آفرینک
X

دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا Doraemon the Movie : Nobita's Sky Utopia (2023)

دورامون Doraemon the Movie

انیمیشن دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا Doraemon the Movie : Nobita's Sky Utopia 2023 درباره سفر دو دوست بامزه و کنجکاو، به یک شهر ایده‌آل در آسمان‌ها است که در آن‌جا، مردم همیشه خوشحال هستند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • ژاپن
 • 6.8 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا

داستان از آن‌جایی شروع می‌شود که یکی از دوستان نوبیتا، درباره یک شهر ایده‌آل با او حرف می‌زند و نوبیتا با حسرت می‌گوید که ای کاش در آن‌جا به دنیا آمده بود! البته همان‌طور که حدس می‌زنید، برای نوبیتا و البته گربه گرد و آبی‌رنگ او یعنی دورامون، هیچ مرزی وجود ندارد و این دو دوست همیشگی، همراه با بقیه دوستان‌شان، سوار یک سفینه شده و به سمت این شهر عجیب در دل آسمان‌ها، سفر می‌کنند. ماجرای جذاب این گروه، تازه از این لحظه آغاز خواهد شد و می‌توانید با تماشا انیمیشن سینمایی دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا با دوبله فارسی، از ادامه ماجراها باخبر شوید!

داستان کارتون جدید دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا چیست؟

نوبیتا دوست دارد در جایی زندگی کند که هیچ اتفاق بد و ناراحت‌کننده‌ای، رخ نمی‌دهد و به‌معنای کلمه، همه چیز فوق‌العاده خوب و عالی باشد. به همین دلیل بعد از مطلع‌شدن از شهر ایده‌آل آسمانی یا یوتوپیا، همراه با نوبیتا و شیزوکو و بقیه، سفر خود را شروع کرده و به این شهر آرمانی و رویایی می‌روند. با ورود به این شهر، نوبیتا واقعا متوجه شرایط فوق‌العاده خوب آن‌جا می‌شود، هرچند که اوضاع قرار نیست خیلی هم عالی بماند و یک ماجرای مخفی و اسرارآمیز، در جریان است. می‌پرسید چه ماجرایی؟ خب باید بگوییم که بهتر است هر چه سریع‌تر انیمیشن جدید دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا را با بچه‌ها تماشا کنید تا به جواب سوال خود برسید!

جزئیات مهم انیمیشن سینمایی دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا 2023

کارتون جدید دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا مثل همه کارتون‌های دیگر این مجموعه، با حضور همان کاراکترهای محبوب و همیشگی یعنی پسربچه‌ای کنجکاو و باهوش به اسم نوبیتا و گربه‌ای جادویی و دوست‌داشتنی به اسم دورامون ساخته شده است. البته این دو کاراکتر، این بار هم تنها نیستند و بقیه دوستان آن‌ها و البته اعضای خانواده نوبیتا هم در این داستان نقش دارند و بچه‌ها می‌توانند با دیدن این کارتون، همراه با این کاراکترها وارد یک چالش جدید شوند.
صداگذاری‌های جذاب، اتفاقات عجیب و بررسی یک موضوع بسیار مهم یعنی حضور در یک دنیای کاملا ایده‌آل با روایتی کودکانه، همه باعث شده‌اند که این کارتون یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک شب‌نشینی خانوادگی باشد. البته ناگفته پیدا است که این انیمیشن، دیالوگ‌های بسیار مهم و آموزنده‌ای دارد و به همین دلیل، پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات مهم این انیمیشن را درک کنند. پس از اتمام انیمیشن هم می‌توانید درباره اتفاقات مهم کارتون و رفتار هر کدام از کاراکترها در مواجهه با آن اتفاقات، با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و نکات مهم و تازه‌ای به آن‌ها یاد بدهید.

تماشا کارتون دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا چه نکات مثبتی به بچه‌ها یاد می دهد؟

تماشا انیمیشن Doraemon the Movie : Nobita's Sky Utopia 2023 برای بچه‌های 6 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. نکات مهم و آموزنده این کارتون شامل موارد زیر هستند:

 • بررسی یک دنیای کاملا خیالی و ایده‌آل و شرایط زندگی در آن‌جا؛

 • اهمیت همکاری با هم، محافظت از یکدیگر و تلاش برای رسیدن به اهداف تعیین شده؛

 • بررسی ارزش‌های مهم زندگی از نگاه کاراکترهای اصلی؛

 • یادگیری مواجه‌شدن با مشکلات مختلف و توانایی مدیریت بحران.

اولین و مهم‌ترین موضوع کارتون دورامون 2023 ، پافشاری و اصرار نوبیتا برای رفتن به یک شهر ایده‌آل و رویایی است. بچه‌ها احتمالا دقیقا مثل نوبیتا، دوست دارند در جایی زندگی کنند که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، همیشه راحت و خوشحال باشند و شرایط آن‌ها، ایده‌آل بماند. از ماجراهای حضور نوبیتا و دورامون در شهر آسمانی یا همان یوتوپیا، کمک گرفته و به کودکان بگویید که چرا زندگی در همین حالت عادی، برای همه بهتر است. به آن‌ها یادآوری کنید که مهم‌ترین تجربه‌ها و درس‌ها، از شکست‌ها و ناامیدشدن‌ها به‌دست می‌آید و همه مردم برای پیشرفت، رسیدن به هدف، رشد کردن و تغییر کردن، باید با مشکلات مختلف مواجه شده و از آن اتفاقات، درس بگیرند.
نکته مهم بعدی این است که کاراکترها، حتی در این شهر رویایی و ایده‌آل، قرار است با یک چالش مهم مواجه شوند. از این بخش کمک بگیرید و به آن‌ها بگویید که در زندگی و در همه مراحل آن، همیشه انواع موانع و چالش‌ها وجود دارند. به همین دلیل همه باید بتوانند بهترین روش حل مشکلات را یاد بگیرند، بتوانند با شرایط سخت سازگار شوند و روش‌های مختلف مدیریت بحران و مواجه‌شدن با اتفاقات ناخوشایند را بلد باشند.

تماشا و دانلود انیمیشن دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون سینمایی دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌راحتی دانلود کرده و در یک شب تعطیل و آرام، همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، آن را تماشا کنید. ماجراهای نوبیتا و دورامون در این کارتون، به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که هیچ مکان خاص و ایده‌آلی برای زندگی وجود ندارد و چالش‌ها و موانع، بخش همیشگی و ثابت زندگی هستند و این موضوع، همان تلنگر مهمی است که همه ما به آن نیاز داریم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دورامون : یوتوپیای آسمانی نوبیتا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن با من بمان دورامون 2 و انیمیشن میا و من : قهرمان سنتوپیا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.