آفرینک
X

غارنشینان The Croods (2013)

غارنشینان The Croods

داستان انیمیشن غارنشینان  The Croods در دوره تخیلی ماقبل تاریخ اتفاق می‌افتد. خانواده‌ای از انسان‌های غارنشین به اسم کرودها به دلیل قوان ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی غارنشینان

داستان انیمیشن غارنشینان  The Croods در دوره تخیلی ماقبل تاریخ اتفاق می‌افتد. خانواده‌ای از انسان‌های غارنشین به اسم کرودها به دلیل قوانین سخت پدر، گراگ، برعکس خانواده‌های اطرافشون تونستن زنده بمونند. گراگ همیشه به خانواده هشدار می‌ده که چیزای جدید واسشون خطرناکه. تنها کسی که قوانین پدرش رو زیر سؤال می‌بره دخترشون، ایپ، هستش و همیشه بخاطر کنجکاوی‌هاش از دستورات پدر سرپیچی می‌کنه. یه شب بعد از اینکه همه می‌خوابند از غار بیرون می‌رود و از دور متوجه نوری می‌شه و بعد با پسری به اسم گای که مشعلی دستشه، ملاقات می‌کنه.

گای به اون هشدار می‌ده و از یه پیشگویی در مورد پایان دنیا باهاش صحبت می‌کنه و بهش پیشنهاد می‌ده که باهاش بره ولی ایپ بخاطر خانواده‌اش می‌مونه. گای با دادن شیپور صدفی‌شکل به ایپ اونو ترک می‌کنه تا تو مواقع ضروری به کمکشون بیاد. وقتی ایپ برمی‌گرده پیش خانواده‌اش، بهشون در مورد گای و شیپور می‌گه ولی اونا چون با چیزای جدید مخالفند، شیپور رو از بین می‌برند. مدتی بعد یه زلزله بزرگ پناهگاهشونو خراب می‌کنه، آن‌ها به سمت جنگلی فرار می‌کنند که همیشه پشت پناهگاهشون بوده و ازش بی‌خبر بودند.

تو راهشون دسته‌ای از حیوانات گوشت خوار پرنده در عرض چند ثانیه یه وال زمینی رو می‌خورند و بعد متوجه کرودها می‌شوند. ایپ به سرعت یه شیپور دیگه پیدا می‌کنه و کمک می‌خواد، گای صداشو می‌شنوه و با روشن کردن مشعل می‌تونه آن‌ها رو نجات بده. کل خانواده از دیدن آتش متعجب می‌شوند ولی بعد می‌فهمن که بهش نیاز دارند و به این دلیل گراگ با استفاده از یه تنه درخت، گای رو زندانی می‌کنه تا تو مواقع ضروری بتونه ازش استفاده کنه تا موقعی که به جای امن برسند.

تا الان فهمیدیم که خانواده کرودها با گای ملاقات کردند که شخصیتش دقیقا برعکس گراگ هستش. آیا گراگ و گای می‌تونند با هم کنار بیان و به یه محل امن برسند؟ خودتون انیمیشن زیبای غارنشینان رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن غارنشینان، گراگ، ایپ، گای، کاترین، تانک، گرن، بلت و سندی هستند. در صورتی که از انیمیشن غارنشینان خوشتون اومده، انیمیشن ماداگاسکار 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن غارنشینان The Croods

سفر آغاز می‌شود.