آفرینک
X

غارنشینان 2 : عصر جدید The Croods 2 : A New Age (2020)

غارنشینان 2 The Croods 2

در انیمیشن غارنشینان 2 عصر جدید The Croods: A New Age خانواده کرودها به‌همراه عضو جدید خود راهی یک ماجراجویی خطرناک جدید می‌شوند تا خانه تازه‌ای برای سکونت خود پیدا کنند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی غارنشینان 2 : عصر جدید

در انیمیشن غارنشینان 2 عصر جدید The Croods : A New Age خانواده کرودها به‌همراه عضو جدید خود راهی یک ماجراجویی خطرناک جدید می‌شوند تا خانه تازه‌ای برای سکونت خود پیدا کنند.
دوستداران کارتون غارنشینان برای تماشای قسمت دوم انیمیشن The Croods باید 7 سال صبر می‌کردند؛ ولی ارزشش را داشت! پس از موفقیت قسمت اول انیمیشن غارنشینان، صحبت‌های بسیاری دربارۀ دنباله‌ای برای این کارتون محبوب و دوست‌داشتنی مطرح شد. تا اینکه بالاخره در سال 2020 سازندگان غارنشینان تصمیم گرفتند از انیمیشن The Croods : A New Age رونمایی کنند. با ما همراه باشید و انیمیشن غارنشینان عصر جدید را بیش از پیش کامل بشناسید.

داستان انیمیشن غارنشینان 2

در قسمت جدید کارتون غارنشینان، خانوادۀ جالب و دوست‌داشتنی غارنشین‌ها تصمیم می‌گیرند محیط زندگی خطرناک خود را ترک کرده، منطقه‌ای امن‌تر برای زندگی پیدا کنند. آنها در جست‌وجوی خود با یک دهکده خوش‌آب‌وهوا، پر از خوراکی‌های گوناگون و امکانات عجیب‌وغریب روبه‌رو می‌شوند. ساکنان این دهکده خانوادۀ بترمن هستند: یک زن و شوهر همراه با دخترشان.
خانوادۀ کرود اجازه دارند در این دهکده زندگی کنند؛ امّا چند قانون کلی هست که باید رعایت کنند. در ادامۀ انیمیشن غارنشینان عصر جدید 2020 خواهیم دید که این دو خانواده با چه مشکلاتی مواجه می‌شوند و چگونه می‌توانند با هم متحد شده، با دشمن مشترک‌شان مقابله کنند. انیمیشن غارنشینان 2 کامل پر است از لحظات هیجان‌انگیز و خنده‌دار که می‌تواند برای ساعتی فضای خانواده را پر از شور و هیجان و لبخند بکند.

چرا انیمیشن The Croods : A New Age برای کودکان آموزنده است؟

حتماً یادتان هست که در قسمت اول انیمیشن غارنشینان تا چه اندازه بر مفهوم خانواده و ارزش‌های زندگی خانوادگی تاکید می‌شد. در انیمیشن غارنشینان جدید هم فرزند شما یاد می‌گیرد که یکی از باارزش‌ترین دارایی‌های انسان خانواده‌اش است. علاوه بر تاکید روی مفهوم و ارزش خانواده، در این کارتون به اهمیت تعامل با دیگر انسان‌ها و همکاری و مشارکت نیز اشاره شده است؛ و کودک یاد می‌گیرد که برای موفقیت در زندگی باید از دیگران کمک بگیرد و در مقابل به آنها کمک کند.
شما می‌توانید انیمیشن غارنشینان عصر جدید 2020 زبان اصلی را با زیرنویس فارسی ببینید و لذت ببرید؛ امّا ما یک پیشنهاد بهتر داریم! در ادامه با ما همراه باشید.

تماشای رایگان انیمیشن غارنشینان 2 دوبله فارسی

بله! شما می‌توانید در آفرینک انیمیشن غارنشینان 2 دوبله فارسی را به‌صورت رایگان تماشا کنید. آفرینک اپلیکیشن خود را با امکانات رایگان در اختیار خانواده‌ها قرار داده تا همراه شما باشد. فضای امن و کنترل‌شده‌ای که آفرینک ایجاد کرده، این امکان را در اختیار والدین عزیز قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده فرزند عزیزشان را با این اپلیکیشن تنها بگذارند و مطمئن باشند که کودک‌شان لحظات شاد و آموزنده‌ای را تجربه خواهد کرد.
لطفاً پس از تماشای انیمیشن غارنشینان 2 عصر جدید The Croods : A New Age برای ما بنویسید که خودتان و کودک‌تان چه درس‌هایی از این انیمیشن جدید و جذاب آموخته‌اید. والدین بسیاری این صفحه را می‌خوانند و نظرات شما می‌تواند به ایشان در انتخاب بهترین و آموزنده‌ترین کارتون‌ها برای فرزندانشان کمک کند. پس وارد آفرینک شوید و ابتدا از تماشای انیمیشن غارنشینان 2020 لذت ببرید؛ سپس برداشت و تحلیل خود را از این کارتون با ما به‌اشتراک بگذارید.