آفرینک
X

روباه کوچولو A Fox's Tale (2008)

روباه کوچولو A Fox's Tale

انیمیشن روباه کوچولو A Fox's Tale داستان یه روباه کوچیک به اسم جک هستش که همراه با خانواده‌اش به خوبی و خوشی در جنگل زندگی می‌کنند. ماجرا از ج ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 2.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی روباه کوچولو

انیمیشن روباه کوچولو A Fox's Tale داستان یه روباه کوچیک به اسم جک هستش که همراه با خانواده‌اش به خوبی و خوشی در جنگل زندگی می‌کنند. ماجرا از جایی شروع می‌شه که یه سیرک تو جنگل و نزدیک به جایی که روباه‌ها زندگی می‌کنند، کمپ می‌زنند. یک شب که مادر جک پدر خانواده رو بیدار می‌کنه تا به شکار برود، جک هم می‌خواد برای شکار همراه با پدر برود ولی پدر مخالفت می‌کنه چون شب‌ها توله روباه‌ها باید در سوراخ بمونند. مادر می‌گه جک بزرگ شده و زمانش رسیده تا برای شکار برود و پدر هم موافقت می‌کنه. پدر قوانین شکار کردن رو به جک یاد می‌دهد: او باید آروم راه برود و کاری نکنه که باعث جلب توجه بقیه بشه و باید منتظر لحظه مناسب برای شکار باشه. جک به حرف‌های پدرش گوش نمی‌دهد و  دنبال بازیگوشی خودش می‌رود و به اخطارهای پدرش توجه نمی‌کنه. او تو تاریکی شب دنبال یه سنجاب می‌ره و چون جلوشو نمی‌بینه یهویی متوجه می‌شه که روی لبه پرتگاه ایستاده و قبل از اینکه بیفته، پدرش او رو نجات می‌دهد. جک به خاطر کاری که کرده، ناراحته و از پدرش معذرت خواهی می‌کنه و قرار می‌گذارند که در مورد این جریان چیزی به مادر نگویند. آن‌ها راهشون رو به سمت دیگه جنگل و جایی که سیرک کمپ زده، ادامه می‌دهند چون بوی غذا رو حس کردند و سراغ سطل‌های زباله می‌روند.

در اون سمت گروهی از شکارچی‌های تفنگ به دست همراه با سگ‌هاشون منتظر روباه‌ها هستند و جک متوجه حضور سگ‌ها می‌شه. او این موضوع رو به پدرش می‌گه و تصمیم می‌گیرند تا راهشون رو در جهت مخالف سگ‌ها ادامه بدهند و شروع به دویدن می‌کنند. پدر راهشو عوض می‌کنه که سگ‌ها به دنبال او بروند تا جک بتونه فرار کنه و در نهایت آن‌ها می‌تونند جون سالم به در ببرند.

تا الان فهمیدیم که خطر بزرگی جک کوچولو، خانواده‌اش و تمام موجودات جنگل رو تهدید می‌کنه. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای روباه کوچولو رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن روباه کوچولو، جک، والدین جک، آنا کوندا، آرابلا و دارسی هستند.

در صورتی که از انیمیشن روباه کوچولو خوشتون اومده، انیمیشن خرگوش چاق رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن روباه کوچولو A Fox's Tale

ما برای نجاتمون می‌جنگیم.