آفرینک
X

مینیون ها و بیشتر 2 Minions & More 2 (2022)

مینیون ها و بیشتر 2 Minions & More 2

انیمیشن مینیون ها و بیشتر 2 Minions & More 2 2022 درباره ماجراهای مهیجی است که گروه بامزه مینیون‌ها با بقیه دوستان‌شان، تجربه می‌کنند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.4 امتیاز
 • 53 دقیقه
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی مینیون ها و بیشتر 2

پیدا کردن چند دوست مهربان که همیشه و همه جا همراه هم باشند، کمی سخت است؛ اما مینیون‌ها با خوشحالی تمام، همدیگر را دارند تا همیشه و همه جا کنار هم باشند، حسابی خوش بگذارنند و البته اغلب اوقات، چند خراب‌کاری بزرگ و کوچک هم انجام دهند! اگر دقیقا نمی‌دانید ما درباره چه چیزی حرف می‌زنیم، باید هر چه زودتر انیمیشن سینمایی مینیون ها و بیشتر 2 با دوبله فارسی را ببینید که در ایران با اسم‌های دیگری مثل «مینیون ها و چیزهای دیگر 2» و «مینیون ها و موارد دیگر 2» هم ترجمه شده است. با ما به بخش بعدی بیایید که داستان این کارتون جذاب را برای شما بگوییم!

داستان کارتون سینمایی مینیون ها و بیشتر 2 2022

داستان انیمیشن مینیون ها و بیشتر 2 که یکی از انیمیشن های 2022 است، با تلاش مینیون‌ها برای کارکردن و پس‌انداز پول برای خرید یک مخلوط‌کن شروع می‌شود. مثل همیشه این بار هم مینیون‌ها، سخت‌ترین و عجیب‌ترین روش‌ها را برای انجام ساده‌ترین کارها انتخاب می‌کنند و هر بار، یک ماجرای خنده‌دار و مهیج، خواهند داشت. استفاده از دستگاه چمن‌زنی، مراقبت از بچه‌ها و کمک به همدیگر برای انجام کارها به‌صورت دقیق و منظم، همه بخشی از ماجراهای جذابی است که در کارتون جدید مینیون ها و بیشتر 2 وجود دارند!

جزئیات جالب انیمیشن Minions & More 2 با دوبله فارسی

مجموعه مینیون ها ، شامل کارتون و انیمیشن‌هایی درباره بامزه‌ترین، حواس‌پرت‌ترین و سربه‌هواترین موجودات دنیا است که مینیون نام دارند و با کله‌های گرد و بدن زرد رنگ، در هر جای دنیا قابل شناسایی هستند! مینیون‌ها همیشه می‌خواهند یک رئیس بدجنس پیدا کرده و به او کمک کنند، اما این بار و در انیمیشن مینیون ها و بیشتر قسمت دوم ، داستان کمی فرقی دارد.
در این قسمت، بچه‌‌ها شاهد حضور انواع کاراکترهای بامزه و محبوب از بقیه کارتون‌های سال‌های اخیر در کنار هم هستند و همه این شخصیت‌های جذاب، با مینیون‌ها همکاری کرده و در یک دنیای جدید، ماجراهای خاص خودشان را دارند. پیشنهاد می‌کنیم که با تماشا کارتون جدید Minions & More 2 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را به‌خوبی درک کنند و بعد از آن، درباره مهم‌ترین اتفاقات این انیمیشن، با هم حرف بزنید.

نکات مثبت انیمیشن جدید مینیون ها و بیشتر 2022 2 برای بچه ها

تماشا کارتون مینیون ها و بیشتر 2 برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

 • برنامه‌ریزی درست برای رسیدن به اهداف؛

 • کمک به همدیگر؛

 • عواقب حواس‌پرتی؛

 • بررسی رفتارهای ناخوشایند و تلاش برای تغییر رفتارهای فردی.

در اولین بخش این کارتون، بچه‌ها می‌بینند که مینیون‌ها برای انجام کار ساده‌ای مثل خرید یک مخلوط‌کن، از چه روش‌های عجیب و غریبی استفاده کرده و یک فعالیت راحت را به یک چالش بزرگ تبدیل می‌کنند. بخش مهمی از این اتفاق، به این دلیل است که آن‌ها طرز استفاده صحیح از وسایل را بلد نیستند و به کمک افراد ماهرتر نیاز دارند. این موضوع برای شما هم آشنا است، نه؟ با کمک این بخش، می‌توانید به‌صورت غیر مستقیم به فرزندان‌تان یادآوری کنید که بهتر است برای انجام کارهای مختلف، از شما و بقیه بزرگترها کمک بگیرند تا باعث آسیب به خود و بقیه نشوند.
علاوه بر این، می‌توانید درباره استفاده از ابزار برقی مثل دستگاه چمن‌زنی و یا هر نوع دستگاه مهم دیگر، با کودکان صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که هیچ‌وقت بدون حضور یک فرد بزرگتر، به آن دستگاه نزدیک نشوند.
در ادامه و در بخش بعدی کارتون مینیون ها و بیشتر 2 ، بچه‌ها همراه با کاراکترهای انیمیشن آواز، با پسربچه‌ای آشنا می‌شوند که خیلی نامرتب است و مادرش می‌خواهد در طی یک هفته، نحوه مرتب‌شدن را به او یاد بدهد. احتمالا شما هم می‌دانید که این تغییر، غیر ممکن است، اما می‌توانید از همین قسمت کمک گرفته و درباره اهمیت مرتب‌بودن، نظم و ترتیب در زندگی شخصی و اجتماعی، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که مرتب‌بودن، بیش از یک رفتار مثبت، در زندگی آن‌ها تاثیر دارد و حتی می‌تواند باعث موفقیت یا شکست آن‌ها در مسیر رسیدن به اهداف‌شان شود.

تماشا و دانلود کارتون مینیون ها و بیشتر 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن مینیون ها و بیشتر 2 با دوبله فارسی وجود دارد و می‌توانید این کارتون جذاب را بعد از تماشا انیمیشن مینیون ها و بیشتر 1 ، همراه با بچه‌ها به‌صورت رایگان و آنلاین، تماشا کنید. علاوه بر این، می‌توانید با دانلود انیمیشن Minions & More 2 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراهای بامزه، مهیج، خنده‌دار و آموزنده این موجودات بانمک و کوچولو، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مینیون ها و بیشتر 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مینیون ها : ظهور گرو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.