آفرینک
X

پاندای کونگ فو کار 2 Kung Fu Panda 2 (2011)

پاندای کونگ فو کار 2 Kung Fu Panda 2

پاندای کونگ‌فوکار 2 Kung Fu Panda  انیمیشن کامپیوتری آمریکایی است که توسط دریم‌ورکس انیمیشن ساخته و توسط پارامونت پیکچرز توزیع شده. کارگردان ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی پاندای کونگ فو کار 2

پاندای کونگ‌فوکار 2 Kung Fu Panda  انیمیشن کامپیوتری آمریکایی است که توسط دریم‌ورکس انیمیشن ساخته و توسط پارامونت پیکچرز توزیع شده. کارگردان این فیلم جنیفر یو نلسون است. این فیلم در ادامه فیلم پاندای کونگ‌فوکار است. انیمیشن بازخوردهای مثبت بسیاری را دریافت کرد و منتقدان صحنه‌های اکشن، صدای صداپیشگان، کیفیت انیمیشن بالا، موزیک جذاب آن را تشویق کردند تا اینکه فروش این انیمیشن رو به 665 میلیون دلار در سرتاسر جهان رسید و جایزه بهترین انیمیشن سال رو دریافت کرد.

لرد شن طاووسیه که فرزند حکم‌ران شهر گانگمن هستش و داره تلاش می‌کنه تا باروتی که قدیم توی آتیش بازی استفاده می‌شده رو تبدیل به سلاح خطرناکی بکنه. بعد از اینکه بز پیش‌گو هم پیش بینی می‌کنه که اگر همین جور پیش برود، جنگجویی سیاه وسفید او را شکست می‌ده، شن لشگری از گرگ‌ها رو به روستای پانداها می‌فرسته تا همشون رو قتل عام کنند. از اون طرف هم پدر و مادر شن برای این سنگدلی و نادانی‌اش او را از شهر تبعیدش می‌کنن و شن آن جا قسم می‌خوره که بر می‌گرده و انتقام می‌گیره.

سی سال بعد، پو داره رؤیای جنگجوی اژدها بودن رو زندگی می‌کنه و از دره صلح در کنار دوستانش پنج استاد کونگ‌فو، دفاع می‌کنه. با این‌حال استاد شیفو به اون می‌گه که باید به صلح درونی برسه. هنگام دفاع از دره در حمله دسته گرگ‌ها که اومده بودن تکه فلزی رو بدزدن، حواس پو با دیدن علامتی روی لباس رهبر گرگ‌ها پرت می‌شه و به یاد مادرش می‌افته و گرگ‌ها فرار می‌کنن. پو از پدرش در مورد گذشتش می‌پرسه. آقای پینگ رازی را افشا می‌کنه که پو رو وقتی نوزاد بوده به فرزندخوندگی قبول کرده ولی پو قبول نمی‌کنه که چطور ممکنه از دره صلح سر درآورده باشه.

شیفو پیامی دریافت می‌کنه که در اون از بازگشت لرد شن به شهر گانگمن و کشته شده رینو تاندرینگ، رهبر کمیته کونگ‌فوکار محافظ شهر و قصد شن برای غارت تمام پین با استفاده از سلاح خطرناکش گفته شده. شیفو، پو و چنج جنگجوی اژدها رو می‌فرسته به شهر گانگمن. وقتی‌که اون‌ها به شهر می‌رسن می‌بینن که شهر توسط گرگ‌ها تصرف شده و تمام اعضای کمیته محافظان هم به غیر از دو نفر کشته شدن. اون‌ها می‌رن پیش دو نفر محافظ ولی اون دو نفر حاضر به کمک کردن برای پس گرفتن شهر نیستن. در حین این جروبحث‌ها بوده که گرگ‌ها پو و پنج جنگجو رو دستگیر می‌کنن و پیش لرد شن می‌برنشون.

تا اینجای کار پو و پنج جنگجو دستگیر شدن و چین رو خطر بزرگی به اسم لرد شن تهدید می‌کنه، اینکه آیا اون‌ها می‌تونن فرار کنن و چه اتفاقاتی قراره بیفته؟ خودتون انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار 2 رو ببینید و ازش لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن پاندای کونگ فو کار 2، پو، استاد شیفو، لرد شن، ببری، افعی، مانتیس، میمون، لک‌لک، استاد سوت‌سایر، رهبر گرگ، اساتد تاندرینگ رینو و آقای پینگ هستند.

در صورتی که از انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار 2 خوشتون اومده، قسمت‌های دیگه مثل پاندای کونگ‌فوکار 3 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمیشن پاندای کونگ‌فوکار Kung Fu Panda 2

این انیمیشن ساخت کمپانی دریم‌ورکس انیمیشن است و توسط شرکت پارامونت پیکچرز پخش شد. کمپانی دریم‌ورکس انیمیشن، استودیوی آمریکایی تولید انیمیشن است و سومین کمپانی مطرح انیمیشن‌سازی بعد از والت دیزنی و پیکسار است. این استودیو در ۱۲ اکتبر ۱۹۹۴ توسط سه تن از گردانندگان صنعت سرگرمی؛ استیون اسپیلبرگ، دیوید گفن و جفری کاتزنبرگ به عنوان زیرمجموعه‌ای برای دریم‌ورکس تأسیس شد. اما در سال ۲۰۰۴ زمانی که پارامونت قصد خرید دریم ورکس را داشت، دریم‌ورکس انیمیشن به دست مدیر عاملش یعنی جفری کاتزنبرگ مستقل شد و تا به حال مستقل مانده‌است. کمپانی مستقل انیمیشن‌سازی دریم ورکس تاکنون بیش از ۲۷ انیمیشن سینمایی مهم تاریخ سینما را ساخته است، به‌طوری‌که این انیمیشن‌ها در فهرست ۵۰ انیمیشن پرفروش سینمایی تاریخ سینما قرار دارد.