آفرینک
X

ماداگاسکار 1 Madagascar 1 (2005)

ماداگاسکار 1 Madagascar 1

انیمیشن ماداگاسکار 1 Madagascar درباره یک ماجراجویی هیجان انگیز 4 دوست است که از باغ وحش شهر به سمت جنگل‌های ماداگاسکار فرار می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ماداگاسکار 1

“الکس” شیر زیبا و دوست‌داشتنی بزرگ‌ترین باغ وحش نیویورک است که مردم هر روز برای دیدن او و شنیدن صدای غرش هیجان‌انگیزش، به باغ‌ وحش می‌آیند. الکس البته در این‌جا تنها نیست و دوستان دیگر او یعنی گورخری به اسم “مارتی”، زرافه‌ای به اسم “ملمان” و البته یک اسب آبی به نام “گلوریا” هم در همسایگی او زندگی می‌کنند. همه چیز در زندگی این 4 دوست، فوق‌العاده است و در هر لحظه از زندگی‌شان، همه چیز برای آن‌ها به‌بهترین شکل ممکن آماده می‌شود. مارتی در این شرایط، با دیدن پنگوئن‌های باغ وحش یک فکر تازه به سرش می‌زند و همه ماجرای عجیب و جذاب این دوستان بامزه، از آن لحظه شروع خواهد شد! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که مارتی چه فکری دارد و چه ماجراهایی پیش خواهند آمد، باید هرچه سریع‌تر تماشا انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 1 با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

داستان انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 1 درباره چیست؟

مارتی به الکس و بقیه دوستان‌شان می‌گوید که باید برای یک تجربه جذاب و یک ماجراجویی جدید، یک شب از باغ وحش خارج شوند و با هم در شهر قدم بزنند. با همین ایده ساده مارتی، داستان عجیبی شروع می‌شود! با خروج الکس و بقیه دوستان‌اش از باغ وحش، همه چیز لحظه به ‌لحظه خراب‌تر شده و با یک اشتباه کاملا ناگهانی، الکس و بقیه دوستان او به سمت جنگل‌های دوردست ماداگاسکار، فرستاده می‌شوند! حالا الکس، مارتی، ملمان و گلوریا باید بتوانند شرایط تازه‌ای در جنگل تجربه کنند، با بقیه حیوانات ارتباط برقرار کرده و نوع دیگری از زندگی را امتحان کنند! آیا موفق خواهند شد؟

تماشا کارتون ماداگاسکار 1 و پیام‌های مثبت و آموزنده آن برای بچه‌ها

پخش انیمیشن سینمایی ماداگاسکار قسمت 1 در سال‌های گذشته، باعث آغاز یک مجموعه جذاب کارتونی به اسم مجموعه ماداگاسکار شد که هر قسمت آن، داستانی مهیج و تازه از ماجراجویی الکس و دوستان او را نشان می‌داد. در انیمیشن ماداگاسکار قسمت اول ، حیوانات با فرار کردن از باغ وحش، خود را در یک شرایط کاملا عجیب و جدید قرار می‌دهند که همه زندگی‌شان را تحت تاثیر می‌گذارد.
برنامه کودک ماداگاسکار 1 با ترانه‌های محبوب و مشهور خود، یکی از بهترین کارتون‌های سینمایی است که می‌توانید در یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با فرزندان‌تان تماشا کنید. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید درباره پیام‌های آموزنده این انیمیشن، با هم گفت‌وگو کرده و نکات تازه‌ای به بچه‌های خود یاد بدهید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه پیام‌های مثبتی دارد، موارد زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

تصمیم‌های فردی و تاثیر آن بر گروه

اولین نکته‌ای که کودکان در انیمیشن Madagascar 1 با آن مواجه می‌شوند، تصمیم ناگهانی مارتی برای خروج از باغ وحش است که همه ماجراها از همان لحظه آغاز خواهند شد. به این نکته اشاره کرده و به بچه‌ها بگویید که هر تصمیم ظاهرا ساده، می‌تواند مسیر زندگی چندین نفر را کاملا تغییر دهد.
به بچه‌ها تاکید کنید که در هنگام تصمیم‌گیری، همیشه باید همه جوانب را در نظر بگیرند و تنها زمانی ایده خود را اجرایی کنند که از امنیت خود در حین اجرای تصمیم جدید و عدم وقوع اتفاقات بد و خطرناک پس از آن، اطمینان کامل داشته باشند.

بررسی شرایط مناسب برای زندگی انواع حیوانات

خروج حیوانات از باغ وحش و شروع زندگی جدید در دشت و جنگل، فرصت بسیار خوبی است که با بچه‌ها درباره شرایط مناسب برای زندگی انواع حیوانات، حرف بزنید. به کودکان بگویید که هر جاندار، باید در محیط مناسب خود رشد کند. به همین خاطر نگهداری از برخی حیوانات در آپارتمان و خانه‌های بسته و کوچک، آزار رساندن به آن‌ها است.
در این بخش می‌توانید با کمک کاراکترهای مختلف این کارتون، حیوانات متنوعی به بچه‌ها معرفی کنید. در صورت تمایل کودکان، کتاب‌های گوناگونی درباره این حیوانات همراه با فرزندان‌تان مطالعه کرده و علاوه بر ترغیب بچه‌ها به کتاب‌خوانی، اطلاعات عمومی کودکان را در محیطی شاد و غیر آموزشی، افزایش دهید.

کمک به همدیگر در شرایط سخت و گذر از موانع مختلف

حضور الکس و بقیه دوستان او در طبیعت، شرایط بسیار سختی برای آن‌ها به‌وجود می‌آورد که هیچ کدام به‌تنهایی نمی‌توانند با آن شرایط سازگار شوند. با تماشا کارتون ماداگاسکار 1 و درباره اهمیت همراهی خواهر و برادر در محیط تازه و کنار دوستان خود ماندن در محیط‌های جدید، با بچه‌ها حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که الکس، مارتی، ملمان و گلوریا، با کمک دوستان خود می‌توانند با شرایط تازه‌شان سازگار شوند. کنار هم ماندن و کمک به همدیگر برای ایجاد شرایط جدید، یکی از مهم‌ترین نکاتی است که این کارتون به بچه‌ها آموزش می‌دهد که می‌توانید با توجه به شرایط فرزندان خود، درباره این موضوع با هم گفت‌وگو نمایید.

والدین پیش از پخش انیمیشن Madagascar 1 با دوبله فارسی باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • احتمال آسیب‌دیدن حیوانات و فرار آن‌ها از باغ وحش، باعث شده که تماشای انیمیشن ماداگاسکار 1 برای کودکان 7 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • درباره ماجراجویی مارتی و خطرات کار او حرف بزنید و به کودکان بگویید که در صورت نیاز به ماجراجویی و کشف دنیای اطراف خود، می‌توانند از شما کمک بخواهند تا در کنار هم، بخش‌های جدیدی از محیط اطراف‌تان را کشف کنید.

  • انواع وسایل و اسباب‌بازی‌ها با تصاویر کاراکترهای برنامه کودک ماداگاسکار 1 در بازار عرضه شده است و این احتمال وجود دارد که بچه‌ها به خرید این وسایل و محصولات ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 1 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی ماداگاسکار 1 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. بچه‌ها می‌توانند این کارتون را آنلاین و رایگان از آفرینک تماشا کنند. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن سینمایی Madagascar 1 با دوبله فارسی کامل هم از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های مهیج و جذاب الکس و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ماداگاسکار 1 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ریو 1 و انیمیشن پنگوئن های ماداگاسکار را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.