ماداگاسکار 1 Madagascar 1 (2005)

ماداگاسکار 1 Madagascar 1

انیمیشن ماداگاسکار 1 Madagascar در شهر نیویورک شروع میشه. نیویورک خاصیتی که داره این هست که دشمنان سابق رو تبدیل به دوستان صمیمی میکنه. مثل آقا شیره که همیش ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی ماداگاسکار 1

انیمیشن ماداگاسکار 1 Madagascar در شهر نیویورک شروع میشه. نیویورک خاصیتی که داره این هست که دشمنان سابق رو تبدیل به دوستان صمیمی میکنه. مثل آقا شیره که همیشه دشمن و شکارچی گورخرها بوده اینجا تبدیل شده به بهترین دوستش!

مارتی گورخر توی باغ وحش مرکزی نیویورک جشن تولد ده سالگیش رو با بقیه دوست هاش داره برگذار میکنه ولی راستش رو بخواید حالش خیلی خوب نیست. بیشتر وقتها حوصله اش سر میره و زندگیش بنظر روزمره و بی حال میاد. یک گورخر حتمن دلش میخواد توی دشت و صحرا بدوه و جفتک بندازه و هیجان و ماجراجویی داشته باشه اما در باغ وحش هیچ خبری از این چیزها نیست. در عوض آلکس شیرِ با همین زندگی باغ وحشی و اینکه جلوی مردم نعره میکشه و نمایش میده حال میکنه و خوشحال هست، به اون لقب پادشاه نیویورک رو دادن.

بهترین دوست همینجا به درد میخوره، آلکس سعی میکنه دوستش رو سر حال بیاره و از مزایای زندگی در باغ وحش براش بگه ولی مارتی با این چیزها سرحال نمیاد، اون واقعن دلش جنگل و دشت و زندگی وحشی و آب خوردن از چشمه ها رو میخواد. از طرف دیگه پنگوئن های ماداگاسکار رو داریم که خفن ترین پنگوئن های دنیا هستن، مبارزه شخصی بلدن و میتونن قفل ها رو باز کنن و نقشه بکشن و اجراش کنن. حالا هم نقشه دارن که از باغ وحش فرار کنن. حالا وسط همین نقشه فرارشون اتفاقاتی میفته و چهار تا دوست ما هم ناخواسته همراهشون میشن و یک سفر پرماجرا و عجیب غریب برای همه شروع میشه، سفری به دل طبیعت وحشی، خیلی وحشی!!

بیایید با حیوانات باغ وحش نیویورک در سفرشون به ماداگاسکار همراه بشیم و ببینیم چه اتفاقاتی انتظار اونها رو میکشه. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماداگاسکار 1 Madagascar

یکی باغ وحش رو به گند کشید.