میا و من : قهرمان سنتوپیا Mia and Me : The Hero of Centopia (2022)

میا و من Mia and Me

انیمیشن میا و من : قهرمان سنتوپیا Mia and Me : The Hero of Sentopia درباره ماموریت مهم میا است که باید با کمک دوستان خود، جزیره جادویی سنتوپیا را نجات دهد! ادامه متن

 • تماشای فیلم
 • آلمان
 • 6.3 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی میا و من : قهرمان سنتوپیا

میا دختر نوجوانی است که سال‌ها قبل، پدر و مادر خود را از دست داده و با پدربزرگ‌اش زندگی می‌کند. حالا و در یک تعطیلات جذاب، قرار است که میا و پدربزرگ‌اش، به خانه تابستانی‌ قدیمی بروند. همان‌طور که احتمالا حدس می‌زنید، با ورود میا به خانه قدیمی‌شان، همه خاطرات بچگی او زنده می‌شوند و از آن مهم‌تر، کتاب جادویی میا یک پیشگویی عجیب را به او نشان می‌دهد. حالا و در انیمیشن سینمایی میا و من : قهرمان سنتوپیا با دوبله فارسی ، میا باید یک ماموریت مهم را با کمک کتاب پیشگویی و سنگ جادویی دستبند خود، آغاز کند!

داستان کارتون سینمایی میا و من : قهرمان سنتوپیا درباره چیست؟

میا با کمک کتاب جادویی‌اش، وارد جزیره دور و افسانه‌ای سنتوپیا می‌شود. در جزیره سنتوپیا، همه موجودات جادویی مثل تک‌شاخ و پری و...، با خوبی و خوشی کنار هم زندگی می‌کنند. هرچند با ورود یک موجود بدجنس به اسم «توکسور»، قرار است اوضاع حسابی عوض شود. می‌پرسید چرا؟ خب باید بگوییم که توکسور می‌خواهد همه موجودات جادویی را افسون کرده، قدرت‌ جادویی‌شان را از بین ببرد و آن‌ها را به نیروهای خود تبدیل کند! حالا با این شرایط، میا وارد جزیره شده و باید با کمک کتاب پیشگویی و سنگ جادویی، تک‌شاخ افسانه‌ای را پیدا کرده و سنتوپیا را از دست توکسور نجات دهد! اما آیا میا موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن میا و من : قهرمان سنتوپیا بنشینید!

جزئیات مهم انیمیشن جدید میا و من : قهرمان سنتوپیا با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی Mia and Me یکی از انیمیشن های 2022 است که با ترکیب دنیای واقعی و خیال، قوه تخیل کودکان را به‌خوبی درگیر خود می‌کند. داستان از یک سفر کوتاه به یک خانه قدیمی شروع شده و در ادامه، بچه‌ها به سرزمین رویا و جادو پا می‌گذارند. طراحی بخش‌های مختلف انیمیشن، موجودات رنگارنگ و صداگذاری جذاب و کودکانه، احتمالا به‌راحتی می‌تواند توجه مخاطبان کم سن و سال را به خود جذب کند.
تقابل نیروهای مثبت و منفی، استفاده از توانایی‌های ذهنی برای حل معماهای مختلف و حضور کاراکترهای مهربان و قوی، همه در این انیمیشن جذاب وجود دارند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون میا و من : قهرمان سنتوپیا 2022 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار فرزندان‌تان بگذارید که همه جزئیات این انیمیشن را درک کنند. پس از اتمام این کارتون هم می‌توانید با کودکان راجع به اتفاقات مهم این انیمیشن، گفت‌وگو کرده و نظر آن‌ها را راجع به روند ماجراجویی کاراکترهای اصلی، تصمیمات شخصیت‌ها و نقاط قوت و ضعف هر کدام، بپرسید.

تماشا انیمیشن میا و من : قهرمان سنتوپیا چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

تماشا این کارتون برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

 • شجاعت و باور به خود؛

 • مقابله با ترس‌ها و تلاش برای ساخت یک آینده بهتر؛

 • مواجه‌شدن با غم‌ها و نحوه عبور از اتفاقات ناخوشایند زندگی؛

 • انتقام‌گرفتن و معایب آن.

کاراکتر اصلی در این انیمیشن، پدر و مادر خود را از دست داده و همراه با پدربزرگ‌اش زندگی می‌کند. این بخش فرصت خوبی است که درباره نبود یکی از والدین یا هر دوی آن‌ها، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که شرایط آدم‌ها همیشه یکسان نیست و نباید این اتفاقات باعث شوند که نگاه بچه‌ها به دوستان و هم‌کلاسی‌های‌شان تغییر کند.
از طرف دیگر میا باید با ترس‌های خود روبه‌رو شود، با شخصیت منفی داستان مبارزه کرده و در این مسیر، همراه با دوستان خود انواع چالش‌ها را پشت سر بگذارد. این موضوع هم می‌تواند فرصت خوبی باشد که با بچه‌ها درباره نحوه مقابله با ترس‌ها، حرف بزنید. از آن‌ها بخواهید که مهم‌ترین ترس خود را با شما در میان بگذارند و سعی کنید در کنار هم، یک روش مناسب برای غلبه بر آن ترس بیابید.
علاوه بر این موارد، کودکان می‌بینند که میا در طی یک اتفاق اسرارآمیز، ناپدید شده و وارد دنیای جادویی می‌شود. از این موضوع کمک گرفته و درباره خطرات خروج از خانه بدون اطلاع والدین با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همیشه و تحت هر شرایطی، باید با هماهنگی و اطلاع‌دادن، خانه یا مدرسه را ترک کنند تا در صورت وقوع هر مشکلی، بتوانید در زودترین زمان ممکن به آن‌ها کمک کنید.
در کارتون جدید میا و من : قهرمان سنتوپیا  2022 ، فرصت گفت‌وگو درباره کارهای اشتباه مثل کنترل دیگران برای رسیدن به اهداف شخصی و زورگویی به آن‌ها، استفاده از خشونت و آسیب‌زدن به موجودات دیگر هم وجود دارد. می‌توانید هر کدام از این موارد را با توجه به روحیات فرزندان‌تان انتخاب کرده و درباره آن‌ها، حرف بزنید.

تماشا و دانلود کارتون میا و من : قهرمان سنتوپیا 2022 با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید میا و من : قهرمان سنتوپیا با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان دانلود کارتون سینمایی میا و من : قهرمان سنتوپیا با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و همراه با میا، از ماجراجویی در جزیره جذاب سنتوپیا لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن میا و من : قهرمان سنتوپیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ و انیمیشن فینیک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.