آفرینک
X

جزیره لاروا The Larva Island Movie (2020)

جزیره لاروا The Larva Island Movie

انیمیشن جزیره لاروا The Larva Island Movie درباره «چاک» است که از جزیره‌ای متروک جان سالم به در می‌برد و پس از آن درباره حشرات آن جزیره، یک داستان مهیج دارد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 5.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی جزیره لاروا

«چاک»، مرد جوانی است که بعد از غرق‌شدن کشتی، در یک جزیره متروک، به هوش می‌آید. او در این جزیره تقریبا تنها است و باید بتواند خود را زنده نگه دارد. اما چرا تقریبا تنها است؟ خب باید بگوییم که در این جزیره به جز چاک، دو کرم زرد و قرمز و چند حشره دیگر هم وجود دارند و داستان با حضور این حشره‌ها، حسابی عجیب و جذاب می‌شود. اگر نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی جزیره لاروا با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

داستان انیمیشن سینمایی جزیره لاروا درباره چیست؟

چاک در جزیره، با دو کرم زرد و قرمز و بقیه دوستان حشره‌ای آن‌ها، دوست می‌شود. البته که این دوستی، خیلی هم راحت به‌وجود نمی‌آید و پس از انواع اختلاف‌ها و چالش‌ها، بالاخره چاک و حشره‌ها یک رابطه خوب با همدیگر می‌سازند. حالا و پس از نجات یافتن چاک از جزیره، یک خبرنگار تصمیم دارد که با او مصاحبه کرده و داستان ماجرای قهرمانانه او را منتشر کند! البته که چاک هیچ ماجرای مهیج و عجیبی ندارد و در این مدت، فقط با کرم‌ها اوقات خوشی را پشت سر گذاشته است. الان و در این شرایط، چاک باید با قضاوت احتمالی مردم روبه‌رو شود و نظر جدید خود را راجع به حشره‌ها، به همه بگوید! اما این کار چه تاثیری بر زندگی او خواهد گذاشت؟ برای پاسخ به این سوال کافیست انیمیشن The Larva Island Movie را با دوبله فارسی همراه فرزندتان تماشا کنید.

کودکان با تماشا کارتون جزیره لاروا با دوبله فارسی کامل چه چیزهایی یاد می گیرند؟

کارتون جذاب و مهیج جزیره لاروا ، از همان اولین ثانیه‌ها با ده‌ها اتفاق خنده‌دار و طنز همراه شده است. بچه‌ها بدون شک عاشق تمام ماجراهایی می‌شوند که حشره‌ها می‌سازند و روند داستان، به‌خوبی توجه همه کودکان را به خود جلب خواهد کرد.
انیمیشن جزیره لاروا 1 در سال 2020 منتشر شد، اما هنوز خبری راجع به ساخت انیمیشن جزیره لاروا 2 منتشر نشده است. این انیمیشن جذاب و پر از ماجرا، علاوه بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مهم و مثبتی دارد که می‌توانید پس از اتمام انیمیشن، درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

عدم قضاوت دیگران به دلیل نظرات آن‌ها

کاراکتر اصلی یعنی چاک، با وجود نگاه مثبت خود به حشره‌ها، از قضاوت افراد جامعه می‌ترسد و به همین خاطر، نمی‌خواهد که داستان حضور خود در جزیره لاروا را برای کسی تعریف کند. این بخش، فرصت فوق‌العاده‌ای در اختیار شما خواهد گذاشت که درباره قضاوت اشتباه افراد نسبت به همدیگر، با بچه‌ها حرف بزنید.
به کودکان بگویید که انسان‌ها همیشه از دیدگاه خود، شما را خواهند سنجید و این موضوع در برخی مواقع، می‌تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. نکته بسیار مهم این است که هیچ‌گاه از این قضاوت‌ها نترسید و اهداف مثبت و خوب خود را دنبال کنید. از طرف دیگر، به بچه‌ها یادآوری کنید که قضاوت اشتباه آن‌ها، تا چه حد می‌‌تواند آزاردهنده باشد و بقیه را اذیت کند.

اهمیت دوستی در زندگی انسان‌ها

با وجود همه مشکلاتی که چاک و حشره‌ها در ابتدای ورود او به جزیره داشتند، کم‌کم شرایط آن‌ها تغییر پیدا کرد. همین سازگار شدن آن‌ها با شرایط تازه و دوستی عجیب‌شان، باعث تغییر همه چیز شد و همه در آرامش بیشتری در کنار هم زندگی خود را ادامه دادند.
حضور اعضای خانواده و دوستان در زندگی نیز همین شرایط را برای همه ایجاد می‌کند. انسان‌ها همیشه به حضور اطرافیان خود نیاز دارند و به همین دلیل، باید روش دوست‌شدن با همدیگر و البته روش‌های ادامه‌دادن روابط دوستانه را یاد بگیرند. بعد از تماشا کارتون The Larva Island Movie درباره این موضوع با فرزندان خود بیشتر گفت‌وگو کرده و سوالات آن‌ها را درباره این موضوع، پاسخ دهید.

بررسی روش های مهم مراقبت از خود در شرایط سخت

تنها ماندن چاک در جزیره، فرصت بسیار خوبی است که درباره روش‌های مهم محافظت از خود در زمان گم‌شدن، وقوع اتفاقات بد یا حتی رخ‌دادن یک حادثه طبیعی، با فرزندان‌تان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که در این شرایط، بهتر است آرامش خود را حفظ کنند و چند دستورالعمل ساده برای مراقبت از خود، به بچه‌ها بیاموزید. برای آماده‌کردن ذهنیت کودکان برای محافظت از خود، می‌توانید تماس گرفتن با یک عضو خانواده یا دوست نزدیک خانوادگی را با هم تمرین کرده و نکات مهم محافظت از خود در زمان تنهایی و... را به کودکان آموزش دهید.

والدین پیش از پخش انیمیشن The Larva Island Movie باید این نکات را در نظر بگیرند

  • تماشا کارتون جزیره لاروا به دلیل رفتار لارواها در آزار و اذیت همدیگر و تنها ماندن چاک در شرایط سخت، برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • درباره گم‌شدن چاک، با بچه‌ها حرف بزنید و در صورت استرس‌زا بودن این اتفاق، حتما در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید.

  • به بچه‌ها بگویید که لارواها در اغلب مواقع، رفتار اشتباهی انجام می‌دهند و نباید حرکات آن‌ها را تکرار کنند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی جزیره لاروا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی جزیره لاروا با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن سینمایی The Larva Island Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های چاک در جزیره لارواها، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن جزیره لاروا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون خانواده کرم ها و انیمیشن لاروا معلق را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.