ماداگاسکار 2 : فرار به آفریقا Madagascar 2 : Escape 2 Africa (2008)

ماداگاسکار 2 Madagascar 2

انیمیشن ماداگاسکار 2 : فرار به آفریقا Madagascar : Escape 2 Africa ماجرای سفر غیر منتظره الکس و دوستانش به آفریقا است و.... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی ماداگاسکار 2 : فرار به آفریقا

در انیمیشن ماداگاسکار: فرار به آفریقا Madagascar: Escape 2 Africa قراره سوار هواپیمایی بشیم که پنگوئن های ماداگاسکار سر هم بندیش کردن و با بقیه حیوانات شروع کنیم به پرواز، میدونید مقصد کجاست؟ نیویورک، باغ وحش مرکزی. حالا شما ممکنه بگید که اونها انقدر زحمت کشیدن که باغ وحش بیرون بیان و وارد حیات وحش بشن، الان میخوان برگردن همونجا؟! خوب دیگه، اونها یک مشت حیوانات ساده هستن، ازشون چه انتظاری دارید؟ از کارهای خودشون پشیمون میشن و تصمیم میگیرن به وضعیت اولیه برگردن.

خوب، پنگوئن ها که در هر کاری استاد هست میتونن بالاخره هواپیما رو هم درست کنن و همه سوار میشن و پرواز شروع میشه. حالا درسته که پنگوئن ها خیلی خفن هستن و همه کاری میتونن بکنن ولی بالاخره هواپیما درست کردن یک کم سخت هست و بعد از اینکه از زمین بلند میشن یکهو وسط آسمون موتورها خراب میشن و هواپیما سقوط میکنه! خوشبختانه کسی توی سقوط چیزیش نمیشه ولی حدس بزنید کجا هواپیما کجا سقوط میکنه؟ بله، وسط آفریقا، توی سرزمین آبا و اجدادی همه مسافرین هواپیما.

اتفاق باحال تر این هست که آلکس این وسط پدر و مادرش رو پیدا میکنه، اون که سالها قبل و وقتی یک بچه شیر کوچولو بوده دزدیده شده، حالا بعد از سالها دوباره خانواده اش رو پیدا میکنه و متوجه میشه که پدرش سلطان جنگل هم هست، دیگه چی بهتر از این؟ تازه یکدفعه بهش میگن که بعد از پدرش باید سلطان جنگل هم بشه ولی برای شیری که همه عمرش رو توی باغ وحش به رقصیدن گذرونده یک کم سلطان جنگل شدن سخته. اگه این قضایای پدر و پسر شیری براتون آشنا هست پس حتمن یاد انیمیشن شیر شاه افتادین.

خوب، حالا باید منتظر کلی اتفاق باحال و عجیب در دشتهای آفریقا و با حیوانات باشیم. پس کمربندهاتون رو محکم ببندید تا ببینیم در ماداگاسکار: فرار به آفریقا قراره چه اتفاقاتی بیفته. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ماداگاسکار: فرار به آفریقا Madagascar: Escape 2 Africa

همچنان با هم. همچنان گمشده.