آفرینک
X

زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا No Time to Spy : A Loud House Movie (2024)

زمان جاسوسی نیست No Time to Spy

انیمیشن زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا No Time to Spy : A Loud House Movie درباره ماجراجویی جدید خانواده لاودز است که باید یک ماموریت مهم را آغاز کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 9+ سال
  • FHD

معرفی زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا

پدربزرگ خانواده، قصد دارد که دوباره ازدواج کند و همسر آینده او، یک مامور مخفی سابق است. همه اعضای خانواده برای این جشن ازدواج هیجان‌زده هستند و پسر نوجوان خانواده یعنی لینکولن، بیشتر از هر کسی دوست دارد که مهارت‌های جاسوسی خود را به مادربزرگ جدیدش یعنی میرتل نشان دهد. با این‌که همه چیز ظاهرا امن و آرام است، اما با وقوع یک اتفاق جدید خانواده لاودز دوباره وارد یک ماجراجویی جدید و مهیج خواهند شد. اگر دقیقا نمی‌دانید که داستان از چه قرار است، باید تماشا کارتون جدید زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا با دوبله فارسی را هر چه سریع‌تر با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا 2024

با این‌که مادربزرگ میرتل از تمام ماجراهای شغل سابق خود فاصله گرفته است، اما آدم‌های شرور هنوز به دنبال او هستند. به همین خاطر، در یک روز ظاهرا عادی به سراغ او آمده و میرتل را با خود می‌برند. حالا تمام اعضای خانواده پر سر و صدا با رهبری لینکولن، باید ماموریت جدید و حساس خود را آغاز کنند. سرنخ‌ها را یکی پس از دیگری دنبال کرده و میرتل را نجات دهند! شما فکر می‌کنید که موفق خواهند شد؟

نکات مثبت و آموزنده انیمیشن سینمایی زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا

انیمیشن No Time to Spy جدیدترین کارتون سینمایی مجموعه کارتون خانواده پر سر و صدا است. در این کارتون سریالی، مخاطبان با اعضای خانواده آشنا شده و ماجراهای روزمره آن‌ها را می‌بینند. علاوه‌بر کارتون سریالی، انیمیشن سینمایی خانه پر سر و صدا هم ماجرای تعطیلات خانوادگی این خانواده را نشان می‌داد که لینکولن با اجداد خود و سبک زندگی آن‌ها آشنا می‌شود.
اکنون بچه‌ها با تماشای انیمیشن خانه پر سر و صدا جدید با دوبله فارسی ، بخش تازه‌ای از زندگی این خانواده را می‌بینند. درست مثل قسمت‌های پیشین، این کارتون سینمایی هم لحظات طنز، سکانس‌های بامزه و البته نکات آموزنده‌ای برای مخاطبان دارد. پیشنهاد می‌کنیم که پس از اتمام کارتون، راجع به موارد مهم و مثبت زیر با فرزندان خود گفت‌وگو کنید:

احترام به حریم شخصی دیگران

یکی از موضوعاتی که به دفعات در انیمیشن سینمایی No Time to Spy : A Loud House تکرار می‌شود، عدم وجود حریم خصوصی برای کاراکترها است. تعداد زیاد اعضای خانواده باعث شده که در اغلب موارد، آن‌ها مزاحم کارهای روزمره یکدیگر شده و در کار همدیگر دخالت کنند. از این بخش کمک گرفته و دلیل اشتباه‌بودن این رفتار را به بچه‌ها بیاموزید.
درباره احترام به همدیگر در محیط خانه، با هم صحبت کنید. به بچه‌ها بیاموزید که درزدن پیش از ورود به اتاق‌های مختلف، عدم کنجکاوی آزاردهنده در کار یکدیگر و احترام به فضای شخصی دیگر اعضای خانواده، تا چه حد اهمیت دارد. بهتر است این آموزش‌ها را در موقعیت‌های مختلف برای کودکان تکرار کنید تا این رفتارهای مثبت در آن‌ها نهادینه شوند.

عواقب تصمیم‌های اشتباه و نحوه جبران آن‌ها

کاراکتر اصلی یعنی لینکولن، قصد کمک به مادربزرگ و بقیه اعضای خانواده را دارد. هر چند در این مسیر، معمولا تصمیم‌های نادرستی می‌گیرد و شرایط را سخت‌تر می‌کند. درباره این موضوع با بچه‌ها گفت‌وگو نمایید. از کودکان بپرسید که از نظر آن‌ها دلیل این تصمیم‌های اشتباه چیست و اگر آن‌ها به جای کاراکتر اصلی بودند، چه کارهای دیگری انجام می‌دادند؟
پس از گوش‌دادن کامل به پاسخ بچه‌ها، هر جواب کودکان را با هم بررسی کنید. به بچه‌ها بگویید که درنظرنگرفتن موقعیت و شرایط موجود، مشورت‌نکردن با بقیه و خودخواهی، می‌تواند چنین شرایط نامناسبی را ایجاد کند. در این بخش می‌توانید راجع به جبران اشتباهات و فرآیند عذرخواهی و مراحل سه‌گانه آن یعنی پذیرش، عذرخواهی و جبران‌کردن هم با کودکان حرف بزنید.

همکاری اعضای خانواده با یکدیگر برای رسیدن به اهداف

نکته بسیار مثبتی که در کارتون No Time to Spy : A Loud House Movie 2024 وجود دارد، حضور همه اعضای خانواده و والدین در کنار هم است. بچه‌ها در برنامه کودک زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا ، به خوبی متوجه می‌شوند که انجام کارها به‌صورت گروهی باعث آسان‌ترشدن مسیر رسیدن به هدف خواهد شد.
درباره این موضوع با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که مشارکت در کارها، برعهده‌گرفتن وظایف مختلف و مسئولیت‌پذیربودن، باعث بهتر‌شدن شرایط برای همه اعضای خانواده یا گروه دوستی می‌شود. برای درک بهتر این موضوع توسط کودکان، وظایف خانه را مثال بزنید. به هر کدام از اعضای خانواده مسئولیت‌های مختلفی بسپارید و اجازه دهید که بچه‌ها از سنین کودکی مشارکت با دیگران برای انجام کارهای گروهی را بیاموزند.

والدین پیش از پخش انیمیشن No Time to Spy : A Loud House Movie باید این موارد را بدانند

  • قرارگرفتن در معرض خطرات مختلف و تلاش برای دستگیرکردن آدم‌های بدجنس باعث شده که تماشا کارتون No Time to Spy برای کودکان 9 ساله به بالا مناسب باشد.

  • تعقیب و گریزهای مختلف و ربوده‌شدن یکی از کاراکترها در این کارتون ممکن است برای برخی کودکان تنش‌زا باشد. بهتر است در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید و به آن‌ها اطمینان دهید که هیچ اتفاق ناخوشایندی برای کاراکترها رخ نمی‌دهد.

  • علاوه‌بر انیمیشن Loud House Movie 2024 ، یک سریال کارتونی و انیمیشن سینمایی با محوریت این کاراکترها وجود دارند. ممکن است بچه‌ها پس از تماشای این کارتون، به تماشای دیگر قسمت‌های این مجموعه نیز ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن خانه پر سر و صدا جدید با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. شما می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر این، امکان دانلود انیمیشن No Time to Spy : A Loud House Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های لینکولن و بقیه اعضای خانواده او در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن زمان جاسوسی نیست : خانه پر سر و صدا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خانه بزرگ و انیمیشن جاسوسان نامحسوس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.