آفرینک
X

گروه ویژه G-force (2009)

گروه ویژه G-force

گروه ویژه، یک گروه برای انجام مأموریتهای ویژه است. اعضای این گروه موشهایی هستند که تعلیمات ویژه‌ای دیده‌اند و مهارتهایی دارند که تا به چشم خود نبینید، باور نمی‌کنید... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی گروه ویژه

قصه تیزچنگال ماهیچه دوست را شنیده‌اید؟ همان گربه زورگویی که دُم باریک و بقیه موشها با کمک هم، شکستش دادند؟ یا قصه‌ی آقا موشه‎ی مهربان که دل خاله سوسکه را به دست آورد؟ انیمیشن موش سرآشپز را چطور؟ دیده‎اید؟ موش‌ها دو دسته‌اند، دسته اول موشهایی که تمام عمر به زندگی موشی خود ادامه می‌دهند و تعدادشان خیلی زیاد است؛ اما دسته دوم موش‌هایی هستند که توانایی‌هایشان را بیش از قد و قواره ریزه میزه‌شان می‌دانند و برای قهرمان شدن تلاش می‌کنند. مثل رمی که عاشق آشپزی است و سرآشپز می‎شود. یا دُم باریک که موشها را از دست تیزچنگال ماهیچه‌ دوست نجات می‌دهد و یا مثل بلاتستر، داروین، جوارز و اسپکلز (خوکچه‌های هندی) یک گروه ویژه را تشکیل می‌دهند و کارهایی می‌کنند که حتی حرفه‌ای‌ترین مأمورهای ویژه از پس آن بر نمی‌آیند.
موش‌های گروه ویژه، برای مأموریتهای خیلی سخت تعلیم دیده‌اند و بیشتر از خیلی از آدمها اطلاعات دیجیتالی دارند و می‌توانند با استفاده از همین وسایل دیجیتال با آدمها حرف بزنند! آنها مأمور خنثی کردن یک عملیات خطرناک می‌شوند. آنها فایل‌های مربوط به عملیات «طوفان شهابی» را دانلود می‌کنند و تلاش می‎کنند آن را خنثی کنند و مردم شهر را نجات بدهند. اما ماجرا پیچیده‌تر از این‌ها است. اطلاعاتی که داروین دانلود کرده قابل بازخوانی نیست. گروه ویژه تعطیل می‌شود و رییس جدید عملیات که توانایی حیوانات را باور ندارد، دستور می‌دهد موش‌ها را سر به نیست کنند چون اطلاعات زیادی درباره عملیات دارند و می‌توانند حرف بزنند. اما «ری» همان مردی که موش‌ها را تعلیم داده به کمک دستیارش قصد دارد آنها را فراری دهد تا به همراه گروه ویژه، پنهانی به عملیات خود ادامه می‎دهند. در حین فرار، موش‌ها طی حادثه‌ای در قفس زندانی می‌شوند و به فروشگاه حیوانات خانگی برده‌ می‌شوند. موشها آنجا نقشه فرار می‌کشند و هر کدام به شیوه‌ای فرار می‌کنند... آیا آنها دوباره همدیگر را پیدا می‌کنند؟ آیا موفق به خنثی کردن نقشه خرابکاران می‌شوند؟ اگر به صحنه‌های هیجان انگیز علاقه دارید، حتما این فیلم را تماشا کنید. شاید با سرعتی که دنیای دیجیتال دارد اتفاقهایی که در این فیلم می‌افتد آنقدرها هم دور از ذهن نباشد. شاید خود شما چند سال دیگر مثل ری یک گروه ویژه داشته باشید یا بتوانید با استفاده از تغییر امواج صوتی، با حیوانات صحبت کنید. فکرش را بکنید! چقدر هیجان انگیز است یک دوست موش داشته باشی، یا با یک خرگوش درد دل کنی یا یک عصر تابستانی، با یک گربه پای تلویزیون بنشینید و سریال مورد علاقه‌تان را تماشا کنید.


اطلاعات بیشتر درباره گروه ویژه

گروه ویژه یک انیمیشن کامپیوتری است که در سال ۲۰۰۹ تولید شده است. کارگردان آن هویت یتمن است و کارمک ویبرلی و ماریان سیلک ویبرلی فیلمنامه‌نویسان آن هستند. جی-فورس را شرکت والت دیزنی در ژانر اکشن تولید کرده است.