آفرینک
X

خانواده پاگنده Bigfoot Family (2020)

خانواده پاگنده Bigfoot Family

انیمیشن خانواده پاگنده Bigfoot Family 2020 ماجراهای این خانواده جذاب، بعد از مشهور شدن پدر خانواده یعنی پاگنده را روایتتتت می‌کنننند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • بلژیک
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی خانواده پاگنده

انیمیشن خانواده پاگنده ، ماجرای پسری به نام آدام است که برای پیداکردن پدر خود، راهی سفری پر از ماجرا می‌شود. در این سفر، مادر آدام، یک خرس، چند راکون و پرنده نیز او را همراهی کرده و به او کمک می‌کنند تا پدر خود که جزء نژاد پاگنده‌ها می‌باشد را پیدا کرده و نجات دهد. اما در این سفر چه اتفاقاتی می‌افتد؟ آیا آدام موفق می‌شود تا دوباره پدر خود را ببیند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود، به تماشا انیمیشن پاگنده 2 با دوبله فارسی بنشینید. اگر به دنبال جزئیات و نکات مثبت و مهم این انیمیشن هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمیشن خانواده پاگنده

پاگنده یک موجود افسانه‌ای است که با پاهای بزرگ خود، در طول تاریخ شناخته می‌شود. در سال 2017، انیمیشن سینمایی The Son of Bigfoot اکران شد و در آن، با این خانواده جذاب و جدید آشنا شده و متوجه می‌شویم که نه تنها پاگنده وجود دارد، بلکه یک خانواده تشکیل داده و آدام پسر نوجوان او است. انیمیشن پاگنده 2 ماجراهای جذاب پس از شهرت این خانواده را نشان می‌دهد. پدر خانواده قصد دارد از این شهرت خود بهره برده و محیط زیست را نجات دهد. در مدت کوتاهی، پاگنده در زمان اعتراض به یک شرکت بزرگ، ناپدید می‌شود و آدام، پسر نوجوان خانواده، همراه با دوستان خود یعنی یک خرس، چند راکون و تعدادی پرنده، سعی می‌کند که پدر خود را نجات دهد.

نکات مهم انیمیشن پاگنده 2

در این انیمیشن، چند موضوع مهم به‌صورت هم‌زمان روایت می‌شوند. روابط خانوادگی، جدا شدن فرزند از پدر و مادر بر اثر اتفاقات ناگهانی و تلاش برای بازگرداندن آن‌ها، اصلی‌ترین موضوعات انیمیشن خانواده پاگنده 2020 هستند. علاوه بر این، حفاظت از محیط زیست، جلوگیری از نابودی آن و خودخواهی انسان‌ها برای کسب ثروت بیشتر از طریق تخریب زمین، موضوعات مهم دیگری است که کودکان در این انیمیشن با آن روبه‌رو خواهند شد. در کنار همه این موارد، مخاطبان برخی از مشکلات دوران نوجوانی را از طریق روابط آدام با سایر هم‌کلاسی‌ها و دوستان او نیز خواهند دید.
با توجه به موضوع اصلی این انیمیشن، برخی سکانس‌های خشن نیز در طول فیلم وجود دارد. علاوه بر آن، یک سکانس درام نیز در انیمیشن به چشم می‌خورد که بهتر است آن را هم در نظر بگیرید. به همین خاطر اگر کودکان شما کم سن و سال هستند، بهتر است انیمیشن خانواده پاگنده با دوبله سورن را برای آن‌ها دانلود کنید. نسخه زبان اصلی انیمیشن پاگنده 2 با زیرنویس فارسی برای کودکان بزرگ‌تر از 12 سال مناسب‌تر خواهد بود.
این انیمیشن درون‌مایه طنز داشته و با تاکید بر روابط خانوادگی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تعطیلات آخر هفته است. اتفاقات جذاب، لحظات مهیج، داستان تاثیرگذار و طراحی فوق‌العاده صحنه، می‌تواند علاوه بر کودکان، مخاطبان بزرگسال را نیز به خود علاقه‌مند کند.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن خانواده پاگنده 2020 با دوبله فارسی

مهم‌ترین پیام این انیمیشن سینمایی، محافظت از محیط زیست بوده و به مخاطبان یادآوری می‌کند که زمین از هر ثروتی باارزش‌تر است. پس از تماشای این انیمیشن با کودکان، می‌توانید راجع به موضوعات مهمی با آن‌ها گفت‌وگو کنید.
در این راستا می‌توانید از اهمیت خانواده، اهمیت محافظت از یکدیگر در شرایط سخت زندگی و البته محافظت از سایر موجودات زمین با فرزندان خود صحبت کنید. افزون بر آن، می‌توانید راجع به برخی از اتفاقات و مشکلات دنیای واقعی نیز با کودکان خود حرف بزنید.
مشکلاتی هم‌چون بار روانی ناشی از شهرت، خطرات رانندگی در زمان خستگی و با هوشیاری پایین و قرار دادن خود در معرض خطراتی هم‌چون شنا‌کردن در محیط‌های غیر استاندارد، برخی دیگر از موضوعات مهمی است که می‌توانید با توجه به علایق و البته رفتارهای کودکان خود، راجع به آن‌ها گفت‌وگو نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن پاگنده 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک نسخه‌های مختلفی از انیمیشن خانواده پاگنده را برای شما فراهم کرده‌ایم. می‌توانید نسخه زبان اصلی انیمیشن پاگنده 2 را برای کودکان خود دانلود کرده و یا اینکه این انیمیشن را با دوبله فارسی دانلود کنید. علاوه بر این، امکان تماشا آنلاین و رایگان انیمیشن خانواده پاگنده با دوبله فارسی کامل نیز در آفرینک وجود دارد. خانواده و محیط زیست از باارزش‌ترین دارایی‌های ما انسان‌ها هستند و می‌توانید اهمیت این موضوع را با کمک یک انیمیشن مفرح برای کودکان خود بازگو کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن خانواده پاگنده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن پا کوچک و انیمیشن لینک گمشده را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.