آفرینک
X

اسب کوچولوی من : جشن نعنایی My Little Pony : A Very Minty Christmas

اسب کوچولوی من My Little Pony

  اسب کوچولوی من- جشن نعنایی توی شهر پونی‌های کوچولو به مناسبت‌های مختلف جشن‌های هیجان‌انگیز و باحالی گرفته می‌شه. جشن ن ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال

معرفی اسب کوچولوی من : جشن نعنایی

 

اسب کوچولوی من- جشن نعنایی

توی شهر پونی‌های کوچولو به مناسبت‌های مختلف جشن‌های هیجان‌انگیز و باحالی گرفته می‌شه. جشن نعنایی یکی از این جشن‌هاست که اسب‌های کوچولو هر سال وقت کریسمس برگزار می‌کنن. اما جشن نعنایی امسال با یه اتفاق‌هایی همراهه، پونی کوچولوها همگی منتظر رسیدن بابانوئل هستن، برای همین اسب‌های کوچولو یه آب‌نبات‌ نعنایی خیلی بزرگ و خوشمزه بالای درخت کریسمس می‌ذارن تا بابانوئل زودتر راهش رو به سمت شهر اسب‌های کوچولو پیدا کنه و از دیدن آب‌نبات نعنایی کریسمس حسابی خوشحال شه.

شهر اسب‌های کوچولو با یه عالمه چراغ‌های رنگی رنگی تزئین شده و همگی از چند روز قبل در حال آماده شدن برای جشن نعنایی و رسیدن بابانوئل هستن، اما توی روز آخر که همه منتظر هستن تا زودتر شب بشه و بابانوئل راهش رو به سمت شهر پونی‌های کوچولو پیدا کنه، یه اتفاقی می‌افته و همه چیز عوض میشه.

مینتی که یه اسب کوچولوی سبز و آبیه و یال صورتی قشنگی داره، خیلی برای دیدن آب‌نبات نعنایی هیجان‌زده است. از اونجا که مینی یه خورده دست و پا چلفتیه، هیجان زیادش برای دیدن آب‌نبات نعنایی، باغث می‌شه خیلی اتفاقی آب‌نبات نعنایی از روی درخت کریسمس بیفته و بشکنه. مینتی حسابی از اتفاقی که افتاده ناراحته و نمی‌دونه چه کاری برای درست کردن این اتفاق انجام بده، به خاطر همین تصمیم می‌گیره تا جوراب‌های کریسمس‌اش رو به بقیه اسب‌های کوچولو بده تا شاید بتونه اتفاقی که افتاده رو جبران کنه.

توی همین اوضاع یه دفعه سر و کله پینکی پیدا می‌شه. پینکی یه اسب کوچولوی صورتی و بامزه و مهربونه. پینکی متوجه داستان شکستن آب‌نبات نعنایی می‌شه و اول از دست مینتی ناراحت می‌شه. اما توی شهر اسب‌های کوچولو همه همدیگه رو دوست دارن و اشتباه‌های همه قابل بخششه. پینکی سعی می‌کنه مینتی رو دلداری بده و دنبال یه راه حل خوب برای درست کردن این مشکل می‌گرده تا بابانوئل بتونه خودش رو به شهر اسب‌های کوچولو برسونه و جشن نعنایی برگزار شه.

پینکی به مینتی می‌گه که بهترین راه اینه که به قطب شمال بره و بابانوئل رو پیدا کنه، تا شاید اینجوری بابانوئل بتونه راحت شهر اسب‌های کوچولو رو پیدا کنه. مینتی که دوباره هیجان‌زده شده تصمیم می‌گیره با بالون به سمت قطب شمال بره. اما مینتی توی بالون‌سواری اصلا مهارت نداره و دوباره دچار دردسرهای مختلف می‌شه. وقتی همه متوجه رفتن مینتی می‌شن، حسابی نگران می‌شن و سعی می‌کنن مینتی رو پیدا کنن... اگر دلتون می‌خواد بدونین چه اتفاقی برای مینتی و جشن نعنایی می‌افته حتما این انیمیشن دوست‌داشتنی رو ببینید.