آفرینک
X

هتل ترانسیلوانیا 4 : ترانسفورمانیا Hotel Transylvania : Transformania (2022)

هتل ترانسیلوانیا 4 Hotel Transylvania

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 Hotel Transylvania : Transformania در ادامه فیلم هتل ترانسیلوانیا و ماجراهای دراکولا، دختر، نوه و البته دامادش ساخته شده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هتل ترانسیلوانیا 4 : ترانسفورمانیا

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 Hotel Transylvania : Transformania در ادامه فیلم هتل ترانسیلوانیا و ماجراهای دراکولا، دختر، نوه و البته دامادش ساخته شده است. در ادامه با آخرین قسمت منتشر شده از این انیمیشن در سال 2022 بیشتر آشنا شوید.

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4

در قسمت‌های 1، 2 و البته 3 فیلم سینمایی هتل ترانسیلوانیا، با دراکولای مثلا ترسناک، دختر زیبا و سایر موجودات ترسناک دنیای این فیلم آشنا شدیم. دختر دراکولا یعنی ماویس، در همان فیلم اول با جانی آشنا شده و بعد از انواع ماجراها، با یکدیگر ازدواج می‌کنند. در قسمت 4 فیلم هتل ترانسیلوانیا : ترانسفورمانیا که با نام انگلیسی Hotel Transylvania : Transformania به دنیا عرضه شده است، دراکولا تصمیم دارد بازنشسته شود و جانی یعنی داماد خانواده، قصد دارد که هتل را بازسازی کرده و مدیریت آن را برعهده بگیرد. در این بین و پس از انواع اتفاقات، جانی به یک هیولا تبدیل شده و دراکولا به انسان تبدیل می‌شود و البته دستگاهی که این تغییرات را ایجاد کرده، توسط دراکولایی که الان انسان شده، شکسته می‌شود. اتفاقات هر لحظه بدتر می‌شوند و دراکولا و جانی باید برای تعمیر این دستگاهِ تغییردهنده، به یک سفر طولانی بروند و البته وقت زیادی هم ندارند.

فیلم سینمایی هتل ترانسیلوانیا 4 : ترانسفورمانیا و نکات خاص آن برای تماشاگران

داستان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 و ماجراهای آن، به موضوع مهمی می‌پردازد که احتمالا کودکان و حتی بزرگسالان، بارها با آن روبه‌رو شده و یا خواهند شد: داستان عدم پذیرش در جمع‌های جدید. دراکولا که صدها سال زندگی کرده، علاقه‌ای به انسان‌ها ندارد و به همین خاطر از همان قسمت اول مجموعه انیمیشن هتل ترانسیلوانیا با حضور جانی در خانواده مخالف است. این موضوع با اتفاقات مختلف همراه شده و در نهایت در قسمت جدید انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 : ترانسفورمانیا این مشکل به‌صورت خیلی واضح‌تری نمایش داده می‌شود و جانی که تنها انسان جمع است، به‌شدت ناراحت خواهد شد.
فیلم جدید هتل ترانسیلوانیا 4 که یکی از بهترین انیمیشن های 2022 است به کودکان نشان می‌دهد که ظاهر انسان‌ها، تنها بخشی از شخصیت آن‌ها است و برای حضور در یک جمع، افراد باید شخصیت واقعی خودشان را حفظ کنند. دراکولایی که انسان شده و جانی که به یک هیولا تبدیل شده است، هر کدام با مشکلات بسیار بزرگ‌تری روبه‌رو می‌شوند و همین موضوع ماجراهای عجیب و جذاب‌تری را در طول فیلم هتل ترانسیلوانیا 4 ایجاد می‌کند.
حضور شخصیت‌های مختلف، تغییرات ظاهری و باطنی کاراکترهای اصلی و البته بحران‌هایی که هر شخصیت با آن روبه‌رو می‌شود، همه بخشی از جذابیت‌های انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 2022 هستند که برای کودکان و البته بزرگسالان، درس‌های بسیار زیادی را به همراه دارند.

دانلود رایگان انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 با دوبله فارسی

فیلم هتل ترانسیلوانیا 4 با دوبله فارسی کامل و بهترین کیفیت ممکن در سایت آفرینک وجود دارد و می‌توانید آن را به‌صورت آنلاین ببینید و یا با دانلود آن، این انیمیشن جذاب را به‌صورت آفلاین برای کودکان خود پخش کنید. قسمت 4 انیمیشن هتل ترانسیلوانیا به‌عنوان آخرین قسمت این مجموعه بسیار محبوب و جذاب به دنیا عرضه شده است و پیشنهاد می‌کنیم با تماشای تیزر فیلم هتل ترانسیلوانیا 4 در صفحه اینستاگرام آفرینک، جذاب‌ترین سکانس‌های آن را مرور کنید. امکان دانلود انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4 دوبله فارسی - Hotel Transylvania : Transformania به‌صورت کاملا رایگان و البته با کیفیت‌های مختلف برای کودکان در آفرینک وجود دارد و پیشنهاد می‌کنیم به‌سرعت این فیلم انیمیشنی جذاب را دانلود کرده و از تماشای آن با کودکان خود لذت ببرید.

پیش از تماشای هتل ترانسیلوانیا جدید ، می‌توانید قسمت‌های قبلی این فیلم سینمایی یعنی  انیمشین هتل تراسیلوانیا 1  و انیمیشن هتل تراسیلوانیا 2 را در آفرینک تماشا کنید.