آفرینک
X

ماشین ها 1 Cars 1 (2006)

ماشین ها 1 Cars 1

انیمیشن ماشین‌ها 1 Cars 1 داستان ماجراهای یک ماشین مسابقه هستش. در شهر ماشین‌ها آخرین مسابقه برای قهرمانی کاپ پیستون با عبور سه ماشین به طور همزما ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی ماشین ها 1

انیمیشن ماشین‌ها 1 Cars 1 داستان ماجراهای یک ماشین مسابقه هستش. در شهر ماشین‌ها آخرین مسابقه برای قهرمانی کاپ پیستون با عبور سه ماشین به طور همزمان از خط پایان تموم می‌شه؛ یه ماشین باتجربه و در حال بازنشستگی به اسم کینگ، یه ماشین مسابقه بی نام‌ونشون به اسم چیک هیکس و لایتنینگ مک‌کوئین. برای تعیین برنده نهایی از بین این سه نفر، یه مسابقه نهایی برنامه‌ریزی می‌شه. این مسابقه قراره یک هفته بعد و تو پیست بین‌المللی لس‌آنجلس در کالیفرنیا برگزار بشه. مک‌کوئین به سرعت صحنه مسابقه رو ترک می‌کنه تا هم اولین نفری باشه که به پیست مسابقه هفته بعد می‌رسه و هم اینکه از دست برنامه‌های تبلیغاتی کمپانی اسپانسرش یعنی راستیز که روغن موتور برای ماشین‌های قراضه تولید می‌کنه، خلاص بشه.

او اینقدر برای رسیدن به مسابقه عجله داره که تریلرش مک رو مجبور می‌کنه تا در تمام طول شب رانندگی کنه. در طول مسیر وقتی مک‌کوئین خوابه، یک گروه از ماشین‌های مسابقه خیابونی مک رو هولش می‌کنند و باعث می‌شوند که مک‌کوئین از پشت تریلر بیرون و توی جاده بیفته. بعد از اینکه مک‌کوئین از خواب می‌پره، می‌بینه که وسط جاده قرار گرفته و از چند تا تصادف خودشو نجات می‌ده، تلاش می‌کنه تا خودشو به مک برسونه. او یه تریلری که شبیه مک بوده رو تا یه جایی از جاده دنبال می‌کنه ولی بعد متوجه می‌شه که گم شده ولی سر از وسط یه شهر بی‌نام‌و نشون به اسم رادیاتور اسپرینگز در می‌آورد. او به طور ناخواسته جاده اصلی شهر رو خراب می‌کنه و توسط پلیس شهر دستگیر می‌شه. فردا صبحش تو دادگاه وقتی اولین بار قاضی شهر، دکتر هادسون، اونو می‌بینه بهش می‌گه که سریع باید شهر رو ترک کنه ولی وکیل شهر، سالی، اونو محکوم به درست کردن جاده شهر می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که مک‌کوئین تو یه شهر غریب گیر افتاده و یک هفته دیگه مسابقه داره. آیا می‌تونه به مسابقه برسه؟ خودتون انیمیشن زیبای ماشین‌ها 1 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن ماشین‌ها 1، مک‌کوئین، دکتر هادسون، سالی و ماتر هستند. در صورتی که از انیمیشن ماشین‌ها 1 خوشتون اومده، انیمیشن ماشین‌ها 2 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماشین‌ها 1 Cars 1

زندگی یک سفر هست پس ازش لذت ببرید.