آفرینک
X

خانه پر سر و صدا The Loud House Movie (2021)

خانه پر سر و صدا The Loud House Movie

انیمیشن خانه پر سر و صدا The Loud House Movie 2021 درباره خانواده لاود است که برای تعطیلات کریسمس، به اسکاتلند سفر می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی خانه پر سر و صدا

لینکولن لاود، پسر خانواده پرجمعیت لاود است که 11 بچه دارند. لینکولن و 10 خواهر او، همیشه یک ماجراجویی عجیب در طی روز تجربه می‌کنند و در طی همه این ماجراها، لینکولن احساس می‌کند که هیچ‌کس متوجه حضور او نمی‌شود. لینکولن که اصلا از این شرایط راضی نیست، تصمیم می‌گیرد که برای شناخت اجدادشان، پدر و مادر و بقیه اعضای خانواده را به سفری به اسکاتلند، ترغیب کند. خانواده لاود هم برای تعطیلات کریسمس، به اسکاتلند می‌روند و همه چیز از همان ثانیه آغاز می‌شود. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی خانه پر سر و صدا با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه انیمیشن خانه پر سر و صدا

لینکولن، پدر، مادر و البته 10 خواهر او، وارد اسکاتلند شده و برای شناختن اجداد خود، به یکی از روستاهای این کشور می‌روند. در آن‌جا، خانواده لینکولن متوجه یک ماجرای جذاب می‌شوند. آن‌ها از نوادگان یک خانواده اشرافی هستند. یکی از اجداد آن‌ها که در 400 سال قبل زندگی می‌کرد، دقیقا شرایطی مشابه لینکولن داشت. پسر آن خانواده هم با داشتن 10 خواهر، زندگی نسبتا پرچالشی پشت سر گذاشته بود. حالا لینکولن می‌خواهد که درست مثل جد خود، «دوک» باشد و شرایط بهتری برای خود بسازد. هرچند که این تصمیم، با انواع مشکلات ریز و درشت همراه خواهد بود که لینکولن کم‌کم متوجه این چالش‌ها می‌شود!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی خانه پر سر و صدا چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن سینمایی The Loud House Movie ، بر اساس کارتون خانه پر سر و صدا ساخته شده است. در این کارتون سریالی، بچه‌ها با لینکولن و بقیه اعضای خانواده او آشنا می‌شوند و می‌بینند که لینکولن با وجود 10 خواهر خود، زندگی نسبتا سختی دارد. دوست صمیمی لینکولن همیشه همراه او است و در کنار هم، تلاش می‌کنند که با مشکلات مواجه شده و راه‌حل‌های خوبی برای موانع موجود بیابند.
حالا و در برنامه کودک خانه پر سر و صدا ، بچه‌ها یک انیمیشن سینمایی از این کاراکترها خواهند دید که جزئیات بیشتری راجع به هر کدام از اعضای خانواده دارد. این کارتون سینمایی با همان طراحی جذاب و کاراکترهای دوست‌داشتنی، ساخته شده است. روند سریع داستان و دیالوگ‌های طنز این کارتون، بدون شک برای بزرگ‌ترها هم درست مثل بچه‌ها، جذاب خواهد بود. این کارتون علاوه‌بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات بسیار مهم و آموزنده‌ای هم برایشان دارد. پس از اتمام انیمیشن، می‌توانید درباره نکات مهم و مثبت زیر با فرزندان خود حرف بزنید:

سازگارشدن با شرایط سخت

یکی از مهم‌ترین مواردی که کودکان با تماشا کارتون The Loud House Movie با آن مواجه می‌شوند، تفاوت اعضای خانواده و شرایط سخت سازگارشدن همه این افراد با یکدیگر در یک مکان است. درباره این موضوع با بچه‌ها گفت‌وگو کنید و به آن‌ها یاد بدهید که انسان‌ها باید بتوانند با منعطف‌بودن، در کنار دیگران زندگی کنند. به بچه‌ها یادآوری نمایید که همه انسان‌ها رفتار منحصربه‌فرد، علایق متفاوت و اخلاق‌های خاص دارند. به همین دلیل ما باید بتوانیم که در مرحله اول بدون آزار به دیگران، علایق خود را دنبال کنیم و در مرحله بعد نیز نحوه هم‌زیستی با دیگر اعضای خانواده، دوستان و مردم شهر را یاد بگیریم.

دورماندن از آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی

شهرت بسیار زیاد، همان چیزی است که اغلب نوجوان‌ها به دنبال آن هستند و از طریق شبکه‌های اجتماعی، قصد رسیدن به آن را دارند. این موضوع در کارتون سینمایی خانه پر سر و صدا به خوبی بررسی شده است. با فرزندان کمی بزرگ‌تر و نوجوان خود در این باره گفت‌وگو کرده و خطرات این موقعیت را به آن‌ها توضیح دهید. سعی کنید که این کار را بدون جانب‌گیری، سرزنش یا مقصر جلوه‌دادن بچه‌ها انجام دهید تا صحبت شما، تاثیر بیشتری بر کودکان داشته باشد.

آشنایی با اجداد خود و اهمیت انجام این کار

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این کارتون مورد بررسی قرار می‌گیرد، آشنایی کاراکترهای اصلی با اجدادشان است. پس از اتمام کارتون The Loud House Movie می‌توانید با بچه‌ها درباره این موضوع حرف بزنید. به کودکان بگویید که همه افراد، پیشینه جالب و جذابی دارند که ممکن است به شهرها یا حتی کشورهای دیگر مرتبط باشد.
در صورتی که از قومیت خاصی هستید یا اجداد شما در شهرهای دیگری زندگی می‌کردند، حتما بچه‌ها را با این موارد آشنا کنید. درباره رسم‌ورسوم خود گفت‌وگو نمایید. بچه‌ها را به شناخت اعضای قدیمی خانواده ترغیب کرده و در عین حال به کودکان تاکید کنید که ثروت، قدرت یا موقعیت اجتماعی پیشینیان، باعث برتری یا ضعف افراد نیست.

والدین پیش از پخش انیمیشن The Loud House Movie با دوبله فارسی کامل باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن برخی از کاراکترها باعث شده که تماشا این کارتون برای بچه‌های 8 ساله به بالا مناسب‌تر باشد.

  • یک کاراکتر روح شرور در کارتون وجود دارد. اگر احساس می‌کنید که فرزندان شما نسبت به این موضوع حساس هستند، در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • تمرکز کارتون بر شخصیت پسر خانواده، ممکن است این تصور را برای بچه‌ها ایجاد کند که پسرها، اعضای مهم‌تر خانواده هستند. حتما درباره این مسئله با فرزندان‌تان حرف بزنید. به آن‌ها تاکید کنید که جنسیت هیچ تفاوتی در میزان اهمیت و محبوبیت بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها ایجاد نمی‌کند و همه افراد خانواده، به یک اندازه مهم، ارزشمند و دوست‌داشتنی هستند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی خانه پر سر و صدا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی خانه پر سر و صدا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. این کارتون را می‌توانید کاملا رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن The Loud House Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده در یک شب تعطیل و آرام، تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی لینکولن و بقیه اعضای خانواده او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خانه پر سر و صدا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آرزو و انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.