آفرینک
X

دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری The Jungle Bunch : The Movie (2011)

دار و دسته جنگلی ها The Jungle Bunch

انیمیشن دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری The Jungle Bunch : The Movie درباره پنگوئن شجاعی است که باید با کمک دوستان خود از جنگل محل زندگی‌شان محافظت کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 5.7 امتیاز
  • 55 دقیقه
  • دوبله
  • 5+ سال
  • HD

معرفی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری

شما هم تا الان فکر می‌کردید که پنگوئن‌ها در قطب و در میان برف‌ها زندگی می‌کنند؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید هرچه سریع‌تر با یک پنگوئن عجیب آشنا شوید که در جنگل زندگی می‌کند! منظور ما چیست؟ الان به شما می‌گوییم! « موریس » یک پنگوئن بامزه است که از بچگی در جنگل بوده و ببرها از او مراقبت می‌کردند. حالا و پس از سال‌ها، موریس درست مثل یک ببر شجاع رفتار می‌کند و ماجرای این کارتون بامزه که با اسم « گروه جنگلی ها : پنگوئن ببری » هم در ایران ترجمه شده است، با یک ماجراجویی مهیج موریس و دوستان او آغاز می‌شود! اگر دقیقا نمی‌دانید موریس چه ماجراجویی عجیبی در پیش دارد، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری با دوبله فارسی کامل را همراه فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان انیمیشن سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری

زندگی موریس در جنگل، همراه با ببرها و بقیه دوستان مهربان او، به‌خوبی و خوشی سپری می‌شود تا این‌که اتفاقات عجیب یکی پس از دیگری رخ خواهند داد. گروهی بدجنس از چند میمون و یک کوالای شرور، سعی می‌کنند که به جنگل و محل زندگی موریس و دوستان‌اش حمله کرده و جنگل را نابود کنند! در این شرایط، موریس و دوستان او باید از جنگل محافظت کنند و اجازه ندهند که میمون‌های بدجنس، محل زندگی‌شان را از بین ببرند. اما آیا موفق خواهند شد؟ برای پاسخ به این سوال کافیست کارتون دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری را با فرزندتان تماشا کنید.

تماشا کارتون سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری چه پیام های مثبتی برای بچه‌ها دارد؟

این کارتون مهیج با داستانی جذاب و اتفاقات بامزه، می‌تواند لحظات خوبی برای فرزندان شما بسازد. کاراکترهای دوست‌داشتنی و روند داستانی قابل درک، باعث شده که تماشا این کارتون حتی برای کودکان کم سن و سال هم مناسب باشد.
انیمیشن سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری ، کودکان را با ماجراجویی در دل جنگل‌ها آشنا می‌کند و بهترین گزینه برای یک دورهمی خانوادگی است. ناگفته نماند که با وجود همه لحظات طنز و اتفاقات خنده‌دار، این انیمیشن نکات مهم و مثبتی هم دارد که می‌توانید پس از اتمام کارتون، درباره آن‌ها با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه موارد آموزنده‌ای دارد، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

بررسی فرزندپذیری و شرایط آن

اولین و مهم‌ترین موضوعی که می‌توانید پس از اتمام تماشا کارتون دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید، مسئله فرزندخواندگی و فرزندپذیری است. موریس هیچ شباهتی به ببرها ندارد و کاملا از گونه دیگری است. با وجود این، ببرها او را پذیرفته‌اند و درست مثل فرزند واقعی خود، از او مراقبت می‌کنند.
به بچه‌ها بگویید که خانواده‌ها، شکل‌های مختلفی دارند و گاهی اوقات اعضای یک خانواده هیچ ارتباط خونی با یکدیگر نخواهند داشت. این موضوع به هیچ عنوان باعث کاهش علاقه یا احساسات اعضای خانواده به یکدیگر نخواهد شد و بچه‌ها در صورت مواجه شدن با چنین شرایطی، نباید فرزندان این خانواده‌ها را با نگاهی تبعیض‌آمیز آزار دهند. به کودکان بگویید که علاوه‌بر این حالت، شکل‌های مختلفی از خانواده در دنیا وجود دارند و بچه‌ها ممکن است تنها با یک والد، بدون والدین یا با دیگر اعضای خانواده مثل پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی کنند. همه این حالت‌ها، طبیعی هستند و نباید شرایط آن‌ها باعث تغییر نگاه بچه‌ها و جامعه به این مدل خانواده‌ها شود.

اهمیت مراقبت از منابع طبیعی کره زمین

حمله کاراکترهای منفی به جنگل و تلاش آن‌ها برای تخریب آن، یک فرصت ایده‌آل برای گفت‌وگو درباره منابع طبیعی را در اختیارتان خواهد گذاشت. بعد از دیدن انیمیشن پنگوئن ببری با دوبله فارسی ، به کودکان بگویید که جنگل‌ها، دریاها، کوه‌ها و رودخانه‌ها، همه محل زندگی موجودات مختلفی هستند که در صورت آسیب دیدن این مکان‌ها، حیوانات و موجودات آن بخش‌ها نیز از بین می‌روند. علاوه‌بر این، زندگی انسان‌ها با نابودی کره زمین و طبیعت آن، از بین خواهد رفت و به همین دلیل، همه انسان‌ها وظیفه دارند که از محیط زیست مراقبت کنند.
روش‌های مختلف محافظت از منابع طبیعی کره زمین را به کودکان آموزش دهید و به آن‌ها بگویید که چطور می‌توانند بدون آسیب زدن به جنگل، کوه و دشت و دریا از طبیعت استفاده کنند.

همکاری با هم و رسیدن به هدف نهایی

در کارتون پنگوئن ببری ، موریس بدون کمک دوستان خود، به هیچ عنوان نمی‌تواند با گروه میمون‌ها و البته کوالای بدجنس، مقابله کند. درباره این بخش هم با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید همکاری و انجام کارها به‌صورت گروهی، باعث می‌شود که خیلی سریع‌تر و راحت‌تر به اهداف‌شان برسند.
با اشاره به همین بخش، بچه‌ها را به انجام کارهای روتین روزمره به‌صورت گروهی با دیگر اعضای خانواده یا دوستان در مهدکودک و مدرسه ترغیب کرده و این مهارت را از کودکی به فرزندان‌تان آموزش دهید.

والدین پیش از پخش کارتون دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با وجود احتمال تخریب جنگل و حضور کاراکترهای منفی، تماشا این کارتون برای کودکان 5 ساله و بزرگ‌تر مناسب است.

  • به بچه‌ها یادآوری کنید که این داستان، تنها یک کارتون غیر واقعی است و همه موجودات جنگل مثل میمون‌ها و کوالاها، حیوانات مهربان و دوست‌داشتنی هستند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین کارتون سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت کاملا آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های موریس و دوستان او در کنار هم، حسابی لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن دار و دسته جنگلی ها : پنگوئن ببری لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ماداگاسکار 1 و انیمیشن نبض جنگل را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.