آفرینک
X

پرندگان خشمگین 2 The Angry Birds Movie 2 (2019)

پرندگان خشمگین 2 The Angry Birds Movie 2

انیمیشن پرندگان خشمگین 2 The Angry Birds Movie 2 درباره صلح موقت و یا شاید هم همیشگی، پرنده‌ها و خوک‌ها است. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.4 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی پرندگان خشمگین 2

بازی‌های کامپیوتری می‌توانند الهام‌بخش انیمیشن‌های جذاب و سرگرم‌کننده باشند و حتی در برخی مواقع، شهرت و محبوبیت خیلی بیشتری نسبت به بازی اولیه خودشان، پیدا کنند. انیمیشن پرندگان خشمگین 2 که با اسم دیگری یعنی انگری بردز 2 هم در ایران معروف شده است، با چنین وضعیتی، از یک بازی سرگرم‌کننده کوتاه، به یک انیمیشن جذاب سینمایی تبدیل شد که طرفداران بسیار زیادی در همه جای دنیا دارد، اما داستان از چه قرار است؟

داستان انیمیشن پرندگان خشمگین 2

در میان پرندگان خشمگین ، رد همان پرنده قرمز شجاعی است که قهرمان جزیره پرنده‌ها است و همیشه سعی می‌کند همراه با دوستان‌اش یعنی چاک و بمب، از جزیره خودشان در برابر شوخی‌ها و تهدیدهای خوک‌ها محافظت کند. خوک‌ها هم با رهبری «لئونارد»، این مبارزه و جنگ دائمی را ادامه می‌دهند. اما همه چیز در یک روز تقریبا عادی، کاملا تغییر می‌کند. خوک‌ها با یک تهدید واقعی مواجه می‌شوند و از رد و دیگر پرنده‌ها، کمک می‌خواهند. آیا رد به آن‌ها کمک می‌کند؟ دیگر پرنده‌ها چطور؟ برای رسیدن به جواب این سوال‌ها، باید انیمیشن سینمایی پرندگان خشمگین 2 را زودتر ببینید!

نکات جالب انیمیشن سینمایی پرندگان خشمگین 2 دوبله فارسی

این انیمیشن جذاب، در ادامه انیمیشن پرندگان خشمگین 1 ساخته شده است و با اینکه فروش کمتری نسبت انیمیشن پرندگان خشمگین 1 داشت، اما یکی از انیمیشن‌های موفق و جذاب سال‌های اخیر بود و توانست توجه مخاطبان و منتقدان زیادی را به خود جلب کند.
انیمیشن پرندگان خشمگین 2 از سوی اغلب منتقدان به‌عنوان یکی از بهترین انیمیشن‌های برگرفته از بازی‌های ویدئویی، توصیف شده است. کاراکترهای جذاب، طراحی صحنه زیبا و البته صداگذاری‌های بی‌نظیر این انیمیشن، باعث شده که کارتون پرندگان خشمگین 2 علاوه بر کودکان، توجه بزرگترها را هم به خودش جلب کند.
در تمام سکانس‌های این انیمیشن، شوخی‌های کلامی و طنزهای موقعیتی وجود دارند و احتمالا در لحظات مختلفی صدای خنده کودکان‌تان را خواهید شنید. البته برای لذت‌بردن هر چه بیشتر بچه‌ها، پیشنهاد می‌کنیم کارتون پرندگان خشمگین 2 با دوبله فارسی کامل را به همراه فرزندانتان تماشا کنید تا آن‌ها هم بتوانند خط سیر داستان را دنبال کرده و طنز موجود در این کارتون را به‌خوبی درک کنند. بعد از تماشا انیمیشن پرندگان خشمگین 2 می‌توانید راجع به موضوعات مختلفی با بچه‌ها حرف بزنید.

بررسی نکات مثبت و منفی انیمیشن پرندگان خشمگین 2 با بچه ها

انیمیشن سینمایی پرندگان خشمگین 2 به دلیل شوخی‌های موقعیتی و کلامی، برای بچه‌ها بالای 7 سال مناسب‌تر است. مهم‌ترین پیام پرندگان خشمگین 2 این است که ما در کنار هم بسیار قوی‌تر هستیم و استفاده از خشونت، عواقب بدی برای همه دارد.
پس از تماشا پرندگان خشمگین 2 با دوبله فارسی می‌توانید راجع به این نکات مثبت با فرزندان‌تان حرف بزنید:

 • همکاری با همدیگر؛

 • اهمیت دوستی؛

 • اهیمت پایبندی به قرارها و عهدها.

علاوه بر این موارد، می‌توانید درباره موضوعات مهم زندگی روزمره هم با کودکان خود حرف بزنید:

 • هر کاری، عواقبی دارد و عواقب کارهای خشونت‌بار می‌تواند خیلی بد باشد؛

 • گاهی اوقات برای نجات‌دادن خود و موفق‌شدن، باید اختلاف‌های قدیمی را کنار گذاشت و در کنار هم، بهترین راه‌حل ممکن را پیدا کرد.

تماشا و دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون پرندگان خشمگین 2 با دوبله فارسی و به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد. علاوه بر آن، امکان دانلود انیمیشن پرندگان خشمگین 2 و تماشای آفلاین هم فراهم شده و می‌توانید در کنار همه اعضای خانواده، این کارتون شاد، سرگرم‌کننده و البته آموزنده را با هم ببینید. پرندگان خشمگین 2 به همه مخاطبان خود یادآوری می‌کند که برای رسیدن به اهداف مهم زندگی‌مان، باید از همه داشته‌های خود استفاده کرده و حتی دشمنی‌های پیشین را هم کنار بگذاریم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پرندگان خشمگین 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن زوتوپیا نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.