آفرینک
X

پرنسس ولادیمیر Prince Vladimir (2006)

پرنسس ولادیمیر Prince Vladimir

انیمیشن پرنسس ولادیمیر Prince Vladimir داستان یکی از پرنس‌هایی هستش که بر بخشی از روسیه حکومت می‌کرده. در زمان‌های قدیم کاهنانی در روسیه بودن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 6.9 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی پرنسس ولادیمیر

انیمیشن پرنسس ولادیمیر Prince Vladimir داستان یکی از پرنس‌هایی هستش که بر بخشی از روسیه حکومت می‌کرده. در زمان‌های قدیم کاهنانی در روسیه بودند که از گذشته و آینده خبر داشتند. آن‌ها مردم رو تعلیم می‌دادند که بر اساس قانون زندگی کنند. در اون زمان سه برادر بر روسیه حکومت می‌کردند: یاراپولک در کیف، الگ در سرزمین دراولند و ولادیمیر در ناوگرود. سه برادر در صلح و صفا زندگی می‌کردند تا اون زمانی که یکی از شاگردان کاهن بزرگ فکرهای پلیدی به ذهنش خطور می‌کنه و داستان از این لحظه شروع می‌شه. شاگرد قصد داره تا از همه بالاتر باشه و به همه حکومت کنه ولی استادش معتقده که قانون از همه بالاتره و هنوز زمانش نرسیده که قانون رو به این شاگرد خودسر آموزش بدهد. استاد مأموریتی بر عهده شاگرد می‌گذاره و او باید به ازای هر کار خوبی که انجام می‌ده یک علامت روی چوبدستیش بگذاره. شاگرد عجول‌ هستش و نمی‌تونه صبر کنه و شبانه وقتی که استاد خواب هستش اونو می‌کشه و عصای قدرتش رو برمی‌داره و تبدیل به یکی از عناصر شیطانی به نام کریشا می‌شه و به سمت سرزمین ناوگرود می‌ره.

پرنس ولادیمیر در سرزمین ناوگرود در حال سربازگیری برای جنگ هستش و با ناوگان جنگی که جمع کرده به دل دریا می‌زنه. آن‌ها وقتی که به سرزمین مقصد می‌رسند، جنگ رو شروع می‌کنند، از دیوارهای شهر بالا می‌روند و دروازه شهر می‌شکنند و تمام نگهبانان شهر رو می‌کشند. وقتی وارد شهر می‌شوند، تموم ثروت و جواهرات شهر رو غارت می‌کنند و مردم شهر رو قتل عام می‌کنند. پرنس بعد از فتح شهر تصمیم می‌گیره تا برگرده به سرزمینش. کریشا در سرزمین ناوگرود گروهی از مزدوران رو جمع می‌کنه و در زمانی که پرنس از شهر دوره، اونجا و تمام روستاهاشو غارت می‌کنه.

تا الان فهمیدیم که کریشا تونسته شهر ولادیمیر رو با گروهی از مزدوران غارت کنه. نقشه او برای رسیدن به قدرت چیه؟ آیا کسی می‌تونه جلوشو بگیره؟ خودتون انیمیشن زیبای پرنسس ولادیمیر رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن پرنسس ولادیمیر، کریشا، اولگ و ولادیمیر هستند.

در صورتی که از انیمیشن پرنسس ولادیمیر خوشتون اومده، انیمیشن آلوشا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن پرنسس ولادیمیر Prince Vladimir

این انیمیشن به کارگردانی یوری کولاکوف و محصول شرکت سولنکنی دوم در سال 2006 هستش.