آفرینک
X

اسب کوچولوی من My Little Pony : The Movie (2017)

اسب کوچولوی من My Little Pony

انیمیشن اسب کوچولوی من: فیلم جدیدترین قسمت از این شخصیت های دوست داشتنی و رنگارنگ هست. جشن نعنایی و پرواز در ابرها از قسمت های دیگه این مجموعه هست. آفرینک ا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی اسب کوچولوی من

انیمیشن اسب کوچولوی من: فیلم جدیدترین قسمت از این شخصیت های دوست داشتنی و رنگارنگ هست. جشن نعنایی و پرواز در ابرها از قسمت های دیگه این مجموعه هست. آفرینک این قسمت پرانرژی و فوق العاده باحال رو براتون دوبله فارسی اختصاصی کرده. توی اکوستریا Equestria یا همون سرزمین اسب های کوچولو برای مناسبت های مختلف جشن میگیرین. یکی از بهترین جشن هاشون هم جشنواره دوستی هست. این کارتون به نام پونی کوچولوی من نیز معروف است.

اینجوریه که توی این جشنواره میشینن حساب میکنن کی با کی زودتر دوست شده، کی کی رو بیشتر دوست داره و از اینجور کارهای باحال. همه چیز تحت نظارت پرنسس توایلات اسپارکل Twilight Sparkle داره عالی پیش میره که اتفاقات ناخوشایند شروع میکنن به پیش اومدن. همیشه و همه جا موجودات شریر هم وجود دارن، حتی توی سرزمین اسب کوچولو های مهربون و رنگی. یکدفعه وسط جشنواره ابرهای سیاه و گنده ای پیدا میشن و رعد و برق و طوفان خفن و گنده ای میشه و از دل طوفان چی بیرون میاد؟ بارون و برف؟ نه، یک تک شاخ خشمگین و بی اعصاب که شاخش هم شکسته! حالا شما حساب کن تک شاخی که همه قدرت و خفن بودنش به شاخش هست، اون رو از دست داده. حالا اون برای اینکه شاخش به حالت اصلی برگرده به کمک پرنسس توایلایت احتیاج داره و از اون جایی که اسب شرور و زبون نفهمی هم هست، پرنسس علاقه ای به کمک کردن بهش نداره.

تک شاخ هم تهدید میکنه که همه دوستای پرنسس رو تبدیل به سنگ میکنه و کلن شهر و زندگیشون رو به هم میریزه. خلاصه که اوضاع حسابی درهم برهم و خطرناک شده. اگه شما هم مثل من میخواید از ادامه داستان و اتفاقات اون باخبر بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این انیمیشن جدید و جذاب بشینید. زبان اصلی اسب کوچولوی من: فیلم انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی اختصاصی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن اسب کوچولوی من

فیلم کشف گونه ای جدید از قهرمانان