آفرینک
X

آواز 2 Sing 2 (2021)

آواز 2 Sing 2

انیمیشن آواز 2 - Sing 2 همین‌طور که از اسم‌اش کاملا پیدا است، درباره موسیقی، آواز و رسیدن به آرزوهای بزرگ از طریق استعداد خوانندگی و تلاش کردن است. این انیمیشن با نام آوازخوان 2 هم شناخته شده است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی آواز 2

انیمیشن آواز 2 - Sing 2 همین‌طور که از اسم‌اش کاملا پیدا است، درباره موسیقی، آواز و رسیدن به آرزوهای بزرگ از طریق استعداد خوانندگی و تلاش کردن است. این انیمیشن با نام آوازخوان 2 هم شناخته شده است.

داستان انیمیشن آواز 2 - Sing 2

داستان انیمیشن جدید آواز 2 یکی از انیمیشن های 2021 است و اتفاق‌هایی را تعریف می‌کند که بعد از ماجراهای کارتون آواز 1 اتفاق افتاده است. اگر انیمیشن آواز 2 را با دوبله فارسی را ندیده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم سریع‌تر آن را از آفرینک دانلود کرده و ببینید. داستان اولیه انیمیشن آواز 1 ساخته سال 2016 درباره یک تئاتر کوچک و محلی است که با بدهی‌های زیاد روبه‌رو شده و مالک تئاتر که یک کوالا به اسم باستر مون است، سعی می‌کند با جمع‌کردن انواع استعدادهای شهر و تعیین یک جایزه بزرگ، در واقع یک جایزه خیلی خیلی بزرگ، توجه بهترین خواننده‌ها را جلب کرده و با این روش، پول لازم برای نجات دادن سالن و تئاتر خود را جمع کند. البته که داستان با همین موضوع ساده شروع می‌شود ولی در ادامه، انواع مشکلات مختلف برای باسترمون و گروه او ایجاد خواهد شد که اصلا ساده و راحت نیستند.
در انیمیشن Sing 2 همان گروه محبوب یعنی خانم خوک به اسم رزیتا، موش یعنی مایک، جانی گوریل، جوجه تیغی یعنی اش و البته فیل نوجوان یعنی مینا به همراه باستر مون، ماجراجویی‌های خودشان را در یک دنیای بزرگ‌تر و در شهر آرزوها شروع می‌کنند. داستان از لحظه‌ای شروع می‌شود که باستر مون، «سوکی» دستیار یک غول رسانه‌ای یعنی «جیمی کریستال» را به تئاتر دعوت می‌کند که برنامه گروه را ببیند. اما این دستیار مغرور، بعد از یک اجرای کوتاه از تئاتر خارج می‌شود و به آن‌ها می‌گوید که اصلا خوب نیستند. همین حرف باعث می‌شود که گروه قهرمان‌های ما تلاش کنند تا هر طور شده در شهر آرزوها هم موسیقی‌های خود را اجرا و توجه همه را به خود جلب کنند. ماجراهای کارتون آواز 2 از این‌جا سخت‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. با دانلود کارتون آواز 2 و تماشای این انیمیشن جدید، همه ماجرا را خواهید فهمید.

 تماشای انیمیشن آواز 2 دوبله فارسی برای بچه‌ها

انیمشن جدید آواز 2 یک داستان کامل شامل عشق، موسیقی، امید، خیر و شر و البته لحظه‌های طنز و خنده‌دار است که با بزرگ‌ترین و مشهورترین آهنگ‌های خواننده‌های فعلی و نسل قبلی دنیای موسیقی همراه شده است. داستان کامل Sing 2 هم به بچه‌ها و هم به بزرگ‌ترها کمک می‌کند که انواع اتفاقات دنیای واقعی را همراه با موسیقی ببینند و از طریق این ماجراها، تلاش برای برنده‌شدن و ایستادگی مقابل بدی‌ها را یاد بگیرند.

دانلود رایگان کارتون آواز 2 - Sing 2 در آفرینک

نسخه زبان اصلی انیمیشن Sing 2 با صداگذاری افراد مشهور و جذاب دنیای سینما همراه شده ولی اگر قرار است با بچه‌ها این انیمیشن را ببینید، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن آواز 2 دوبله فارسی را از آفرینک دانلود کرده و به‌صورت آفلاین برای بچه‌ها پخش کنید و یا اینکه حتی بدون دانلود کردن، آن را به‌صورت آنلاین و در آفرینک تماشا کنید. تماشای انیمیشن sing 2 2021 هم برای بچه‌ها و هم برای بزرگ‌ترها خیلی جذاب خواهد بود و برای هر دو گروه، داستان‌های جذاب، آموزنده و طنزی را ارائه می‌دهد. البته تریلر انیمیشن Sing 2 هم در صفحه اینستاگرام آفرینک قرار دارد، پس هر چه سریع‌تر این تریلر را پخش کنید و از دیدن جذاب‌ترین سکانس‌های این انیمیشن لذت ببرید.