آفرینک
X

تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس Tad the Lost Explorer, and the Secret of King Midas (2017)

تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس Tad the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

انیمیشن تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس Tad, The Lost Explorer, and the Secret of King Midas درباره تد است که همراه با گروهی عجیب و غریب، می‌خواهد سارا، دوست خود را در یک ماجراجویی هیجان‌انگیز، نجات دهند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسپانیا
  • 6.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس

یکی از جذاب‌ترین و عجیب‌ترین پادشاه‌های باستانی، پادشاه مایدس است که یک گردنبند خیلی عجیب و خیلی قدرتمند داشت. پادشاه مایدس با کمک این گردنبند، می‌توانست همه چیز را به طلا تبدیل کند و خب احتمالا بسیاری از مردم دنیا، دوست دارند که این گردنبند عجیب و قدرتمند را داشته باشند! حالا سارا، دوست تد، توانسته راز عجیب این پادشاه را کشف کند و تد، برای دیدن کشف عجیب او، به لاس‌وگاس سفر می‌کند. البته که اوضاع، قرار است حسابی تغییر کند. شما می‌توانید همه ماجراها را با فرزند خود در انیمیشن سینمایی تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس که با نام تد جونز 2 : پادشاه میداس نیز در ایران مشهور شده‌است با دوبله فارسی ببینید.

داستان کامل کارتون سینمایی تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس

تد، به لاس‌وگاس می‌رود که در کنفرانس سارا شرکت کند و آخرین کشف او را ببیند. اما در همان کنفرانس، یک اتفاق عجیب می‌افتد. چند نفر به آن‌جا حمله می‌کنند و سارا را با خود می‌برند تا او، برای پیدا کردن بقیه نشانه‌های باستانی راز پادشاه مایدس، به یک مرد بدجنس به اسم «جک راخمن»، کمک کند. تد هم به‌سرعت همه وسایل لازم را جمع می‌کند و همراه با سگ کوچولوی خود، دستیارِ سارا و البته یک مومیایی مصری، به دنبال سارا می‌روند تا بتوانند او را از دست جک، نجات دهند! آیا این گروه عجیب و غریب، می‌توانند سارا را پیدا کرده و او را به خانه برگردانند؟ برای پاسخ به این سوال باید به همراه فرزندتان انیمیشن تد، جستجوگر گمشده را با دوبله فارسی را تماشا کنید.

جزئیات جالب انیمیشن تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس با دوبله فارسی

کارتون سینمایی تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس ، یک انیمیشن اسپانیایی جذاب است که با دوبله‌های متنوعی در سرتاسر دنیا، پخش شد. این کارتون مهیج و طنز، با استقبال خوب مردم در اسپانیا مواجه شد و کودکان زیادی عاشق جزئیات رنگارنگ و داستان به‌شدت هیجان‌انگیز آن شدند.
صداگذاری‌ها و موسیقی متن، یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این کارتون هستند. داستان این کارتون نیز برای بچه‌ها مناسب است و بدون شک، فرزندان شما هم از دیدن این انیمیشن سینمایی لذت خواهند برد و البته چیزهای مهمی هم یاد خواهند گرفت.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که همه جزئیات این کارتون را به‌خوبی متوجه شوند و سپس درباره مهم‌ترین نکات مثبت و آموزنده آن، با هم حرف بزنید.

پیام های مثبت کارتون تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس برای بچه ها

در همین ابتدا باید به شما بگوییم که می‌توانید با خیال راحت این انیمیشن را برای بچه‌های 8 سال و بالاتر، پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌ها و نکات مثبت و آموزنده این کارتون نیز شامل موارد زیر هستند:

  • حرص و طمع و عواقب بد آن‌ها؛

  • کمک به همدیگر و حمایت از دوستان و اعضای خانواده در شرایط سخت؛

  • ارزش بسیار بیشتر روابط انسانی نسبت به پول و طلا.

بچه‌ها در این کارتون، با یک موضوع مهم روبه‌رو می‌شوند: اینکه می‌توان با کمک یک گردنبند عجیب، به میزان زیادی پول و طلا دست پیدا کرد، ولی داشتن آن می‌تواند عواقب بسیار بدی به بار آورد. از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت دارایی‌های معنوی نسبت به دارایی‌های مادی، با بچه‌ها حرف بزنید. توصیه ما این است که در این قسمت، اجازه دهید بچه‌ها با فکر داشتن گردنبند، کاملا خیال‌پردازی کنند و بعد از آن، با پرسیدن سوال‌های چالش برانگیز، آن‌ها را به فکر کردن بیشتر راجع به دارایی‌های معنوی، ترغیب کنید. اجازه دهید که کودکان، خود به یک نتیجه معقول برسند و از دادن یک جواب مستقیم و سرراست به آن‌ها، خودداری کنید.
از سوی دیگر، بچه‌ها در این کارتون با انواع مشاغل مثل باستان‌شناسی آشنا می‌شوند، همراه با کاراکترهای اصلی یک ماجراجویی کامل در اسپانیا دارند و شرایط سفر در موقعیت‌های مختلف را می‌بینند. با توجه به سن و سال فرزندان خود، راجع به هر کدام از این موارد با آن‌ها حرف بزنید و آن‌ها را با آداب و رسوم، زبان و فرهنگ دیگر کشورها، آشنا کنید.
علاوه بر این می‌توانید درباره حمایت از دوستان و اعضای خانواده، با توجه به تلاش تد برای نجات‌ دادن سارا، با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که تحت هر شرایطی و با هر وضعیتی، هیچ‌گاه آن‌ها را تنها نخواهید گذاشت. تکرار این موضوع به ظاهر ساده، می‌تواند آرامش زیادی به فرزندان‌تان بدهد و به آن‌ها کمک کند که اهمیت حمایت از همدیگر در شرایط سخت را به‌خوبی درک کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس با دوبله فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و می‌توانید این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود انیمیشن تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، ببینید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تد، جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مومیایی ها و انیمیشن دنیای عجیب را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.