آفرینک
X

شاهزاده پری و تک شاخ The Fairy Princess & the Unicorn (2019)

شاهزاده پری و تک شاخ The Fairy Princess & the Unicorn

انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ درباره سرزمین جادویی بایالا است که جادوی آن، در حال کم‌شدن است و پری‌ها باید بتوانند جادوی سرزمین‌شان را نجات دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 4.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی شاهزاده پری و تک شاخ

سفر به دنیای رنگارنگ و آرام تک‌شاخ‌ها و پری‌ها، برای همه کودکان لذت‌بخش است و خوشبختانه با کارتون سینمایی پرنسس پری و تک شاخ ، بچه‌ها دوباره می‌توانند یکی دیگر از سرزمین‌های خیالی، رویایی و جادویی تک‌شاخ‌ها و فرشته‌های مهربان را کشف کنند. در این دنیای خیالی، پری‌های جادویی، دست به کارهای مهمی می‌زنند و البته با وجود ظرافت‌شان، با تمام قدرت از سرزمین خود، دفاع می‌کنند؛ اما داستان این پری کوچولوها چیست؟

داستان انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ

در سرزمین جادوی بایالا، پری‌ها در کنار هم زندگی کرده و از تخم اژدهایان مراقبت می‌کنند و به‌محض نزدیک شدن زمان تولد هر اژدها، او را به پدر و مادرش می‌دهند تا اژدهایان کوچک در لحظه اول تولدشان، والدین خود را ببینند. همه چیز به‌خوبی و خوشی می‌گذشت که ملکه سایه‌ها، همه تخم‌های اژدهایان را همراه با یکی از پرنسس‌های کوچک، می‌دزدد. نبود تخم اژدها باعث کم‌شدن جادوی سرزمین شده و پری‌ها باید بتوانند جادوی سرزمین خود را بازگردانند. اما آیا موفق خواهند شد؟

نکات مهم کارتون پرنسس پری و تک شاخ

انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ در سال 2019 و در آلمان ساخته شده است. این انیمیشن به زبان انگلیسی و آلمانی منتشر شده، اما برای کودکان کوچک‌تر، تماشا کارتون پرنسس پری و تک شاخ با دوبله فارسی کامل را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
اغلب منتقدین و والدین، از حضور کم‌رنگ تک‌شاخ در طول انیمیشن انتقاد کرده‌اند و احتمالا کودک شما نیز باید دقایق طولانی منتظر حضور این موجود زیبا و افسانه‌ای باشد. با وجود این، دنیای زیبا و خوش‌رنگ پرنسس‌ها، پرواز کردن پری‌ها و البته داستان قوی و جذاب این کارتون، توجه کودکان را به‌راحتی جلب می‌کند. دنیای زیبای پری‌ها، علاوه بر مخاطبان کودک، مخاطبان بزرگسال را نیز مجذوب خود کرده و دقایقی شاد و آرام را به آن‌ها هدیه می‌دهد.
هدف اصلی این انیمیشن، نشان‌دادن تقابل بین خیر و شر است. سازندگان این کارتون، به‌خوبی توانسته‌اند بدون نشان‌دادن صحنه‌های ترسناک و خشن، این موضوع را برای کودکان نمایش دهند. در این کارتون اتفاقات مختلفی می‌افتد که می‌توانید با کمک هر کدام از آن‌ها، موضوعات مهمی به کودکان خود آموزش دهید.

پیام اصلی کارتون پرنسس پری و تک شاخ و موضوعات مهم برای بررسی با کودکان

پس از تماشا انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ با دوبله فارسی کامل می‌توانید با فرزندان خود راجع به چند نکته مهم حرف بزنید. در طول ماجراجویی پری‌ها، آن‌ها به‌خوبی با یکدیگر همکاری کرده و با کمک هم، ماموریت خود را جلو می‎‎برند. می‌توانید با کمک این بخش، از کودکان بخواهید که نظر خود راجع به همکاری در کارها و انجام وظایف روزمره را بیان کرده و مثال‌های مختلفی از این موضوع را برای شما بازگو کنند.
شخصیت‌های اصلی داستان، با باور به خود و توانایی‌های‌شان، می‌توانند وظایف خود را به‌بهترین شکل انجام دهند. اگر کودک شما با مشکلات ناشی از کمبود اعتماد به‌نفس دست و پنجه نرم می‌کند، تماشا انیمیشن شاهزاده پری و تک شاخ و صحبت راجع به بخش‌های مختلف آن، می‌تواند به فرزندتان در مواجهه با این مشکلات کمک کند.
مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام کارتون سینمایی شاهزاده پری و تک شاخ ، مبارزه خوبی‌ها و بدی‌ها با یکدیگر است. کودکان دیر یا زود، با بدی‌ها مواجه خواهند شد و با استفاده از انواع کارتون‌ها و داستان‌ها، می‌توانید این مسئله را از سن کم برای آن‌ها شرح دهید. از کودکان بخواهید نظرشان را درباره ملکه سایه‌ها و هر کدام از پری‌ها بگویند. از آن‌ها بپرسید که کدام کار ملکه سایه‌ها بد بوده و پری‌ها برای مقابله با او، چه کارهای دیگری می‌توانند انجام دهند.
این مکالمه‌ها علاوه بر آموزش نکات مختلف به کودکان، باعث افزایش دقت‌شان شده و البته میزان تعامل آن‌ها با والدین‌شان را نیز افزایش می‌دهد.

تماشا انیمیشن دوبله فارسی شاهزاده پری و تک شاخ در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا آنلاین کارتون پرنسس پری و تک شاخ با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، این انیمیشن زیبا را برای کودکان خود پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن سینمایی شاهزاده پری و تک شاخ نیز در آفرینک فراهم شده و می‌توانید با سایر اعضای خانواده و به‌صورت آفلاین، این کارتون را تماشا کنید. این انیمیشن به همه ما یادآوری می‌کند که اتفاقات کوچک می‌توانند نتیجه‌های بزرگی داشته باشند و تنها کافی است ماجراجویی خودمان را هر چه سریع‌تر، شروع کنیم.

اگر فرزند شما از تماشای این انیمیشن لذت برد، انیمیشن اسب کوچولوی من دوبله فارسی و کارتون سریالی یونیکیتی : گربه تک شاخ با زبان انگلیسی می‌توانند گزینه‌های دیگری برای تماشا باشند.