آفرینک
X

گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla : Planet of the Monsters (2017)

گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla

داستان انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla : Planet of the Monsters از اونجایی شروع می‌شه که کاپیتان هارو ساکاکی خودش رو داخل شاتل حبس کرده و کمیته ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 15+ سال
  • FHD

معرفی گودزیلا سیاره هیولاها

داستان انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla : Planet of the Monsters از اونجایی شروع می‌شه که کاپیتان هارو ساکاکی خودش رو داخل شاتل حبس کرده و کمیته مرکزی رو تهدید به منفجر کردن سفینه می‌کنه اگه پروژه انتقال به سیاره تائویی رو لغو نکنند. کمیته مرکزی تصمیم گرفته، کارکنان پیر و ناتوان رو درون یک کپسول به سیاره تائویی بفرسته تا با کاهش جمعیت بتونه منابع غذایی رو برای بقیه افراد ذخیره کنه. یکی از داوطلبان که پدربزرگ هارو هست، با او تماس می‌گیره و از طرف همه تمایل قلبی خودش رو برای انتقال به سیاره اعلام می‌کنه. ساکاکی با شنیدن صحبت‌های پدربزرگ تسلیم مأموران می‌شه و آن‌ها او رو دستگیر و داخل سلول زندانی می‌کنند. او از آنجا با چشمان خودش می‌بینه که کپسول به محض برخورد با اتمسفر سیاره تائویی منفجر می‌شود و از بین می‌رود. هارو ساکاکی با مردن پدربزرگ یاد بیست سال پیش می‌افتد.

همه چیز از آخرین تابستان قرن بیستم شروع شد. بشر برای اولین بار فهمید که دیگه بر روی این سیاره حکومت نمی‌کنه. هیولاها از اعماق زمین، دریا و حتی از دل افسانه‌های قدیمی یکی بعد از دیگری ظاهر شدند تا به عصر بشریت خاتمه بدهند و بعد در انتها بدترین کابوس انسان‌ها به وقوع پیوست. خدای تخریب، گودزیلا هر چیزی که مرئی بود رو خاکستر کرد. در انتها فقط انسان نبود که از این قدرت تخریب‌گر وحشت کرده بود بلکه اکسیف‌ها هم به قدرت گودزیلا پی برده بودند. اکسیف‌ها به انسان‌‌‌ها گفتند که برای نجات باید فداکاری کنند و به ویلوسالودوها پناه بدهند. مهمان‌های فضایی که دنیای آبی زمین رو برای خودشون می‌خواستند، منتظر نشدند تا این منبع آب و خاک به خاکستر تبدیل بشود و یک گودزیلای مکانیکی ساختند. انسان‌ها با اینکه می‌تونستند گودزیلای مکانیکی رو علیه گودزیلا فعال کنند، ترجیح دادند که راه آسان‌تر رو انتخاب کنند و فرار کنند.

تا الان فهمیدیم که ساکاکی همراه با هزاران نفر دیگه در فضا سرگردان هستند چون نمی‌تونند در مقابل گودزیلا بایستند. به نظرتون آن‌ها می‌تونند سیاره زمین رو پس بگیرند؟ خودتون انیمیشن زیبای گودزیلا سیاره هیولاها رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها، هارو ساکاکی، متفیس و یوکو تانی هستند.

در صورتی که از انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها خوشتون اومده، انیمیشن فرزندان گرگ رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla : Planet of the Monsters

چه کسی از بین خواهد رفت، انسان یا گودزیلا.