها

انیمیشن مینیون‌ها Minions داستان سرگذشت مینیون‌ها قبل از آشنایی با گرو هستش. مینیون‌ها موجودات زرد کوچولویی هستند که از ابتدای دوران وجود داشتند و از میکروارگانیسم‌های کوچک تک‌سلولی در طول سال‌ها و قرن‌ها تکامل پیدا کردند و در تمام این مدت هدفشون اینه که به بدذات‌ترین اربابان خدمت کنند. بعد از اینکه رئیسشون که یه تمساحه توسط یه تیرانازاروس له می‌شه، مینیون‌ها می‌افتند دنبال دایناسور تا رئیسشون بشه و تا جاییکه بتونند خوشحالش می‌کنند. ولی چون دنبال لذت‌های خودشون هم هستند، مثل وقتی‌که موز پیدا می‌کنند، باعث می شوند که دایناسور بیفته تو آتشفشان. با رسیدن به عصر حجر گونه‌های جدیدی مثل آدم‌ها پیدا می‌شوند که خیلی باهوش‌تر از دایناسورها هستند. مینیون‌ها خیلی سریع جذب آدم‌ می‌شوند و بهترین تلاششون رو برای حمایت ازش می‌کنند تا اینکه باعث می‌شوند که یه خرس اونو می‌خوره.

جستجوی مینیون‌ها برای پیدا کردن رئیس، آن‌ها را در مرکز بعضی از مشهورترین تمدن‌ها قرار داده. آن‌ها در مصر باستان زیردست آموبیس، فرعون قدرتمند هستند، و با یک اشتباه او و مردمش رو از بین می‌برند. در عصر تاریکی دوران خوشی دارند و به ارباب جدیدشون، که یه خون‌آشامه، علاقه شدیدی دارند و می‌خواهند برایش در روز جشن بزرگی بگیرند. آن‌ها با کنار زدن پرده و برخورد نور خورشید باعث از بین رفتن ارباب می‌شوند. اینقدر رئیس عوض می‌کنند که بالاخره به ناپلئون بناپارت می‌رسند و در جنگ با توپ جنگی او را منفجر می‌کنند. باقی سربازان از دستشون عصبانی هستند و آن‌ها رو تا سیبری فراری می‌دهند. آن‌ها راه رو در برف و سرما ادامه می‌دهند و دقیقا لحظه‌ای که فکر می‌کنند دیگه هیچ امیدی نیست پناهگاهی رو برای زندگی پیدا می‌کنند. سال‌ها می‌گذره و مینیون‌ها تمدن خودشون رو می‌سازند تا اینکه می‌فهمند هنوز یه مشکل وجود دارد و چیزی نیست جز نداشتن یه رئیس. این حس باعث می‌شه که همه آن‌ها احساس پوچی می‌کنند تا اینکه یکی از مینیون‌ها نقشه‌ای می‌کشه.

نقشه استوارت مینیون چی هستش؟ آیا می‌تونند یه رئیس پیدا کنند؟ خودتون انیمیشن زیبای مینیون‌ها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن مینیون‌ها: استوارت، باب، کوین، اسکارلت، هرب و والتر هستند. در صورتی که از انیمیشن مینیون‌ها خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه مینیون‌های غارنشین رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن مینیون‌ها Minions

برگردیم به عقب جایی که همه‌چیز شروع شد.