آفرینک
X

ترول ها Trolls (2016)

ترول ها Trolls

انیمیشن ترول­ ها Trolls راجع به موجودات کوچولوی عجیبی هست که خیلی خوشبختن. چرا خوشبختن؟!اونها کاری بجز شادی و آوازخوندن و خوشگذرونی ندارن. یعنی همیشه مش ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ترول ها

انیمیشن ترول­ ها Trolls راجع به موجودات کوچولوی عجیبی هست که خیلی خوشبختن. چرا خوشبختن؟!اونها کاری بجز شادی و آوازخوندن و خوشگذرونی ندارن. یعنی همیشه مشغول به همین کارها هستن. بنظر زندگی رویایی میاد، مگه نه؟اوضاع خوب بود تا وقتی که سر و کله برگن ها پیدا شد؟برگن کیه؟ هوم. برگن موجود عجیب و گنده ای هست که برخلاف ترول ها هیچوقت توی زندگیش احساس شادی نکرده. بنظر موجود غم انگیزی میاد، نه؟ولی برگنها برای غمگین بودنشون یک راه حل پیدا کردن. اونها اگه روزی یکدونه ترول بخورن میتونن شاد و سرخوش بشن. پس برگنها همه ترول ها با درختهایی که اونا روشون زندگی میکنن رو میدزدن. به سرزمین خودش میبرن و توی یک قفس زندانیشون میکنن. یک مراسم بزرگ میگیرن تا بصورت رسمی از اون روز خوردن ترول ها و تجربه شادی رو جشن بگیرن. ولی ترول ها به رهبری پادشاه پپی میتونن با حفر یک تونل فرار کنن و زنده بمونن. هورا!سالها میگذره. پرنسس پپی، دختر پادشاه پپی یک ترول فوق العاده شاد و خوش بین هست. اما توی یکی از مهمونی های مختلفی که در طول روز میگیرن با یک ترول بدخلق به اسم برانچ آشنا میشه. برانچ خبرهای بدی داره. گروه برگن ها دارن به سمت سرزمین ترول ها میان. اونها میخوان شکستی رو که سالها پیش خوردن جبران کنن. اینبار اونها حسابی مصمم و بیرحم هستن. بنظرتون چی میشه؟ترول ها میتونن اینبار هم فرار کنن؟رابطه پرنسس با برانچ چی میشه؟اصلن برگن ها چرا انقدر غمگین و عصبانی هستن؟مگه شاد بودن سخته؟خوب، بهتره با هم به تماشای انیمیشن ماجراجویانه و کمدی ترول ها بشینیم و ببینیم آخر داستان این موجودات دوست داشتنی چی میشه.

شخصیت های انیمیشن ترول­ ها

یک سری ترول با قیافه های بامزه و رنگهای شاد و عجیب. مهمترین هاشون هم پرنسس پپی و برانچ و بریجیت و. . . خیلی ها این کارتون رو با اسم ترولز میشناسن.