آفرینک
X

مینیون ها و بیشتر 1 Minions & More 1 (2022)

مینیون ها و بیشتر 1 Minions & More 1

انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 Minions & More 1 2022 ماجراهای خنده‌دار مینیون‌های بامزه است که این بار هم قرار است ده‌ها اتفاق و خراب‌کاری جدید درست کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.5 امتیاز
 • 49 دقیقه
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی مینیون ها و بیشتر 1

مینیون‌های کوچولو، خراب‌کار و حواس‌پرت، همیشه یک داستان هیجان‌انگیز دارند و خوشبختانه در کارتون مینیون ها و بیشتر 1 ، چندین داستان جدید و متفاوت وجود داشته که تماشای آن‌ها را به همه بچه‌ها و حتی بزرگترها، توصیه می‌کنیم. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست و هنوز نمی‌دانید که این بار مینیون‌های بانمک چه کارهایی می‌خواهند انجام دهند، فقط کافی است چند دقیقه با ما باشید و بخش بعدی را بخوانید تا داستان کارتون مینیون ها و بیشتر 1 را برای شما تعریف کنیم که با اسم‌های دیگری مثل «مینیون ها و چیزهای دیگر 1» و «مینیون ها و موارد دیگر 1» هم در ایران مشهور شده است.

داستان انیمیشن سینمایی Minions & More 1

مینیون‌ها همیشه دل‌شان می‌خواهد که برای یک ارباب بدجنس، کار کنند، اما این بار و در انیمیشن مینیون ها و بیشتر قسمت 1 که یکی از انیمیشن های 2022 است ، داستان کمی فرق دارد. این بار همه مینیون‌ها، در کنار بقیه کاراکترهای محبوب و مشهور دنیای کارتون‌ها، چندین ماجرای تازه و خاص خودشان را دارند. در انیمیشن سینمایی مینیون ها و بیشتر قسمت اول ، می‌توانید همه این ماجراها را به‌صورت کامل ببینید و از دیدن آن‌ها لذت ببرید. پیداکردن یک سفینه کوچک فضایی، دیدن گرینچ بداخلاق، پیشاهنگ‌شدن مینیون‌ها، درست‌کردن دوچرخه اگنس و ده‌ها اتفاق و ماجرای خنده‌دار، همه در این انیمیشن جذاب وجود دارند!

جزئیات جالب کارتون مینیون ها و بیشتر 1 2022 با دوبله فارسی

مجموعه مینیون ها درباره مینیون‌های کوچک است. حالا مینیون‌ها چی هستند؟ خب باید بگوییم که این موجودات عجیب، جالب، کمی سر به هوا و خیلی خراب‌کار در کارتون من نفرت انگیز، برای اولین بار حضور پیدا کردند و از همان روز به بعد، به طرز عجیبی همه بچه‌ها و حتی بزرگترها، عاشق آن‌ها شدند. با وجود این میزان محبوبیت، انواع کارتون‌های کوتاه و جذاب بر اساس کاراکترهای آن‌ها ساخته شد که انیمیشن سینمایی مینیون ها و بیشتر 1 با دوبله فارسی ، یکی از این کارتون‌ها است که در آن، 10 کارتون کوتاه و مجزا درباره این کوچولوهای زردرنگ و جذاب، وجود دارد.
علاوه بر مینیون‌ها، در این مجموعه انیمیشن جذاب سینمایی چندین کاراکتر مشهور و محبوب دیگر از کارتون‌های معروف هم حضور دارند و همه آن‌ها با هم، انواع ماجراها را پشت سر می‌گذارند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون سینمایی مینیون ها و بیشتر 1 با دوبله فارسی همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار بچه‌ها بگذارید که همه جزئیات این کارتون را به‌خوبی متوجه شوند. پس از آن هم می‌توانید درباره مهم‌ترین اتفاقات کارتون، با هم صحبت کرده و نکات مثبت و آموزنده‌ای را به بچه‌ها یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، همراه ما به بخش بعدی بیایید که چند ایده خوب برای گفت‌وگو با بچه‌ها به شما بدهیم.

نکات انیمیشن Minions & More 1 برای بچه ها

تماشا کارتون مینیون ها و بیشتر 1 برای کودکان بالای 7 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

 • تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف؛

 • کمک به همدیگر؛

 • معایب سر به هوا بودن؛

 • استفاده از توانایی‌های فردی برای رسیدن به اهداف گروهی.

خوشبختانه این مجموعه کارتون با داشتن 10 ماجرای مختلف، علاوه بر اینکه حسابی بچه‌ها را سرگرم خواهد کرد، بهترین کارتونی است که می‌توانید با کمک آن، درباره مهم‌ترین رفتارهای مثبت و منفی، با بچه‌ها حرف بزنید. برای مثال در همان ماجرای اول، «دیو» می‌بیند که همسایه‌ها یک حیوان خانگی دارند و او هم می‌خواهد برای خود یک حیوان خانگی پیدا کند. در این جست‌وجو، یک سفینه فضایی پیدا می‌کند و همان سفینه، قرار است حیوان خانگی او باشد.
با کمک این بخش، می‌توانید درباره شرایط نگهداری از حیوانات، با بچه‌ها حرف بزنید. آن‌ها را به مراقبت از موجودات ضعیف‌تر ترغیب کنید و به آن‌ها بگویید که حتی بدون داشتن حیوان خانگی اختصاصی، می‌توانند با بقیه حیوانات مهربان‌تر باشند و با مراقبت از محیط زیست، به همه موجودات برای داشتن یک فضای مناسب برای زندگی، کمک کنند.
در ادامه نیز انواع اتفاق‌های مختلف و مهیج رخ می‌دهد. مثلا در بخش آخر، «کوین»، «استوارت» و «باب»، کاملا تصادفی به قطب شمال می‌روند و قرار است در آن‌جا به بابانوئل کمک کنند. احتمالا شما هم به‌خوبی می‌دانید که حضور این سه مینیون می‌تواند چه داستانی برای بابانوئل بیچاره درست کند و بچه‌ها هم به‌خوبی با عواقب بد حواس‌پرتی و سر به‌هوا بودن، آشنا می‌شوند. از این بخش هم کمک بگیرید و درباره منظم‌بودن و فواید آن، کمک به همدیگر برای رسیدن به هدف و نتایج خوب انجام کارها به‌صورت گروهی و تیمی، با بچه‌ها حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون مینیون ها و بیشتر 1 با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Minions & More 1 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و بهترین گزینه برای کودکانی است که دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند. بهتر است هر چه زودتر قسمت اول این انیمیشن را با بچه‌ها ببینید که بعد از آن، انیمیشن مینیون ها و بیشتر 2 هم منتظر شما است!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن‌ها و کارتون‌های کوتاه درباره این موجودات زرد بامزه مانند انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو و انیمیشن مینیون ها : حیوان خانگی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.