آفرینک
X

ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3 : Europe's Most Wanted (2012)

ماداگاسکار 3 Madagascar 3

انیمیشن ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا Madagascar 3 : Europe's Most Wanted قرار است ماجراجویی‌های شیر، زرافه، اسب آبی و گورخر برای بازگشت به خانه را نشان دهد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.8 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا

آلکس شیره، مارتی گورخر، گلوریا  اسب آبی و البته ملمن زرافه، یک ماجراجویی دیگر در آفریقا و اروپا دارند. این بار چه خبر شده؟ خب باید بگوییم که این گروه دردسرساز دوست‌داشتنی، تصمیم گرفته‌اند که به خانه خودشان در نیویورک برگردند و می‌خواهند مسیرشان را از آفریقا تا اروپا، به‌تنهایی طی کنند، اما داستان چیست؟ برای آشنایی با جزئیات داستان و ماجرای انیمیشن ماداگاسکار 3 باید به همراه نکات مهم آن در ادامه با ما همراه باشید.

داستان انیمشن ماداگاسکار 3

بعد از داستان‌های انیمیشن ماداگاسکار 2 : فرار به آفریقا ، گروه ستاره‌های باغ وحش نیویورک، به آفریقا رسیدند و زندگی در دنیای جدیدی را تجربه کردند. کمی بعد، پنگوئن‌ها و شامپانزه‌هایی که همراه با آلکس و دوستان او به آفریقا آمده بودند، یک هواپیمای دست‌ساز می‌سازند و تصمیم می‌گیرند که به‌تنهایی به نیویورک برگردند. آلکس و بقیه بچه‌ها که از تنها ماندن در آفریقا ترسیده‌اند، تصمیم می‌گیرند به دنبال آن‌ها رفته و سعی کنند به خانه برگردند. در این مسیر، باید به چند کشور مختلف بروند و با عبور از کشورهای مختلف اروپا و البته مواجه‌شدن با انواع دردسرهای کوچک و بزرگ، خودشان را به نیویورک برسانند. فکر می‌کنید که موفق می‌شوند؟

جزئیات جالب انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 3  : تحت تعقیب ترین های اروپا

ماداگاسکار یکی از انیمیشن‌های پرطرفدار و معروف است. انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 3 در سال پخش خود، عنوان هشتمین فیلم پر فروش را به خود اختصاص داد و بالاترین سود را در بین سه انیمیشن مجموعه ماداگاسکار، کسب کرد. ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا با همان گروه پیشین و با هنرنمایی همان کاراکترها، روایت جدیدی از تلاش برای یافتن خانه را به مخاطبان نشان می‌دهد و با هنرمندی تمام، توانست استقبال بی‌نظیر بیننده‌ها را در سرتاسر دنیا کسب کند.
این انیمیشن با همان طراحی فوق‌العاده پیشین، محیط‌های تازه، کشورهای مختلف و البته اتفاقات جدیدی را برای بچه‌ها نمایش می‌دهد. هر کدام از این بخش‌های مهم و جالب، علاوه بر جذابیت و سرگرم‌کننده بودن، نکات بسیار مهمی را هم به بچه‌ها یاد خواهند داد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن ماداگاسکار 3 با دوبله فارسی همراه کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات داستان را به‌خوبی درک کنند تا بتوانید درباره بخش‌های متنوع آن، با هم صحبت کنید.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن ماداگاسکار 3

یکی از مهم‌ترین مشخصه‌های انیمیشن ماداگاسکار 3 این است که در لحظه‌‎‌‌های مختلفی، انسان‌ها رفتار خشنی نسبت به حیوانات دارند. علاوه بر این، انواع سکانس‌های اکشن، مبارزه‌های مختلف، پرت‌شدن‌ها و دعواهای فیزیکی هم در این انیمیشن وجود دارد که شاید برای کودکان بسیار کوچک یا حساس، چندان مناسب نباشد. به جز این، می‌توانید با خیال راحت انیمیشن ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا با دوبله فارسی را برای کودکان بالای 6 سال، پخش کنید.
مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن، شامل این موارد هستند:

 • فریب‌کاری و عواقب آن؛

 • خیانت؛

 • جدا شدن از دوستان و افراد مورد علاقه؛

 • از دست دادن آزادی‌های فردی.

آلکس و بقیه دوستان، برای همراه شدن با حیوانات سیرک، هویت واقعی خود را به آن‌ها نمی‌گویند و پس از مدتی که با حیوانات سیرک دوست می‌شوند، هویت آن‌ها کشف می‌شود و دوستان جدیدشان، احساس می‌کنند که گول خورده‌اند. با کمک این بخش، می‌توانید راجع به فریب دادن اطرافیان، عواقب ناخوشایند آن و حس عدم اعتماد ناشی از این کار، با بچه‌ها حرف بزنید.
در این انیمیشن، ارزش‌های مهمی هم وجود دارند:

 • همکاری با هم و فواید یاد گرفتن کارهای تیمی برای رسیدن به اهداف مشترک؛

 • آزادی و اهمیت آن در رشد شخصی؛

 • شجاعت روبه‌رو شدن با ترس‌های درونی برای رسیدن به موفقیت؛

 • عواقب دروغ‌ گفتن و نبود هیچ‌گونه اطمینان و اعتماد دو طرفه بین دوستان و خانواده.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا با دوبله فارسی متوجه می‌شوند که انسان‌ها، رفتار نامناسبی با حیوانات دارند. از این موضوع ایده گرفته و درباره اهمیت حیوانات در کره زمین، وظایف انسان‌ها در قبال حیوانات و البته نحوه رفتار درست با دیگر موجودات این کره خاکی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
علاوه بر این، می‌توانید درباره استفاده از حیوانات برای درآمدزایی در سیرک‌ها و باغ وحش‌ها، با بچه‌ها صحبت کرده و معایب این کار را به آن‌ها یادآوری کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن ماداگاسکار 3 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

برای بررسی همه این ایده‌های مهم، باید در کنار کودکان، انیمیشن سینمایی ماداگاسکار 3 را ببینید. به همین خاطر، امکان تماشا آنلاین انیمیشن ماداگاسکار 3 : تحت تعقیب ترین های اروپا با دوبله فارسی کامل در آفرینک فراهم شده است. البته امکان دانلود انیمیشن ماداگاسکار 3 و تماشای آفلاین آن همراه با دیگر اعضای خانواده هم در آفرینک وجود دارد. این انیمیشن جذاب، علاوه بر همه نکات ارزشمند خود، به مخاطبان خود یادآوری می‌کند که همه سفرها، یک نقطه پایانی دارند و در آخر، همه می‌خواهند به خانه و محیط امن زندگی‌شان برگردند.