آفرینک
X

سفر یک لک لک A Stork's Journey (2017)

سفر یک لک لک A Stork's Journey

ریچارد گنجشکی است که فکر می‌کند لک‌ لک است! این تصور باعث می‌شود او به جای اینکه مثل یک گنجشک زندگی کند، مثل یک لک‌ لک باشد و مهاجرت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • نروژ
  • 5.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی سفر یک لک لک

انیمیشن سفر یک لک لک A Stork's Journey درباره گنجشکی است که قبل از به دنیا آمدن، پدر و مادرش را از دست داده؛ اما لک‌لکی او را توی لانه‌اش پیدا می‌کند. برای همین گنجشک، که اسمش ریچارد است، از همان اول لک‌لک‌ها را خانواده خود می‌داند و درست مثل لک‌لک‌ها رفتار می‌کند. او مثل لک‌لک‌ها ماهی می‌خورد، مثل آن‌ها پرواز می‌کند، آواز می‌خواند و حتی مثل لک‌لک‌ها یک پایش را بالا می‌گیرد و می‌خوابد. همه این‌ها باعث می‌شود که ریچارد نداند یک گنجشک است و نه لک‌لک. اگر دوست دارید درباره لک‌لک‌ها و زندگی‌شان بیشتر بدانید به شما پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لک‌لک‌ها را هم در آفرینک تماشا کنید.
وقتی فصل مهاجرت لک‌لک‌ها نزدیک می‌شود، پدر خانواده‌ لک‌لک‌ها تصمیم می‌گیرد به ریچارد واقعیت را بگوید؛ اما ریچارد نمی‌تواند این موضوع را باور کند. ریچارد به پدرش می‌گوید که او هم مثل بقیه لک‌لک‌ها مهاجرت می‌کند و هیچ مشکلی برایش پیش نمی‌آید. اما وقتی ریچارد به خواب می‌رود، بقیه لک‌لک‌ها به قصد مهاجرت با هم پرواز می‌کنند و ریچارد در لانه جا می‌ماند. او وقتی از خواب بیدار می‌شود و می‌فهمد چه اتفاقی افتاده، خیلی ناراحت می‌شود. اما باز هم حاضر نیست باور کند که توانایی مهاجرت ندارد و یک گنجشک کوچک است. او حتی نمی‌داند به کدام طرف پرواز کند. در همین حین که ریچارد سرگردان و تنهاست، با جغدی به اسم اولگا آشنا می‌شود. اولگا یک دوست خیالی به اسم اولگ دارد و همه‌ش با او حرف می‌زند. اما تنها مسئله‌ای که ریچارد به آن اهمیت می‌دهد، رفتن به آفریقاست. او یادش مانده که لک‌لک‌ها درباره رفتن و مهاجرت به آفریقا صحبت می‌کردند. برای یک جغد و یک گنجشک رفتن به آفریقا آن‌قدرها هم ساده نیست. آن‌ها اول از همه باید مسیر را پیدا کنند. اولگا که در جهت‌یابی کمی بهتر از ریچارد است، نقشه راه را برای او توضیح می‌دهد؛ اما خودش هم خیلی مطمئن نیست که این مسیر به آفریقا برسد. همین موقع است که آن‌ها با پرنده دیگری آشنا می‌شوند. او یک قناری زرد است، که سال‌ها در قفس زندگی کرده. او از ریچارد و اولگا می‌خواهد تا از قفس آزادش کنند و او هم به جبران این کار، مسیر را نشان‌شان می‌دهد. او می‌گوید که زبان آدم‌ها را می‌فهمد و می‌تواند از این طریق راه را پیدا کند. همه‌ این ماجراها تازه اول راه طولانی ریچارد به سوی آفریقاست. او ماجراهای زیادی را تجربه می‌کند؛ ولی فکر می‌کنید بالاخره به دسته لک‌لک‌ها می‌رسد؟

شعار تبلیغاتی انیمیشن سفر یک لک لک A Stork's Journey

مقصد اونا ماجراجویه!