آفرینک
X

تئوری شک Shock Therapy (2017)

تئوری شک Shock Therapy

انیمیشن کوتاه تئوری شک Shock Therapy به سبک کمیک و فانتزی به کارگردانی و نویسندگی بالی انگل و متیو لندور در سال 2017 ساخته شده. تولید و ساخت این انیمیشن کوت ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • یونان
  • 7 دقیقه
  • 7+ سال
  • HD

معرفی تئوری شک

انیمیشن کوتاه تئوری شک Shock Therapy به سبک کمیک و فانتزی به کارگردانی و نویسندگی بالی انگل و متیو لندور در سال 2017 ساخته شده. تولید و ساخت این انیمیشن کوتاه 7 دقیقه‌ای دو سال طول کشیده است.

جیم از چیزای مختلفی می‌ترسه. به طور مثال جیم از عنکبوت‌ها خوشش نمیاد و طرفدار مارها هم نیست و از تاریکی هم می‌ترسه. همچنین از هیولاها، چه هیولاهای بزرگ و چه هیولاهای کوچک، هم می‌ترسه. به‌طورکلی جیم از همه‌چیز می‌ترسه. مجموعه این ترس‌ها باعث می‌شن که جیم از زندگی عقب بیفته و نتونه پیشرفت کنه. ولی جیم چیزی در مورد نوعی درمان شنیده که بیمار تحت تأثیر ترس‌هاش قرار می‌گیره تا بتونه با اون‌ها مقابله کنه. جیم فکر می‌کنه که این درمان می‌تونه جواب تمامی مشکلات و ترس‌هاش باشه. بنابراین تصمیم می‌گیره تا با ترس‌هاش روبه‌رو بشه و تمام چیزهایی که ازشون می‌ترسه رو می‌بره خونه.

حالا که جیم با تمام ترس‌هاش تو خونه تنها هستن، جیم قراره چیکار کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای تئوری شک را ببینید و از صحنه‌های پرهیجان و زیبای انیمیشن لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن تئوری شک، جیم، هیولا، مار و عنکبوت هستند.

در صورتی که از انیمیشن تئوری شک خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه جابجایی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن تئوری شک Shock Therapy

یک انیمیشن کوتاه است که به طور گروهی ساخته شده است. این گروه تمامی کارهای مربوط به طراحی شخصیت‌ها و پس‌زمینه را انجام داده‌اند.