آفرینک
X

دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس ویژه کریسمس A Christmas Special - Miraculous : Tales Of Ladybug & Cat Noir (2016)

دختر کفشدوزکی A Christmas Special - Miraculous

انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس Christmas Special : Miraculous : Tales of Ladybug & Cat Noir درباره مشکلاتی است که آدرین در اولین کریسمس بعد از نبود مادرش با آن‌ها روبه‌رو خواهد شد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 7.2 امتیاز
 • 22 دقیقه
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در پاریس ویژه کریسمس

دختر کفشدوزکی و گربه سیاه، درست مثل همه نوجوان‌ها با انواع چالش‌ها روبه‌رو می‌شوند و این بار، در کارتون دختر کفشدوزکی، کریسمس به‌تازگی فرا رسیده و آدرین با یک ماجرای تازه مواجه شده است. آدرین، به‌تازگی مادر خود را از دست داده و احساس می‌کند که با وجود مشغله‌های ناتمام پدرش، قرار نیست که این کریسمس را به‌صورت خانوادگی جشن بگیرند. با این تصور، آدرین ترجیح می‌دهد از خانه بیرون برود و ماجرا درست از همین‌جا شروع می‌شود! اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، چند دقیقه همراه ما بمانید تا خلاصه داستان انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس با دوبله فارسی را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان کارتون ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس درباره چیست؟

آدرین از نبود مادرش غمگین شده و احساس می‌کند که پدرش هم نمی‌خواهد این روز مهم را کنار او باشد. به همین خاطر در یک تصمیم عجیب و عجولانه، از خانه خارج می‌شود و وقتی پدرش به خانه می‌آید، از نبودن آدرین در اتاق‌اش حسابی نگران می‌شود. خبر گم‌شدن آدرین در زمان کوتاهی همه جا پخش می‌شود و دختر کفشدوزکی تصمیم می‌گیرد که با کمک قدرت‌های ابرقهرمانی خود، به دنبال آدرین بگردد. فکر می‌کنید دختر کفشدوزکی موفق می‌شود او را پیدا کند؟ برای پاسخ به این سوال باید این قسمت خاص کارتون دختر کفشدوزکی را با فرزند خود تماشا کنید.

جزئیات جالب انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس با دوبله فارسی

کارتون دختر کفشدوزکی درباره دو ابرقهرمان نوجوان یعنی لیدی باگ و گربه سیاه است. این دو ابرقهرمان نوجوان، هر روز و در هر لحظه باید مراقب شهر پاریس باشند، با کاراکتر منفی یعنی هاوک ماوث بجنگند و البته مثل بقیه بچه‌ها، درس هم بخوانند. البته اگر شما هم نمی‌دانید دختر کفشدوزکی کیست، باید بگوییم که این ابرقهرمان مهربان و شجاع، مرینت نوجوان است که بعد از کمک به یک پیرمرد عجیب، صاحب یک گوشواره خاص می‌شود و می‌تواند با کمک این گوشواره‌ها، به دختر کفشدوزکی تبدیل شود.
کارتون دختر کفشدوزکی قسمت خاص کریسمس ، با بررسی زندگی عادی کاراکترهای اصلی، مخاطبان را با جنبه دیگری از شخصیت کاراکترهای این کارتون آشنا می‌کند. بچه‌ها در این اپیزود ویژه، همراه با آدرین با یک مشکل خانوادگی و شخصی روبه‌رو شده و همراه او باید بتوانند با چالش عدم حضور والدین در زندگی فردی خود مواجه می‌شوند.
با وجود استقبال فوق‌العاده از دختر کفشدوزکی کریسمس 1 ، هنوز هیچ خبری راجع به ساخت دختر کفشدوزکی کریسمس 2 نیست و به جای آن، اپیزودهای ویژه دیگری برای این سریال انیمیشنی ساخت شده است. پیشنهاد می‌کنیم بعد از تماشا کارتون دختر کفشدوزکی کریسمس با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، درباره اتفاقات این اپیزود با کودکان صحبت کنید و نظرشان را راجع به رفتار هر کدام از کاراکترها بپرسید. 

پیام های مثبت کارتون ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس برای بچه ها

تماشا این کارتون برای کودکان بالای 7 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

 • روابط میان فرزندان و والدین و چالش‌های موجود میان آن‌ها؛

 • کمک به دوستان و اعضای خانواده؛

 • نحوه مواجه‌شدن با غم از دست دادن عزیزان؛

 • معایب تصمیم‌گیری بدون در نظر گرفتن همه جوانب.

ورود به دوره نوجوانی برای همه کودکان چالش‌های زیادی به همراه دارد و در کارتون ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس ، بچه‌ها همراه با یکی از کاراکترهای اصلی این کارتون، با بخشی از این چالش‌ها مواجه خواهند شد. آدرین به‌عنوان یک پسر نوجوان، نمی‌تواند با اتفاقات ناراحت‌کننده اخیر کنار بیاید و بدون بررسی شرایط خود، یک تصمیم نادرست می‌گیرد. این بخش می‌تواند فرصت فوق‌العاده‌ای باشد که با بچه‌ها درباره عدم پیش‌داوری، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که بهتر است قبل از تصمیم‌گیری و انجام یک کار تازه، با اطرافیان خود صحبت کنند، نظر بقیه را بدانند و سپس با در نظر گرفتن همه داده‌های موجود، تصمیم جدیدی بگیرند.
آواز دختر کفشدوزکی و گربه سیاه در کریسمس هم با تمرکز بر احساسات منفی و ناراحت‌کننده آدرین ساخته شده است. از این موضوع هم کمک گرفته و به کودکان بگویید که همه در مسیر زندگی، با انواع احساسات ناخوشایند مثل غم، خشم، حسرت و تنهایی روبه‌رو خواهند شد. به آن‌ها یادآوری کنید که برقراری ارتباط دوستانه با والدین، خواهر و برادر و دوستان، می‌تواند به آن‌ها در مواجه‌شدن با این احساسات منفی کمک کند.
بچه‌ها با تماشا انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس متوجه می‌شوند که دوستان آدرین، در این روز خاص هم او را تنها نمی‌گذارند و برای نجات او و بازگرداندن‌اش به خانه، همه تلاش خود را به کار می‌گیرند. می‌توانید پس از اتمام این کارتون، درباره خطرات خروج از خانه بدون اطلاع بزرگترها و به‌تنهایی، با کودکان حرف بزنید و آن‌ها را نسبت به اتفاقات بد احتمالی ناشی از این کار، آگاه نمایید.

تماشا و دانلود انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس با دوبله فارسی کامل و کیفیت بالا فراهم شده است. می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و همراه با دختر کفشدوزکی و آدرین یک ماجراجویی تازه را پشت سر بگذارید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ماجراجویی در پاریس : ویژه کریسمس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر انیمیشن‌‌های سینمایی مربوط به دختر کفشدوزکی مانند انیمیشن ماجراجویی در شانگهای و انیمیشن ماجراجویی در نیویورک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.