آفرینک
X

فینیک Finnick (2022)

فینیک Finnick

انیمیشن فینیک Finnick درباره موجوات بامزه، مهربان، پشمالو و رنگارنگی به نام «فین» است که در خانه‌ها زندگی می‌کنند اما کسی جزء دختر جوانی به نام کریستین نمی‌تواند آن‌ها را ببیند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • روسیه
 • 5.7 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی فینیک

در هر خانه، یک «فین» زندگی می‌کند و باعث می‌شود که خانه جای بهتری برای زندگی کردن شود. می‌پرسید فین‌ها چه هستند؟ چرا ما آن‌ها را نمی‌بینیم و یا اصلا چه کارهایی می‌کنند؟ فین‌ها موجودات پشمالو، رنگارنگ و مهربان و البته نامرئی هستند که در همه خانه‌ها، یک عدد از آن‌ها وجود دارد و کارهای کوچک و مهمی را انجام می‌دهند که باعث می‌شود خانه‌ها، مکانی امن، آرام و راحت، برای همه اعضای خانواده باشند. البته که یک فین خاص به اسم «فینیک»، اصلا علاقه‌ای به انجام این کارها ندارد و ترجیح می‌دهد هیچ‌کس وارد خانه او نشده و برای همین هم، همه خانواده‌ها را از خانه خود فراری می‌دهد؛ البته باید بگوییم که همه به جز یک خانواده خاص! می‌پرسید کدام خانواده؟ با ما به بخش بعدی بیایید که داستان انیمیشن سینمایی فینیک با دوبله فارسی را برای شما تعریف کنیم!

داستان کارتون سینمایی فینیک 2022

فینیک، دوست دارد تنها باشد، هیچ خانواده‌ای هم به خانه او نیایند و برای همین هم، هر بار که خانواده جدیدی می‌آیند، آن‌ها را از خانه فراری می‌دهد. البته روش‌های او برای ترساندن دختر 13 ساله‌ای به اسم «کریستین»، جواب نمی‌دهد و این دختر نوجوان، برای اولین بار یک «فین» را از نزدیک می‌بیند. با این اتفاق، اوضاع حسابی عوض می‌شود، کریستین با بقیه فین‌ها هم آشنا شده و بعد از آن هم باید با فینیک همراه شود تا یک تهدید بزرگ را از بین ببرند! چه تهدیدی؟ موفق می‌شوند یا نه؟ خب باید زودتر با فرزند خود این کارتون را ببینید تا به جواب این سوال‌ها برسید!

جزئیات جالب انیمیشن Finnick با دوبله فارسی

کارتون سینمایی فینیک یکی از جذاب‌ترین انیمیشن‌های 2022 است که با معرفی یک موجود عجیب و جدید، دنیای تازه‌ای برای خیال‌بافی بچه‌ها ایجاد کرده است. فین‌ها و ظاهر عجیب و غریب‌شان، احتمالا بچه‌ها و البته بزرگترها را یاد کارتون‌های محبوب دیگری مثل انیمیشن کارخانه هیولاها بیندازند و با این موجودات عجیب و بامزه، خیلی سریع‌تر و بهتر ارتباط برقرار کنند. طراحی کاراکترها و روند هیجان‌انگیز داستان، از مهم‌ترین نقاط قوت این کارتون است و بدون شک، بزرگسالان را هم دقیقا مثل کودکان، مجذوب خود می‌کند.
پیشنهاد ما این است که با تماشا انیمیشن فینیک با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را به‌خوبی درک کنند. پس از آن هم می‌توانید درباره مهم‌ترین بخش‌های این انیمیشن با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و با استفاده از ماجراهای این کارتون، چیزهای تازه‌ای به فرزندان‌تان یاد بدهید.

تماشا انیمیشن فینیک چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا کارتون فینیک برای کودکان 6 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. پیام‌های اصلی و مهم این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

 • عواقب بد کارهای اشتباه مثل انتقام‌گرفتن، آزار و اذیت دیگران و خراب‌کردن وسایل بقیه؛

 • زورگویی، معایب آن و از همه‌ مهم‌تر ایستادگی در مقابل این رفتار اشتباه؛

 • حل کردن مشکلات بزرگ و سخت با کمک همدیگر؛

 • اهمیت رفتارهای مثبت مثل شجاعت، تفکر منطقی و داشتن پشتکار در رسیدن به اهداف.

بچه‌ها در این کارتون، با فینیک آشنا می‌شوند که رفتار چندان خوبی ندارد. او دلش می‌خواهد در یک خانه آرام، به‌تنهایی زندگی کند و برای رسیدن به این خواسته، کارهای اشتباهی انجام می‌دهد. از این بخش کمک بگیرید و با بچه‌ها درباره احساسات متفاوت و ناخوشایندشان، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که اذیت کردن بقیه، آسیب زدن به اطرافیان و یا تلافی‌کردن، اصلا باعث ایجاد حس بهتر برای آن‌ها نمی‌شود. به کودکان بگویید که برای آرام‌شدن و رسیدن به خواسته‌های خود، باید مشکل موجود را یافته، با احساسات بد خود روبه‌رو شوند و با کمک شما یا دوستان‌شان، بهترین روش برای پذیرفتن و تغییر آن حس‌ها را پیدا کنند.
از طرف دیگر، کودکان و البته نوجوانان، با کاراکتر کریستین مواجه خواهند شد. این دختر نوجوان، تفکر منطقی دارد، سعی دارد دلیل واقعی رخ دادن هر اتفاق را پیدا کند و هیچ چیزی را بدون فهمیدن دلیل منطقی آن، نمی‌پذیرد. از این بخش استفاده کنید و درباره فواید تفکر درباره مسائل و بررسی دلیل رخ‌دادن اتفاقات مختلف، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که با پیدا کردن دلیل هر اتفاق و یا مشکل، خیلی سریع‌تر و راحت‌تر می‌توانند آن مسئله را تحلیل کرده و البته حل کنند.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی فینیک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی Finnick با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این انیمیشن طنز، جذاب و مهیج را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون فینیک با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، در یک شب آرام و تعطیل، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراهای دنیای فین‌ها، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فینیک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ماجراهای پیل و انیمیشن شب در موزه : خیزش دوباره کاه مونرا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.