آفرینک
X

گیر افتاده بر ماه Mooned (2023)

گیر افتاده بر ماه Mooned

انیمیشن گیر افتاده بر ماه Mooned داستان گیر افتادن ویکتور بر روی ماه است که باید یک روش خوب برای بازگشت به زمین پیدا کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 9 دقیقه
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی گیر افتاده بر ماه

ویکتور، بر خلاف همه آدم‌های دنیا دوست دارد که بدترین انسان زمین باشد. او برای رسیدن به این جایگاه، خیلی تلاش می‌کند. در یکی از این تلاش‌ها، او ماه را می‌دزدد. البته که نقشه او کمی اشتباه پیش می‌رود، او از جو زمین خارج شده و بدون هیچ وسیله‌ای برای بازگشت به زمین، روی ماه گیر می‌کند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که ویکتور برای بازگشتن به زمین قرار است چه کارهایی انجام دهد، هر چه زودتر با بچه‌ها تماشا کارتون بی کلام گیر افتاده بر ماه را شروع کنید!

خلاصه کارتون صامت گیر افتاده بر ماه

ویکتور بر روی ماه تنها مانده است و فقط لباس همه کاره و هوشمند خود را به تن دارد. او برای برگشتن به زمین، هر روشی را امتحان می‌کند و در همان دقایق اول، یکی از مینیون‌ها نیز وارد کره ماه می‌شود. حالا و با حضور مینیون‌ها، انگار هر تلاش ویکتور بی‌نتیجه‌تر هم خواهد شد! با این وضعیت، ویکتور استفاده از انواع ابزارها را امتحان می‌کند، از لباس خود کمک می‌گیرد ولی با یک اشتباه عجیب‌تر به یک جای دورتر پرتاب می‌شود! حالا و در این شرایط، فکر می‌کنید که ویکتور برای بازگشت باید چه کاری انجام دهد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن گیر افتاده بر ماه چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

برنامه کودک گیر افتاده بر ماه ، یکی از بهترین و جذاب‌ترین انیمیشن‌هایی است که می‌توانید برای چند دقیقه سرگرمی با بچه‌ها، آن را تماشا کنید. در این کارتون، برخی از مهم‌ترین کاراکترهای انیمیشن من نفرت انگیز 1 هم حضور دارند. این انیمیشن درباره یک انسان بدجنس به اسم گرو بود که می‌خواست بدترین انسان بدجنس زمین باشد و به همین خاطر یک نقشه عجیب می‌کشد. مینیون ها هم در انیمیشن Mooned نقش دارند. این موجودات زرد رنگ بامزه، همیشه سعی دارند که به بدترین انسان‌های روی زمین کمک کنند، اما با اشتباهات عجیب، همیشه باعث می‌شوند که موجودات بدجنس به هدف خود نرسند.
انیمیشن مینیون ها 2023 نیز یک بار دیگر این موضوع مهم را به مخاطبان نشان می‌دهد. شما می‌توانید با تماشا این کارتون در یک دورهمی خانوادگی، لحظات شادی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. پس از آن نیز درباره نکات مهم و مثبت این کارتون، با بچه‌ها گفت‌وگو نمایید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

عواقب انجام کارهای اشتباه

یکی از مهم‌ترین مواردی که در کارتون گیر افتاده بر روی ماه بررسی می‌شود، عواقب کارهای اشتباه کاراکتر اصلی است. او همیشه سعی دارد که بدترین انسان باشد و در این مسیر، همیشه شکست می‌خورد. این کاراکتر کاملا تنها است، هیچ‌کس او را دوست ندارد و از همه مهم‌تر این‌که او هم حس‌های بد زیادی را تجربه می‌کند.
در این باره با کودکان گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که انسان‌هایی که اهداف بد دارند، هیچ‌گاه موفق نمی‌شوند. همیشه تنها هستند و نمی‌توانند با دیگران ارتباط خوبی برقرار کنند. با اشاره به همین موارد، تفاوت رفتارهای خوب و بد را با کودکان کم سن و سال، مرور کنید. آن‌ها را به انجام رفتارهای مثبت، تشویق کرده و اجازه دهید که به‌صورت دقیق و کامل متوجه این دلیل شوند که چرا نباید کارهای بد را انجام دهند.

مشکلات عدم همکاری با یکدیگر

کارتون Mooned با زبانی کاملا طنز و کودکانه، به بچه‌ها نشان می‌دهد که عدم کمک گرفتن از دیگران، چه نتایج بدی در پی دارد. کاراکتر اصلی دو بار می‌توانست خیلی راحت به هدف خود برسد، اما به دلیل خود خواهی و خود برتربینی، دچار مشکل شد.
با بچه‌ها درباره اهمیت کمک گرفتن از دوستان و اعضای خانواده حرف بزنید. به فرزندان‌تان بگویید که انجام کارها به‌صورت تیمی و گروهی، احتمال موفقیت را افزایش می‌دهد. درباره تقسیم وظایف و برعهده گرفتن مسئولیت‌های مختلف در گروه‌های دوستانه و در خانه، با هم صحبت کنید و نتایج مثبت انجام این کار را هم به بچه‌ها بگویید.

آشنایی با فضا و سیاره‌های اطراف

تمام اتفاقات انیمیشن Mooned خارج از زمین رخ می‌دهد. بچه‌ها با ماه و دیگر سیاره‌ها و فاصله بسیار زیاد آن‌ها با زمین، آشنا می‌شوند. از این بخش کمک گرفته و به بچه‌های کمی بزرگ‌تر بگویید که سیاره زمین در منظومه شمسی قرار دارد. ماه تنها قمر این سیاره است و دیگر سیاره‌های همسایه را هم به آن‌ها معرفی کنید.
تصاویر زمین و فضا را به بچه‌ها نشان دهید. اطلاعات اولیه و مهم را در اختیار آن‌ها بگذارید و تلاش کنید که کودکان را به شناخت هر چه بیشتر فضا، ترغیب نمایید.

والدین پیش از پخش انیمیشن بی کلام Mooned باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی و نوع اتفاقات موجود در کارتون باعث شده که تماشا انیمیشن گیر افتاده بر روی ماه برای کودکان 6 ساله به بالا مناسب باشد.

  • در این کارتون مدام اتفاقات بدی برای کاراکتر اصلی رخ می‌دهد، اما هیچ آسیب جدی وجود ندارد. به کودکان بگویید که وقوع هر کدام از این اتفاقات در زندگی واقعی، می‌تواند به آسیب‌های خیلی بد و جبران ناپذیر منجر شود.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات با تصاویر مینیون‌ها در بازار وجود دارند. ممکن است که کودکان پس از تماشا این کارتون به خرید این وسایل و اسباب‌بازی‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود کارتون سینمایی گیر افتاده بر ماه 2023 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون کوتاه گیر افتاده بر ماه 2023 وجود دارد. این کارتون را می‌توانید کاملا آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن صامت Mooned 2023 از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید در یک دورهمی خانوادگی به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های مینیون‌ها‌ در ماه، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن گیر افتاده بر ماه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم تا انیمیشن مینیون ها و هیولاها و انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.