آفرینک
X

غول­های پاکتی The Boxtrolls (2014)

غول­های پاکتی The Boxtrolls

غولهای پاکتی داستان زندگی پسر کوچکی است که در شهر غولها زندگی میکند. موجوداتی که پاکتهای مقوایی به تن میکنند و شبها باعث ترس مردم شهر میشوند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی غول­های پاکتی

انیمیشن غول­های پاکتی The Boxtrolls داستان پسر بچه کوچکی به­نام اگز فرزند دانشمندی به نام ترابشاو است. ایگز در کودکی به شهر غول­ها برده شده و در مخفیگاه آن­ها رشد کرده است. غول­های عجیبی که لباس­هایشان پاکت و جعبه­های مقوایی است. غول­ها در شب از مخفیگاه خود بیرون می­آیند و جستجو می­کنند.

مردم شهر به شدت از غول­های پاکتی واهمه دارند و شب­ها درهای خانههایشان را قفل می­کنند و در آن پنهان می­شوند تا از غول­ها در امان باشند. داستان­های زیادی از دزدیدن بچه­ها و کشتن­شان بر سر زبان­هاست. داستان­هایی که از رودهای خونآلود و تپه­های استخوان اجساد، حکایت می­کند.

مسئولین شهر به ریاست لرد پورتلي ريند، یکی از اهالی شهر به نام اسنچر را استخدام می­کنند. اسنچر مسئول می­شود تا غول­های مقوایی را شکار کنند. در صورتی که بتوانند تمام غول­های مقوایی را تحویل دهند، برنده کلاه سفید می‌شوند. کلاه سفید در واقع، نشانه­ای از مقام اجتماعی و قدرت و ثروت است و باعث اعتبار در بین مردم شهر می­شود. البته یک سنت جالب و بامزه در این شهر وجود دارد. پنیر و صرف آن در میهمانی­ها ارزش بالایی دارد و اسنچر نیز عاشق پنیر است. البته به طرز خنده­داری بدنش به پنیر حساسیت دارد. اما اسنچر کماکان چشم­اش دنبال پنیرهای اشراف است. در صورتی که اسنچر بتواند در مقابل تحویل غول­های پاکتی، کلاه سفید را تصاحب کند، یک امتیاز مهم به دست خواهد آورد. او پس از آن، می­تواند در جلسات صرف پنیر شرکت کند و به آرزوی همیشگی­اش برسد. اسنچر به همراه گروهش، شروع به شکار غول­های مقوایی می­کنند.

از طرفی لرد پورتلی ریند، دختر کوچکی دارد که بسیار جسور و پیگیر است. بر حسب اتفاق روزی از روزها دختر لرد پورتلی ریند، اگز را به همراه سایر غول­ها در خیابان می­بیند و با او آشنا می­شود. این دیدار باعث شکل­گیری اتفاقات جدید می­شود.

به نظر شما اسنچر موفق به شکار غول­های پاکتی و خوردن پنیرهای اشرافی می­شود و آیا غول­های مقوایی، واقعاً خطرناکند؟ داستان‍هایی که درباره ترسناک بودن آن­ها بر سر زبانهاست واقعیت دارد یا نه؟ مردم شهر روی آرامش را خواهند دید؟ عاقبت اگز و دختر کوچولوی لرد چه خواهد بود؟ حدس شما چیست؟

جزئیات ساخت انیمیشن غول­های پاکتی The Boxtrolls

انیمیشن غول­های پاکتی( The Boxtrolls) توسط گراهام آنابل(Graham Annable)و آنتونی استکی(Anthony Stacchi) و در سال 2014 کارگردانی و ساخته شده است.

این انیمیشن جالب و بامزه با چاشنی طنز و خنده را در آفرینک ببینید و لذت ببرید.

اگر به داستان­ هیولاها علاقه­مندید انیمیشن خانه هیولا Monster House و هیولاها علیه بیگانگان Monsters vs Aliens هم برایتان جذاب خواهد بود. این انیمیشن‌های زیبا را در آفرینک ببینید.