آفرینک
X

کسپر در مدرسه اسرارآمیز Casper's Scare School (2006)

کسپر در مدرسه اسرارآمیز Casper's Scare School

انیمیشن کسپر در مدرسه اسرارآمیز Casper's Scare School داستان کسپر، همون روح دوست داشتنی هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که استرچ، استینکی و فاتسور ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی کسپر در مدرسه اسرارآمیز

انیمیشن کسپر در مدرسه اسرارآمیز Casper's Scare School داستان کسپر، همون روح دوست داشتنی هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که استرچ، استینکی و فاتسور به فروشگاه می‌روند تا هم مردم رو بترسونند و هم کسپر رو که مدتهاست در فریزر زندانی کردند، آزاد کنند. آن‌ها در کمال تعجب می‌بینند که کسپر آنجا نیست. کسپر به خونه جیمی بردلی رفته و در حال فوتبال بازی کردن با او هست که یهویی یادش می‌آید، قرارش با عموهایش رو از یاد برده. به همین دلیل او سریع به سمت خونه بر می‌گرده.

استرچ، استینکی و فاتسو در خانه در حال دیدن اخبار وحشت هستند که کایباش، حاکم سرزمین ارواح، از راه می‌رسه و می‌پرسه که برادرزاده‌ آن‌ها کجاست. آن‌ها می‌گویند که کسپر در حال ترسوندن مردم هست که در همون لحظه تلویزیون صحنه‌ای از ترسیدن کسپر رو نشون می‌دهد و بعد خود کسپر هم از راه می‌رسه.

کایباش با کارهای کسپر مخالفه چون معتقده که اگه ارواح با انسان‌ها دوست بشوند، دیگه آدم‌ها از ارواح نمی‌ترسند و تلاش می‌کنند تا ارواح رو از بین ببرند. او دستور می‌دهد که سه برادر بر روی رفتار کسپر کار کنند و او رو اصلاح کنند و او رو به مدرسه وحشت بفرستند. کسپر راهی جز رفتن به مدرسه نداره چون اگر به مدرسه نرود، کایباش او رو به دره خطرناک سایه‌ها تبعید می‌کنه، جایی که هیچکس نتونسته ازش سالم برگرده. کسپر از جیمی خداحافظی می‌کنه و برای رفتن آماده می‌شه و همراه با دانش آموزان دیگه، سوار بر کشتی می‌شه تا به مدرسه برود.

مدیر مدرسه که دو سر به نام‌های آلدر و دش داره، در حال آماده کردن مدرسه برای سال تحصیلی جدید هست. کایباش برای چک کردن میزان آمادگی آن‌ها به مدرسه می‌آید و بهشون دستور می‌دهد که حواسشون به کسپر باشه و بهش سخت بگیرند.

تا الان فهمیدیم که کسپر بر خلاف میل باطنی‌اش در حال رفتن به مدرسه وحشت هست. به نظرتون در مدرسه چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای کسپر در مدرسه اسرارآمیز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن کسپر در مدرسه اسرارآمیز، کسپر، استینکی، استرچ و فاتسور هستند.

در صورتی که از انیمیشن کسپر در مدرسه اسرارآمیز خوشتون اومده، انیمیشن کسپر رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن کسپر در مدرسه اسرارآمیز Casper's Scare School

یک مدرسه با یک روح واقعی!