آفرینک
X

گلیستن و ماموریت شاد Glisten and the Merry Mission (2023)

گلیستن و ماموریت شاد Glisten and the Merry Mission

انیمیشن گلیستن و ماموریت شاد Glisten and the Merry Mission 2023 درباره مرزیپان، الف کوچولویی است که باید با پیدا کردن گلیستن جادویی، کریسمس را نجات دهد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی گلیستن و ماموریت شاد

در قطب شمال یعنی محل زندگی بابانوئل و الف‌های او، همه چیز عالی و آرام پیش می‌رود و تنها چند روز به کریسمس باقی‌مانده است. هر چند اگر همه چیز عالی بود، اما احتمالا شما هم می‌دانید که یک اتفاق عجیب در حال رخ‌دادن است! در کارخانه الف‌ها، همه با تمام قدرت در حال کارکردن هستند که هر چه زودتر، برای همه بچه‌ها اسباب‌بازی تولید کنند. در همین حین، دستیار مدیر کارخانه، به یک ماجرای عجیب پی می‌برد. او متوجه می‌شود که الف‌ها از برنامه تولید اسباب‌بازی بسیار عقب افتاده‌اند و در چنین شرایطی است که دختر او یعنی مرزیپان کوچولو، چند جرقه نورانی و جادویی در اطراف روستا می‌بیند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این جرقه‌ها چه هستند و در ادامه قرار است چه اتفاقی رخ دهد، باید هر چه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی گلیستن و ماموریت شاد 2023 با دوبله فارسی را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون جدید گلیستن و ماموریت شاد

جرقه‌های جادویی اطراف روستا، نشانه‌ای از حضور یک گوزن جادویی به اسم گلیستن هستند که می‌تواند با جادوی خود تمام مشکلات را از بین ببرد. در این شرایط است که مرزیپان متوجه نگرانی مادر خود از احتمال خراب‌شدن روز کریسمس می‌شود و برای جلوگیری از این اتفاق، یک تصمیم خیلی مهم می‌گیرد. او تصمیم می‌گیرد که همراه با سگ کوچولوی خود یعنی لولو، وارد جنگل جادویی شده و گلیستن را پیدا کنند. مرزیپان و لولو در همان دقایق اول، با خرس بزرگ و ترسناک جنگل یعنی گریز آشنا می‌شوند که همه الف‌ها از او می‌ترسند. هر چند که مرزیپان بعد از مدتی متوجه اشتباه دیگران شده و حالا دو هدف اصلی و مهم دارد: گلیستن را پیدا کرده و به گریز کمک کند! فکر می‌کنید که موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید گلیستن و ماموریت شاد چه نکات آموزنده و مثبتی یاد می‌گیرند؟

طراحی این کارتون جذاب و جدید، همان چیزی است که بدون شک شما و همه بزرگ‌ترها را میخ‌کوب می‌کند و ناگفته پیدا است که بچه‌ها هم عاشق تصاویر شاد، خوش رنگ و زیبای این کارتون خواهند شد. در کارتون گلیستن و ماموریت شاد ، همه چیز حال و هوای سال نو دارد و ترکیبی از یک داستان مهیج و جدید را همراه با شکل و شمایل کارتون‌های نوستالژیک و محبوب قدیمی خواهید دید.
این کارتون، داستانی سرگرم‌کننده و جذاب دارد و برای یک دورهمی خانوادگی، به‌شدت مناسب خواهد بود. خوشبختانه علاوه‌بر سکانس‌های سرگرم‌کننده، این انیمیشن نکات آموزنده‌ای هم دارد که پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره آن‌ها با بچه‌ها حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

کمک‌خواستن از دیگران در شرایط سخت

یکی از مهم‌ترین نکات مثبت و آموزنده کارتون سینمایی Glisten and the Merry Mission ، لحظه‌ای است که کاراکتر اصلی به‌سختی تلاش می‌کند که از دیگران کمک بخواهد. این سکانس، همان موقعیتی را می‌سازد که بتوانید درباره اهمیت کمک‌گرفتن از دیگران، با بچه‌های کمی بزرگ‌تر و نوجوان، صحبت کنید.
برخی اوقات بچه‌ها احساس می‌کنند که کمک‌خواستن از شما، استقلال آن‌ها را از بین می‌برد. درباره نادرست‌بودن این تصور کودکان، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که مشورت‌خواستن، کمک‌گرفتن و نیاز به حضور دیگران در لحظات سخت، به هیچ عنوان به معنای ضعف نیست و تنها نشان می‌دهد که بچه‌ها ارزش همکاری و کنار هم بودن اعضای خانواده و دوستان در شرایط بد را به‌خوبی می‌دانند.

از خودگذشتگی برای دیگران

مرزیپان برای کمک به مادر خود، ایجاد شرایط بهتر برای همه بچه‌های دنیا و در ادامه برای نجات‌دادن دوست جدیدش یعنی گریز، ماموریت سختی را بر عهده می‌گیرد. درباره این رفتار کاراکتر اصلی با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و از خودگذشتگی را به بچه‌ها بیاموزید. البته در همین حین، به بچه‌ها مرز بین نادیده‌گرفتن خود و از خودگذشتگی را نیز توضیح داده و به آن‌ها بگویید که این ارزش اخلاقی، به این معنی نیست که آن‌ها نیاز، خواسته‌ها و شخصیت خود را همیشه و در هر شرایطی، نادیده بگیرند.

قضاوت‌کردن افراد از روی ظاهر

گریز گاهی اوقات کارهای اشتباهی انجام داده است و ظاهر کمی خشن او نیز باعث شده که همه به چشم یک موجود بد و شرور به او نگاه کنند. مرزیپان پس از همراهی با گریز، متوجه اشتباه‌بودن این نگاه می‌شود و سعی دارد که دیگران را از قلب مهربان و شخصیت خوب او آگاه کند.
درباره شخصیت خاکستری انسان‌ها با هم حرف بزنید. به فرزندان‌تان بگویید که همه انسان‌ها در هر سن و سالی، مرتکب اشتباه می‌شوند. این اشتباهات به معنی بدبودن آن‌ها نیست و نباید به خاطر چند رفتار نه چندان خوب و ظاهر متفاوت، اطرافیان را طرد کنیم. درباره قضاوت اشتباه بر اساس ظاهر هم با کودکان گفت‌وگو کرده و آن‌ها را نسبت به عواقب ظاهربینی و قضاوت دیگران هم آگاه نمایید.

والدین پیش از پخش انیمیشن Glisten and the Merry Mission با دوبله فارسی باید این نکات را بدانند

  • روند سریع داستان و احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا کارتون گلیستن و ماموریت شاد برای کودکان 6 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • درباره ماموریت مرزیپان با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که خروج از خانه به تنهایی و بدون اطلاع بزرگ‌ترها، چه خطراتی خواهد داشت.

  • کاراکتر اصلی در حین ماموریت خود با گرگ و دیگر حیوانات خشن مواجه می‌شود و این لحظات ممکن است برای کودکان حساس، تنش‌زا باشد. بنابراین بهتر است در حین پخش کارتون کنار فرزندان خود بمانید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی گلیستن و ماموریت شاد با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن جدید گلیستن و ماموریت شاد با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Glisten and the Merry Mission با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را در یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های مرزیپان و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن گلیستن و ماموریت شاد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بچه های بد : تعطیلات خیلی بد و انیمیشن خاطرات کریسمس یک بچه چلمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.