آفرینک
X

دزدان دریایی نخاله The Pirates! Band of Misfits (2012)

دزدان دریایی نخاله The Pirates! Band of Misfits

دزدان دریایی نخاله داستان کاپیتان دزد دریایی است که می‌خواهد در جایزه‌ی بهترین دزد دریایی سال شرکت کند ولی شرایط مسابقه سخت‌تر از چیزی است که کاپیتان فکر می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دزدان دریایی نخاله

دزدان دریایی نخاله The Pirates! Band of Misfits یک انیمیشن بامزه است درباره‌ی مشکلات دزدان دریایی! شاید باورش سخت باشد ولی دزدان دریایی هم مشکلات خودشان را دارند. آن‌ها مجبورند برای تبدیل شدن به یک دزد دریایی حرفه‌ای کشتی‌ها را غارت کنند و طلاهای فراوان به دست بیاورند. ولی کاپیتان دزد دریایی و خدمه‌ی کشتی‌اش به هر کشتی‌ای که سر می‌زنند یا بی‌پول هستند یا دانش‌‌آموزانی که به اردو آمده‌اند و یا ارواحی که سال‌هاست از این دنیا رفته‌اند. کاپیتان دزد دریایی تصمیم گرفته هر جور شده در مسابقه‌ی دزد دریایی سال شرکت کند و مدال آن مسابقه را بگیرد. یکی از افتخارات دزدان دریایی داشتن همین مدال است. ولی برای رقابت با بقیه دزدان دریایی، کاپیتان باید سابقه‌ی خوبی در این حرفه داشته باشد. طلاهای زیادی به دست آورده باشد و یا چند تا غارت درست و حسابی انجام داده باشد. ولی کاپیتان یک دزد دریایی معمولی است و چیزی نمانده که او را از گروه دزدان دریایی بیرون بیندازند. البته باید قبول کنیم که همه‌ی دزدان دریایی مثل هم نیستند، اگر کارتون علی بابا و دزدان دریایی را دیده باشید تفاوت‌ دزدان دریایی را خواهید فهمید‍!
دزدان دریایی در مسیر تلاش برای شرکت در مسابقه با یک دانشمند آشنا می‌شوند که هنوز آن‌قدرها مشهور نشده و دنبال روشی است که دل ملکه‌ی انگلستان را به دست بیاورد. این دانشمند چارلز داروین است و متوجه می‌شود پرنده‌ای که کاپیتان دزد دریایی همیشه با خودش به همه‌جا می‌برد در واقع گونه‌ی کمیابی است. گونه‌ای که از انقراض آن سال‌های زیادی گذشته ولی این‌جور که پیداست هنوز آخرین عضو آن گونه در کشتی دزدان دریایی به زندگی‌اش ادامه می‌دهد. چارلز داروین از کاپیتان دزد دریایی می‌خواهد که پرنده را در یک نمایشگاه علمی به نمایش بگذارد تا جایزه‌ی آن را به دست بیاورد و پولدار شود. کاپیتان دزد دریایی که می‌خواهد هر جور شده طلای فراوانی به چنگ بیاورد به حرف چارلز داروین گوش می‌کند و با او راهی انگلستان می‌شود. هیچکدام از خدمه کشتی دوست ندارند به انگلستان بروند چون می‌دانند که ملکه دل خوشی از دزدان دریایی ندارد و از همه‌ی آن‌ها متنفر است ولی کاپیتان برای به دست آوردن جایزه حاضر است هر کاری انجام بدهد. این تازه اول ماجراجویی است و آن‌قدر اتفاقات جور واجور برای کاپیتان و دوستانش می‌افتد که گرفتن مدال طلا فراموشش می‌شود. البته نه برای همیشه. گرفتن آن مدال آرزوی هر دزد دریایی‌ای است اما به چه قیمتی؟ بهتر است خودتان این انیمیشن خنده‌دار را تماشا کنید تا ببیند آخر و عاقبت کاپیتان و خدمه‌اش چه می‌شود؟

شعار تبلیغاتی دزدان دریایی نخاله The Pirates! Band of Misfits

برای گونه‌ی جدیدی از دزدان دریایی آماده باشید!