ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3 : Europe's Most Wanted (2012)

ماداگاسکار 3 Madagascar 3

در انیمیشن ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3: Europe's Most Wanted الکس و دوستانش به یک سیرک حیوانات می‌پیوندند تا به نیویورک بازگردند در حالی که توسط یک افسر کنترل حیوانات دیوانه تعقیب می‌شوند... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا

در انیمیشن ماداگاسکار 3: تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3: Europe's Most Wanted آلکس و مارتی و ملمن و گلوریا همچنان در حال تلاش برای برگشت به نیویورک هستن. حالا اونها یک اشتباهی کردن و از باغ وحششون خارج شدن و هی باید تقاص این اشتباهشون رو بدن. حتی فرار به آفریقا و زندگی با خانواده قدیمی هم براشون هیجان و لذتی نداشت، اونها حیوانات باغ وحش هستن و باید به همونجا برگردن و زندگی شهری خودشون رو ادامه بدن.

خوب، اونها به تنهایی نمیتونن به نیویورک برگردن و برای اینکه کارشون راه بیفته باید پنگوئن ها رو پیدا کنن. پنگوئن ها بعد از جشن خداحافظی شون همراه با شامپانزه ها به جزیره مونت کارلو رفتن، مونت کارلو هم اگه نمیدونید یک جزیره قشنگ حوالی فرانسه هست. مشکل حیوانات ما اینه که چطوری بدون اینکه جلب توجه کنن از وسط اروپا رد بشن. آخه شما به این ترکیب نگاه کنید: یک شیر، یک گورخر، یک اسب آبی، یک زرافه، 4 تا پنگوئن، دو تا شامپانزه و سه تا لمور. شما اگه این ترکیب رو وسط خیابون ببینید چه واکنشی نشون میدین؟ خلاصه شهرهای اروپا رو حسابی به هم میریزن تا اینکه مقامات تصمیم میگیرن یک شکارچی حیوانات خیلی خفن رو دنبال گروه حیوانات مهاجر بفرستن تا اونا رو از خیابون ها جمع کنه.

حالا بنظرتون بهترین راه برای مخفی شدن چیه؟ آخه یک اسب آبی و زرافه رو نمیشه توی چمدون و اینها قایم کرد و جابجاشون کرد. شاید بهترین راه این باشه که قایم نشن اصلن، جلوی چشم همه اگه باشن بهتر نیست؟ اگه عضو یک سیرک باشن و با اونها سفر کنن چی؟ بیایید ببینیم حیوانات چه راهی رو برای فرار کردن و برگشتن به نیویورک پیدا میکنن. زبان اصلی انیمیشن ماداگاسکار 3: تحت تعقیب ترین های اروپا انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماداگاسکار 3: تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3: Europe's Most Wanted

شش سال قبل اونها بدون هیچ نشونه ای غیب شدن. تابستان آینده یکهو ظاهر میشن!